Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Codul anti-stres! Vote_lcap1Codul anti-stres! Voting_bar1Codul anti-stres! Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Codul anti-stres! Vote_lcap1Codul anti-stres! Voting_bar1Codul anti-stres! Vote_rcap 
quanchi (12068)
Codul anti-stres! Vote_lcap1Codul anti-stres! Voting_bar1Codul anti-stres! Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Codul anti-stres! Vote_lcap1Codul anti-stres! Voting_bar1Codul anti-stres! Vote_rcap 
vlavi (9100)
Codul anti-stres! Vote_lcap1Codul anti-stres! Voting_bar1Codul anti-stres! Vote_rcap 
Mena (7546)
Codul anti-stres! Vote_lcap1Codul anti-stres! Voting_bar1Codul anti-stres! Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Codul anti-stres! Vote_lcap1Codul anti-stres! Voting_bar1Codul anti-stres! Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Codul anti-stres! Vote_lcap1Codul anti-stres! Voting_bar1Codul anti-stres! Vote_rcap 
Tania (4875)
Codul anti-stres! Vote_lcap1Codul anti-stres! Voting_bar1Codul anti-stres! Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Codul anti-stres! Vote_lcap1Codul anti-stres! Voting_bar1Codul anti-stres! Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Codul anti-stres!

2 participanți

In jos

Codul anti-stres! Empty Codul anti-stres!

Mesaj Scris de Admin Dum Iul 26, 2009 2:35 pm

Pe acest forum, fiecare user este propriul sau moderator. Este un forum liber, gratuit, deschis discutiilor pe orice tema si care va suferi modificari in functie de sugestiile si propunerile user-ilor. L-am facut pentru toti acei oameni care vor sa intre, sa se simta bine si sa-si poata expune ideile si parerile fara teama vreunei sanctiuni. Acest topic ramane deschis sugestiilor voastre precum si propunerilor. Un singur lucru voi "infiera" si admonesta intotdeauna si anume expunerea discutiilor private cu terti utilizatori pe acest forum. Pe mine nu ma intereseaza ce are nimeni (si de la cine) in mesageria privata, e-mail sau in arhiva de messenger. Este singura chestie care nu este tolerata. Aveti grija de voi si spor la scris sa aveti Smile
Admin
Admin
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 92
<b>Puncte</b> Puncte : 5544
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

https://anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Codul anti-stres! Empty Re: Codul anti-stres!

Mesaj Scris de Admin Dum Aug 23, 2009 10:08 am

Avand in vedere ca nimeni nu s-a inghesuit sa faca sugestii aici, am sa incerc sa definesc bunul simt in relationarea cu altii pe acest forum... A nu se considera reguli sau litera de lege... Doar niste sugestii vis-a-vis de comportament si exprimare, precum si notiunea mea vis-a-vis de bunul simt pe-aici... Vreau sa reamintesc userilor ca desi exista un admin aici si Aly a acceptat sa ma ajute, nici eu si nici ea nu avem absolut nimic de castigat din munca depusa aici... Curatenie in topicuri, mutatul subiectelor care in prealabil cer o verificare ca altfel nu am sti ce sa stergem si ce subiect nu se incadreaza la categoria in care a fost scris... Cu cat e mai putin de "munca" cu atat avem si noi mai mult timp sa postam, sa citim si nu in ultimul rand sa ne destresam Tongue Deci e de preferat incadrarea corecta a topic-urilor si evitarea chat-ului ampulea pe subiecte... Ca se "croseteaza" pe marginea subiectului e o chestie, dar sa se ajunga de la dezbaterea acelui subiect la postari de link-uri cu dedicatii sau la postat poze cat China zic eu ca se "sare calul"... Exista topic in imagini, exista topic de chat, exista cafenea, exista chat la o bere si mai deschidem inca doua trei topicuri de postat poze, dar nu le mai postati peste tot... E OBOSITOR!!! Puneti o poza daca o cere firul discutiei, dar dati o previzualizare inainte si daca poza ce vreti sa o puneti este prea mare, gasiti alternativa ca este aproape imposibil la cat este nea Google de mare sa nu gasiti o poza mai mica care sa exprime ce vreti voi... Repet, E OBOSITOR!!! (oare numai pe mine ma seaca asta?!). Preferabil de asemenea sa se evite citatele multiple si citarea unui post foarte lung... Daca vrei sa comentezi postarea unui user, nu-i greu sa-l citezi, stergi ce nu te intereseaza si lasi in citat doar fraza pe care vrei sa i-o comentezi... Este un alt aspect care mie cel putin mi se pare obositor... Haideti ca nu-i foarte greu... Eu zic ca nu se cere imposibilul... Sau poate a fi propriul moderator inseamna mult mai putin decat ce am scris eu mai sus, caz in care, ma resemnez si asta e... Mai ganditi-va totusi si eventual spuneti-va parerea vis-a-vis de ce am scris... Nu vreau sa creada nimeni ca i se impune sa faca ceva...

Edit 17.11.2007. Daca codul acesta care s-a vrut a fi unul al bunelor maniere virtuale nu este respectat, se aplica regulamentul postat astazi in titlul cu acelasi nume. Regulamentul a fost adoptat si din alte motive care nu tin in mod direct de acest forum, mai mult de cei care-l vad din exterior. Multumesc pentru intelegere.
Admin
Admin
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 92
<b>Puncte</b> Puncte : 5544
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

https://anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Codul anti-stres! Empty Re: Codul anti-stres!

Mesaj Scris de brainsmartman Dum Ian 31, 2010 12:29 am

ADMIN SAYS:

"Edit 17.11.2007. Daca codul acesta care s-a vrut a fi unul al bunelor maniere virtuale nu este respectat, se aplica regulamentul postat astazi in titlul cu acelasi nume. Regulamentul a fost adoptat si din alte motive care nu tin in mod direct de acest forum, mai mult de cei care-l vad din exterior. Multumesc pentru intelegere."

APLICA PE DREACU' ! POATE SE APLEACA, NU APLICA....
brainsmartman
brainsmartman
Movie man
Movie man

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1278
<b>Puncte</b> Puncte : 5607
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : In jur de Capitala

Sus In jos

Codul anti-stres! Empty Re: Codul anti-stres!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum