Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_lcap1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Voting_bar1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_rcap 
enola_gay (12892)
vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_lcap1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Voting_bar1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_rcap 
quanchi (12068)
vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_lcap1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Voting_bar1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_lcap1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Voting_bar1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_rcap 
vlavi (9100)
vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_lcap1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Voting_bar1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_rcap 
Mena (7546)
vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_lcap1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Voting_bar1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_lcap1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Voting_bar1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_rcap 
TAVIC (5001)
vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_lcap1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Voting_bar1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_rcap 
Tania (4875)
vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_lcap1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Voting_bar1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_lcap1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Voting_bar1vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

+9
vlavi
Valetul de trefla
fabienne05
Mena
hotsexyro
enola_gay
CROCODILU'
TAVIC
nicknistor
13 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de enola_gay Mier Dec 30, 2009 8:30 pm

Dar ce te face sa crezi ca un "gigoloi" este frumos, tare-n maciuca si stie multe ???? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14844
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de TAVIC Mier Dec 30, 2009 8:32 pm

pai tu ai da bani pe un gigoloi urat,stramb ,cu scula mica care nu se ridica ,care nu stie sa sexeze,danseze ..........?
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8768
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de enola_gay Mier Dec 30, 2009 8:34 pm

daca iti cumperi un gigolo, faci ce vrei cu el ...e o marfa ...si poate ca eu il iau sa discut cu el , sa fac conversatie , sau doar sa ma asculte ...trebuie sa aibe si calitati, nu ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14844
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de TAVIC Mier Dec 30, 2009 8:37 pm

ala e gigoloi prost,fals
care numai discuta si asculta
hihihi
ar fi culmea sa-mi platesc o prostituata numai ca sa discut cu ea !hihihi
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8768
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de hotsexyro Mier Dec 30, 2009 8:42 pm

hai sa va zic eu : sa vina frumos imbracat sa ma ia de-asa,ca megem la revelion,sa dansam,sa fie atent cu mine,sa para ca ma doreste...sa se uite in ochii mei cand dansam,sa ne sarutam..imbratisati in ritmul dansului...sa ne soptim cuvinte de dragoste la ureche....si,mai vreti?
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12272
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de enola_gay Mier Dec 30, 2009 8:43 pm

da...vrem partea aia cand veniti de la Revelion ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14844
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de TAVIC Mier Dec 30, 2009 8:44 pm

se vede ca n-ati fost la gigoloi !hihihi
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8768
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de hotsexyro Mier Dec 30, 2009 8:47 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] apoi aceea este in functie de fantezia fiecaruia ...adica ceea ce pot sa va spun,este ca ,am o dorinta nebuna sa-mi pun in functie cele mai nebune fantezii cu "susnumitul gigolo"..ca doar nu degeaba il platesc!
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12272
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de enola_gay Mier Dec 30, 2009 8:48 pm

Bah ...aici e topic de vanzari/cumparari !!!

octi ..ai ceva de vandut ???..daca , nu ...hai pe chat !!!!
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14844
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de hotsexyro Mier Dec 30, 2009 8:49 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] vand fantezii erotice sau schimb cu aceleasi fantezii ale unei parti masculine! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12272
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de TAVIC Mier Dec 30, 2009 8:51 pm

vand masina ,motocicleta ...pe mine
vand tot !hihi
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8768
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de fabienne05 Lun Ian 25, 2010 4:27 pm

Si pentru un început de saptamâna "en beauté", iata un anunt publicitar din România.



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
fabienne05
fabienne05
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 4363
<b>Puncte</b> Puncte : 8830
<b>Reputatie</b> Reputatie : 51
<b>Localizare</b> Localizare : bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 68
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 23/05/1955

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de Valetul de trefla Lun Ian 25, 2010 4:29 pm

Bine ca executa si nu foreaza [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Valetul de trefla
Invatacel
Invatacel

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1520
<b>Puncte</b> Puncte : 5672
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de fabienne05 Lun Ian 25, 2010 4:33 pm

Valetul de trefla a scris:Bine ca executa si nu foreaza [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
saraca limba romana........daca are mai multe intelesuri......
fabienne05
fabienne05
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 4363
<b>Puncte</b> Puncte : 8830
<b>Reputatie</b> Reputatie : 51
<b>Localizare</b> Localizare : bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 68
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 23/05/1955

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de vlavi Lun Ian 25, 2010 5:14 pm

- Schimb urgent coala de scris A4, calitatea I, cu un automobil Audi, acelasi model...cer seriozitate..
- Cumpar imbracaminte de dama deosebita si putin intrebuintata.
- Vand patut copil facut la comanda pentru pretentiosi.
vlavi
vlavi
Scutier
Scutier

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 9100
<b>Puncte</b> Puncte : 12093
<b>Reputatie</b> Reputatie : 121
<b>Localizare</b> Localizare : Braila <b>Varsta</b> Varsta : 66
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 30/10/1957

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de Only Lun Ian 25, 2010 6:02 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15836
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de Only Lun Ian 25, 2010 6:06 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15836
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de Only Lun Ian 25, 2010 6:12 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15836
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de Only Lun Ian 25, 2010 6:14 pm

asta si gata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15836
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de CROCODILU' Dum Mar 21, 2010 10:06 pm

ROVER 620 IS
1994
2000CMC
NE INMATRICULATA
Pret 2500E negociabil

SUZUKI GSX 1100 F
AN DE FABRICATIE 04 03 1993
cmc 1127
conditie bune
unic propietar
Pret 4000E negociabil

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6902
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de fabienne05 Dum Mar 21, 2010 10:49 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]mey

Omul din poza are 81 ani!!!


Kroko, pentru k am inteles k esti din zona, pentru ca esti tanar si nelinistit, pentru ca iti plac provocarile.....ia cerceteaza tu continutul unui mail pe care l-am primit ieri.....


Vraciul din Ivesti ii trateaza cu ceaiuri si bitter pe strainii veniti de peste mari si tari



Comuna Ivesti din judetul Galati a devenit cunoscuta printre oamenii din multe colturi ale lumii.





La Ivesti traieste vraciul Nicu Micu, cel care vindeca prin puterea a 170 de plante culese dimineata, cand roua e proaspata in padure. La poarta casei vraciului Micu oamenii asteapta cuminti pentru a le veni randul.

Comuna Ivesti e calcata de zeci de straini veniti din toate colturile lumii, pentru ca au aflat ca aici ar putea sa isi gaseasca vindecarea unor boli carora medicii nu le-au gasit leac.





La 81 de ani, vraciul din Ivesti arata ca un barbat de 50 de ani. El spune ca a descoperit elixirul tineretii, un preparat din plante, care are o formula pe care o stie doar el si fiul sau, Emanoil, cel care lucreaza de citiva ani alaturi de tatal sau.



Elixirul tineretii?





El spune ca ceaiurile preparate de el insusi l-au facut sa arate astfel, ca ceaiurile sunt elixirul tineretii sale.
Nu orice fel de ceaiuri, ci unul anume, un bitter facut din plante stiute doar de el si de fiul sau, Emanoil.
Nu e medic, nu e licentiat. A fost tapiter, timplar, cizmar. A fost si croitor si frizer si agricultor.






Cind a fost in razboi (!uitati-va la el; zice ca a facut razboiul!) s-a imbolnavit foarte tare."Am capatat un reumatism poliarticular, aveam hepatita cronica, spondiloza, eram facut praf, aveam moartea in suflet. Am zacut la pat vreme de 12 ani. Am fost la zeci de doctori, am stat prin spitale. Am fost prin babe, m-au descantat." Dar nimeni nu a reusit sa il puna pe picioare.



Cind credea ca totul e pierdut, Nicu Micu a primit de la un prieten un sirop din plante, o zeama neagra care l-a pus pe picioare. Atunci s-a gandit ca plantele pot fi miraculoase, ca ele iti pot da viata. A citit tot ce se putea citi despre plante, despre bolile oamenilor. A inceput sa prepare alifii, unguente, siropuri si ceaiuri din plante. A inceput prin a-si trata prietenii apropiati, rudele. I s-a dus repede vestea de vraci care face minuni. Lumea se ducea pe ascuns la vraci inainte de '89, ca pe vremea aceea un vraci era privit la fel ca si vrajitoarele pe vremea Inchizitiei. Culege plantele, le alege. Le usuca, le fierbe in cazane uriase. Le transforma in alifii pentru tot felul de boli lumesti. Asa a facut un bitter considerat de multi a fi miraculos.



Oamenii din Ivesti il cunosc pe vraciul Nicu. Atunci cand sunt bolnavi se duc la vraci. Au incredere in el. El face un sirop pe care il prepara din 50 de plante. Face un bitter pe care il obtine din 170 de plante. Un tratament dureaza 15 zile, apoi pauza 10 zile, apoi inca 15 zile de tratament, ca la tratamentele homeopate. Reclama a mers pe sistemul "din gura in gura". Au inceput sa vina strainii cu Mercedesuri ultimul racnet. Unul dintre bolnavii pe care vraciul Micu l-a vindecat l-a dat pe Internet, a scris despre realizarile vraciului. Nicu Micu a primit scrisori din America, Franta, Germania, Italia, Australia si nu intelegea de unde ii aflasera toti acei oameni adresa.



Casa sa e plina de plante puse la uscat. Radacini, scoarta de copac, flori. "Am citit mult despre plante. Sunt miraculoase, ca tot ceea ce se afla in natura. Tot ceea ce fac eu se bazeaza pe plante. Alifiile le fac din plante in amestec cu osanza de porc. Tincturile le fac din fierturi. Imi da zeci de exemple de oameni care s-au vindecat, fara a avea pretentia, totusi, ca face minuni. "Pe unii i-am vindecat, desi erau in faze foarte avansate ale bolii. Unii fusesera diagnosticati cu tumori maligne. Dupa o cura de bitter s-au vindecat.". Imi spune nume, denumeste boli.... Spune ca nu ii tine minte pe toti, "ca sunt mii". "Cind vine bolnavul la mine eu ii spun mai intai sa renunte la tutun, la bautura, la carne de porc. Apoi stam de vorba" - spune vraciul Nicu Micu. De dimineata pana seara "vede" bolnavii. Culege plantele din padurile de la Suceava, Lepsa, de la munte, "din locurile curate, nepoluate".



Are 6 copii. Dorinta sa cea mai mare este ca intr-o zi sa ridice un spital. Un soi de clinica naturista, in care oamenii bolnavi sa stea internati, sa fie sub supraveghere. "Mi-as construi un spital, sunt sigur ca lumea ar veni la doftoricit. Am mare incredere in plantele miraculoase care cresc in jurul nostru. Eu nu am puteri paranormale. Eu doar combin niste plante extraordinare. Habar nu avem cata putere are pamantul acesta ii creste din el". El i-a dat fiului sau, Emanoil, toate secretele muncii sale. Formula "elixirului tineretii". Emanoil are 50 de ani. Ii cerem buletinul, ca nu il credem, ca arata mai tanar cu mult. La ora documentarii noastre, in sala de asteptare se aflau bolnavi din toata tara. "Avem multi pacienti din Italia. Apoi din America, Germania, Franta"- spune Emanoil. "Un amestec din anumite plante poate fi echivalentul elixirului tineretii. Incetineste imbatranirea. Noi am vindecat multi oameni. De boli grave, de tumori canceroase si multe altele. Avem oameni care vin la noi si acum, dupa ani si ani".



Printre plantele folosite se afla cretisoara, salvia, dragaica, pedicuta, anghinarea, dar si scortisoara, foile de dafin, scoarta de copac.
Toti membrii familiei lui Nicu Micu arata foarte tineri, desi au varste inaintate. Nicu Micu e convins ca detine secretul tineretii "aproape vesnice". Ca "omul poate fi tanar mult timp, daca are incredere in forta roadelor pamantului
".




fabienne05
fabienne05
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 4363
<b>Puncte</b> Puncte : 8830
<b>Reputatie</b> Reputatie : 51
<b>Localizare</b> Localizare : bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 68
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 23/05/1955

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de CROCODILU' Dum Mar 21, 2010 10:57 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

fabi citeste ce scrie aici si te lamuresti sigur
daca ala are 81 de ani eu ma impusc si daca descoperea el aceatsa formula de intinerit azi ori numai era in viata ori nu auzeai de el [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6902
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de Only Dum Mar 21, 2010 11:09 pm

mai, nici eu nu cred....prea e cusuta cu ata alba....
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15836
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de fabienne05 Lun Mar 22, 2010 10:01 am

pai de ce credetti voi ca am postat? sa ma lumineze careva......io caut ceva miraculos pentru o prietena care se topeste pe picioare.....si nici un doctor nu i-a dat nici un diagnostic concret....
fabienne05
fabienne05
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 4363
<b>Puncte</b> Puncte : 8830
<b>Reputatie</b> Reputatie : 51
<b>Localizare</b> Localizare : bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 68
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 23/05/1955

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de hotsexyro Lun Mar 22, 2010 2:35 pm

mai se poate ca omul din poza sa aiba 81 de ani,dar poza sa fie ,facuta acum 30 ani! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
io ,daca as fi din apropiere m-as duce in satul Ivanesti sa-l vad cu ochii mei...pentru ca nu zic ca nu se poate,dar pana nu vad nu cred! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12272
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

vinzari,cumparari,schimburi si publicitate - Pagina 2 Empty Re: vinzari,cumparari,schimburi si publicitate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum