Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Cum ne alegem prietenii?! Vote_lcap1Cum ne alegem prietenii?! Voting_bar1Cum ne alegem prietenii?! Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Cum ne alegem prietenii?! Vote_lcap1Cum ne alegem prietenii?! Voting_bar1Cum ne alegem prietenii?! Vote_rcap 
quanchi (12068)
Cum ne alegem prietenii?! Vote_lcap1Cum ne alegem prietenii?! Voting_bar1Cum ne alegem prietenii?! Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Cum ne alegem prietenii?! Vote_lcap1Cum ne alegem prietenii?! Voting_bar1Cum ne alegem prietenii?! Vote_rcap 
vlavi (9100)
Cum ne alegem prietenii?! Vote_lcap1Cum ne alegem prietenii?! Voting_bar1Cum ne alegem prietenii?! Vote_rcap 
Mena (7546)
Cum ne alegem prietenii?! Vote_lcap1Cum ne alegem prietenii?! Voting_bar1Cum ne alegem prietenii?! Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Cum ne alegem prietenii?! Vote_lcap1Cum ne alegem prietenii?! Voting_bar1Cum ne alegem prietenii?! Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Cum ne alegem prietenii?! Vote_lcap1Cum ne alegem prietenii?! Voting_bar1Cum ne alegem prietenii?! Vote_rcap 
Tania (4875)
Cum ne alegem prietenii?! Vote_lcap1Cum ne alegem prietenii?! Voting_bar1Cum ne alegem prietenii?! Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Cum ne alegem prietenii?! Vote_lcap1Cum ne alegem prietenii?! Voting_bar1Cum ne alegem prietenii?! Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Cum ne alegem prietenii?!

+12
dragonfly
Only
fabienne05
CROCODILU'
hotsexyro
enola_gay
quanchi
Mena
Helene
vlavi
TAVIC
Rechinu07
16 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de Rechinu07 Mar Oct 20, 2009 8:31 pm

Intrebare intrebatoare... Pe ce criterii va alegeti prietenii?! Ce criterii si standarde trebuie sa atinga un om pentru a ajunge sa se numere printre prietenii vostri?! Nu de alta dar zilele trecute vorbeam cu muierea si ea imi zicea ca-s anti-social... Ca pun etichete scurt si la obiect si daca nu-mi convine, pufai si pa, pa... Asa o fi nu zic nu, dar fiecare cu unitatile lui de masura... Si o intrebare suplimentara: cu cine relationati mai bine, cu femeile sau cu barbatii?! Care prietenii au fost mai durabile, cele cu persoane de acelasi sex cu voi sau prieteniile cu persoane de sex opus... Asta ca ii ziceam muierii ca barbatii intre ei, sunt mai relaxati si mai sinceri decat femeile intre ele... Si cum zicea un Udrea, versiunea virtuala (vezi bordel), acum sa va vad "manca-v-as" Laughing
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7094
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de TAVIC Mar Oct 20, 2009 8:34 pm

cu barbatii sunt mai durabile prieteniile!
femeile sunt prea rele egoiste si invidioase de aia nu rezista rel de prietenia intre ele!
omul ca sa-mi fie prieten trebuie sa fie om!nu cer sa aiba studii superioare,varsta,bani,masini,motociclete !
sa fie om!cum a fi om e lucru mare!...
eu cand zic am un prieten de fapt e un cunoscut !nu consider prieten pe nimeni!amic e tot aia cu prieten in viziunea mea!
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8820
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de vlavi Mar Oct 20, 2009 8:44 pm

Nu mă pricep să-mi aleg prieteni.
Poate că mă tem de ceea ce cred eu că înseamnă prietenie, de dezamăgirile unei prietenii eşuate...
Prefer să le zic cunoştinţe apropiate tuturor celor cu care mă simt bine.
Cum îi aleg?
Tocmai am zis: Dacă mă fac să mă simt bine alături de ei.
Nu cer prea mult: doar sinceritate, fair play.
Dau tot ce am: Pot să fiu cel mai bun om pentru oricine are nevoie de mine şi-mi cere ajutorul.
vlavi
vlavi
Scutier
Scutier

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 9100
<b>Puncte</b> Puncte : 12145
<b>Reputatie</b> Reputatie : 121
<b>Localizare</b> Localizare : Braila <b>Varsta</b> Varsta : 66
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 30/10/1957

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de Helene Mar Oct 20, 2009 8:44 pm

Imi fac curaj sa raspund si eu! Si eu sunt catalogata drept anti-sociala, uneori, dar nu ma strofoc din pricina asta! De relationat, am relationat si inca mai relationez bine, atat cu femei, cat si cu barbati! Depinde de felul fiecaruia de a fi! Pot fsi pe aceeasi lungime de unda, indiferent de sex,..... in prietenii, nu prea isi are locul motivatia sexuala! Si asa cum exista caractere diverse de tip feminin, asa exista si in randul masculilor, caractere cu care sa putem intra intr-o comuniune de idei, sentimente, fara a lua in calcul factorul sex! Nu de putine ori, mi-am facut prieteni buni in randul barbatilor si chiar ma mandresc cu asta, nu pentru ca am fost acceptata ca si prietena, ci pentru ca am avut multe de invatat din comportamentul lor si poate chiar sa ii inteleg mai bine! Dar nu exclud si exemplele de prietenii cu femei, chiar incepute aici, in virtual, bazate pe sinceritate si compasiune reciproca!
Deci....concluzia: imi aleg prietenii din randul OAMENILOR!
Helene
Helene
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 579
<b>Puncte</b> Puncte : 5842
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : BUCURESTI <b>Varsta</b> Varsta : 57
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 15/03/1967

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de TAVIC Mar Oct 20, 2009 8:46 pm

prietenii tai sunt potenti ?hihi
cam cati prietenicunoscuti amici cum vreti voi aveti?cu aproximatie
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8820
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de vlavi Mar Oct 20, 2009 8:49 pm

Contează numărul?
N-are relevanţă, cred eu.
vlavi
vlavi
Scutier
Scutier

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 9100
<b>Puncte</b> Puncte : 12145
<b>Reputatie</b> Reputatie : 121
<b>Localizare</b> Localizare : Braila <b>Varsta</b> Varsta : 66
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 30/10/1957

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de TAVIC Mar Oct 20, 2009 8:52 pm

ba are!
si lungimea conteaza !
si numarul!
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8820
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de Helene Mar Oct 20, 2009 8:54 pm

TAVIC a scris:prietenii tai sunt potenti ?hihi
cam cati prietenicunoscuti amici cum vreti voi aveti?cu aproximatie

Nu stiu Tavic, nu i-am verificat! Dar cred ca da, dupa activitatile pe care le desfasoara!
In privinta numarului, .....hmmmmm.....foarte putini! Nu cred ca am zece, cu totul, adica de ambele sexe!
Helene
Helene
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 579
<b>Puncte</b> Puncte : 5842
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : BUCURESTI <b>Varsta</b> Varsta : 57
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 15/03/1967

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de TAVIC Mar Oct 20, 2009 8:58 pm

e bine 10
eu vara ma gasescu cu 10 pe zi!
am mai mult de 10 ,20 ,30
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8820
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de Mena Mar Oct 20, 2009 10:56 pm

Cum imi aleg prietenii?..Cum se zice "e cu feeling".Un prieten adevarat e un al doilea "eu"....Contrar a ceea ce stiu ca par(sau paream inainte de a ma cunoaste cu multi de aici)..sunt o persoana sociabila..deschisa....si totusi in esenta sunt solitara.Dar daca intalnesc oameni..sau imi bat in usa...usa o deschid mereu,ca am sau nu chef.Nu am prieteni multi.Am un "batran" prieten ce mi-a fost coleg din clasa intai si pana am terminat facultatea...si am cateva prietene.Toti vorbim aceiasi "limba"..Cred ca asta-i criteriu de alegere:sa vorbeasca aceiasi limba cu mine.Si...mai am un prieten bun mai nou...partenerul meu...Da...cred ca inainte de toate asa il simt :prieten...Prietenul meu de nadejde.
Si mai cred ca..pentru mine,prietenia...e cea mai importanta calitate ce o poate oferi un om...SI om fiind..mai gresesc...ma mai rastesc la prietenii mei...ii mai neglijez..poate-i si dezamagesc uneori(si invers)dar...lucrurile ce ne leaga...nu se sterg...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9628
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de quanchi Mier Oct 21, 2009 2:42 am

Am prieteni o multime, mai mult sau mai putin apropiati, in spatiu sau in suflet... dar am fost acuzat ca nu stiu ce inseamna prietenia adevarata... pe drept sau pe nedrept, nu mi-am dat seama, dar a fost extrem de dureros caci acuzatia venea din partea cuiva foarte drag mie, era cu neputinta sa existe o astfel de indoiala, o astfel de neincredere intre noi, dupa tot ce am impartit de-a lungul timpului. M-am gandit chiar ca totul este pierdut, eram atat de suparat incat am turnat gaz peste foc si cearta a deviat intr-un haos de neinteles... Se intampla ca oamenii oricat de bine s-ar cunoaste, de-a lungul timpului sa acumuleze neintelegeri, prin atatea cuvinte nerostite, prin atatea adevaruri ocolite cu scopul de a proteja - si aici vreau sa subliniez ca a ascunde adevarul curat cu scopul de a-l proteja pe celalalt nu face bine nici relatiei si nici propriei persoane - prin atatea intepaturi nevinovate sau luari peste picior facute cu bune intentii, de distractie, toate acestea se acumuleaza, se umple paharul si vrand-nevrand lucrurile pot scapa de sub control. drumul spre iad e pavat cu bune intentii... prietenia nu e scutita de riscuri, ca orice alta relatie. Poti din exces de zel sa ranesti, poti da ceva ce nu e bine primit, caci in fata omului poti fi la fel de orb ca in fata unei statui cateodata... omul de langa tine nu isi deschide sufletul decat la necaz, de cele mai multe ori e prea tarziu cand iti dai seama de adevaratele sentimente...

Ma intreb care sunt dovezile de prietenie? De ce prietenia trebuie dovedita prin anumite fapte, prin anumite vorbe, printr-un anume comportament? De ce trebuie sa existe conditionale de genul "daca imi reprosezi inseamna ca nu imi esti prieten"... n-am prea stat sa-mi judec prietenii dupa ce spun, dupa ce fac... nu imi dau seama daca ei ma considera prieten sau nu chiar daca eu le-am oferit prietenia mea... ce inseamna "neconditionat" in cazul asta? Nu cumva include si un comportament deosebit de cel indeobste legat de prietenie? Cred ca prieten adevarat se numeste acela care poate trece peste asta, care iti poate intelege trairile si necesitatile si iti respecta libertatea si liberul arbitru in orice ai face. Te poate sfatui, dar sa te lase sa judeci singur. Nimeni nu poate pretinde ca te cunoaste mai bine decat te cunosti tu insuti, oricat de bun prieten ti-ar fi, oricat de bune i-ar fi intentiile, nu poate sa iti conduca viata in numele prieteniei...

M-am revoltat, prietenia nu trebuie sa fie o povara, nici o obisnuinta, nici o legatura permanenta 24/24 , doar nu te casatoresti cu el/ea... nu trebuie sa te porti cu grija, sa nu cumva sa-l superi, sa nu cumva sa-l scoti din pepeni, sa nu cumva sa-i pierzi pretiosul dar...

Mie imi place sa construiesc, stiu ca a construi o prietenie de la zero e dificil, am invatat ca a construi pe o fundatie gaunoasa e periculos, zidurile se vor prabusi mai devreme sau mai tarziu... edificiul se bazeaza in cea mai mare parte pe niste lucruri care, din pacate, sunt si ele relative intr-o anumita masura: incredere, adevar, daruire...

Cuvintele ne tradeaza adesea, limbajul e relativ, o prietenie se poate surpa prin cuvinte prost alese, spuse la suparare, dar acea prietenie a fost oare adevarata?
quanchi
quanchi
Moderator
Moderator

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12068
<b>Puncte</b> Puncte : 14529
<b>Reputatie</b> Reputatie : 135
<b>Localizare</b> Localizare : Bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 24/09/1969

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de enola_gay Mier Oct 21, 2009 11:10 am

Prietenia, ca orice relatie interumana , este greu de definit...poate mai greu decat iubirea ...
Si in prietenie, conditia sine qua non cred ca este compatibilitatea sufletelor...de multe ori ,gasimpe cineva care comportamental , este diferit de noi , dar acest lucru , este doar o aparenta , pentru ca in fapt, acea persoana este sufletul tau geaman...sufletul compatibil cu tine....este acea persoana care si daca actioneaza diferit de tine , gandeste la fel , simte la fel ...
De-a lungul timpului ,imi pot numara pe degete persoanele pe care le-am intalnit si pot spune cu mana pe inima , ca mi-au fost prieteni ...
Si spun acest lucru,motivat de faptul ca din punctul meu de vedere , un prieten , este cel caruia ii poti vorbi ca si cum ti-ai vorbi tie insusi....este acea persoana care are capacitatea de a te intelege cand nu e nimic de inteles , cand te sustine cand toti iti intorc spatele sau cand oti avea atat incredere in el , incat ii poti spune fara teama de a fi tradat , si cele mai mici si ai intime secrete ale tale ....
Am fost o norocoasa pentru ca am avut ocazia sa cunosc astfel de oameni ...am avut sansa sa pot spune "acesta e prietenul meu cel mai bun "....am intalnit oameni care au stiut sa patrunda in sufletul meu , dincolo de aparente si au stiut sa aprecieze ceea ce au gasit acolo....
Prietenul adevarat ,nu este cel care se uita la tine si te aproba in tot ceea ce spui sau faci, ci este acel om care iti arata unde gresesti , care te culege de jos , te ajuta sa te ridici si-ti sterge praful de pe genunchii juliti ai sufletului ....
Cel mai adevarat prieten al meu si cel mai constant , este ama mea ...e persoana care stiu ca ma iubeste neconditionat , care stiu ca nu ma va trada niciodata , nu ma va barfi si nu-mi va intoarce spatele ....M-a crescut in acest spirit si am deplina incredere in ea ....
Al doilea prieten a fost sotul meu ( Dumnezeu sa-l odihneasca)...era omul care ma cunostea cel ai bine, si cu bune si cu rele ...de cate ori aveam o bucurie sau un necaz, era prima persoana pe care o sunam ....cand faceam vreo prostie , ma certa si imi spunea in tot felul , ca apoi sa-mi zica "Hai sa vedem ce-i de facut !!!"...Nu m-a abanadonat niciodata sufleteste , chiar daca in fapt , eram despartiti de zece ani ....a fost o prietenie care a durat in timp .....26 de ani ....
Prietenia ...frumos cuvant .....
Un sentiment care trebuie sa treaca proba timpului , pentru a-si dovedi valoarea adevarata .....
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14896
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de hotsexyro Mier Oct 21, 2009 1:11 pm

Eu pot spune cu siguranta despre mine ca am vocatia PRIETENIEI...
In ceea ce priveste prietenii ii aleg dupa cum ii simt....si am viata plina de tot felul de prieteni mai ,vechi(am doua prietene pe care le stiu de-o viata,de la gradinita si suntem atat de prietene incat ne consideram ca un fel de rude),mai noi,mai tineri (multi dintre prietenii copiilor mei sunt prietenii mei),mai batrani(am o prietena buna de-a mamei mele care este acum prietena mea)...cunoscuti in real ,cat si in virtual(am un prieten foarte foarte bun pe care l-am cunoscut pe un site si care a devenit prietenul meu si al familiei mele-adica al copiilor mei,de cca 3 ani incoace)...Pentru inceput eu acord oricarui om cu care relationez,"prezumtia de prietenie" ca sa parafrazez o replica celebra care se foloseste in "dreptul democratic"-prezumtia de nevinovatie)!
adica am sufletul deschis pentru orice om,care intra intr-un fel sau altul in viata mea si timpul ,faptele,imprejurarile ,lungimea de unda,ii discerne si ii cerne...oamenii care mi-s prieteni trebuie sa se potrivesca cu mine la bun simt,sa aiba aceleasi valori morale ca si ideal...desii sunt constienta ca fiecare e unic in felul lui si nimeni nu-i perfect!
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12324
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 70
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de CROCODILU' Sam Noi 28, 2009 10:50 pm

eu nu imi aleg prietenii ei ma aleg pe mine si asta ma scuteste de multe chestii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6954
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de fabienne05 Sam Noi 28, 2009 10:53 pm

intotdeauna mi-am dorit prieteni nici mai buni, nici mai rai decat mine.....adik " dupa chipul si asemanarea mea"...si am avut parte si mai am parte de asa prieteni...dar....am luat sitzepe.....c'est la vie....
fabienne05
fabienne05
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 4363
<b>Puncte</b> Puncte : 8882
<b>Reputatie</b> Reputatie : 51
<b>Localizare</b> Localizare : bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 68
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 23/05/1955

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de enola_gay Sam Noi 28, 2009 11:13 pm

Eu mi-i aleg dupa culoare ....dar nu politica , in caz ca vrei sa ma intrebi, rechi .... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14896
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de Only Sam Noi 28, 2009 11:16 pm

eu una practic un sistem personal de caste..in prietenie, ca si in dragoste, sunt totala... si ma dau toata...am in mine atata foame de a comnunica, atata nevoie de a impartasi cu cineva fiecare gand si bataie de inima, incat nu prea stiu ce sunt aia amici....cel mai bun prieten e barbatul iubit, cu asta cred ca ar trebui sa inceapa orice relatie....mai sunt apoi doua persoane la care tin foarte mult si cu care vorbesc orice, oricand...Boby si Drago....


Ultima editare efectuata de catre Only in Sam Noi 28, 2009 11:17 pm, editata de 1 ori
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15888
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de CROCODILU' Sam Noi 28, 2009 11:17 pm

daca nu politica ce fel de culoare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ?

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6954
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de enola_gay Sam Noi 28, 2009 11:18 pm

mie imi plac aia mai rumeniti ...si crocanti , croco .... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14896
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de CROCODILU' Sam Noi 28, 2009 11:24 pm

aaa.... aia mai mari pardon mai inalti?Tongue [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] adica atetlici asa am inteles:P

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6954
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de enola_gay Sam Noi 28, 2009 11:25 pm

Nu stiu ce ai inteles tu, dar acum mi-e lene sa-ti fac harta ....
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14896
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de CROCODILU' Sam Noi 28, 2009 11:26 pm

maine ca e duminica si lenevim ca nu se munceste:P [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6954
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de Rechinu07 Sam Noi 28, 2009 11:30 pm

Eu in general am prieteni cu tzatze mari... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7094
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de Mena Sam Noi 28, 2009 11:40 pm

Ai dreptate...Croco..ti-au mai crscut tatele?...Laughing)
cred ca de la prietenia cu rechinu ni se trage...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9628
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de CROCODILU' Sam Noi 28, 2009 11:41 pm

ma eu unu asa le aveam Tongue nush la tine cum sunt de cadn esti cu el [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6954
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Cum ne alegem prietenii?! Empty Re: Cum ne alegem prietenii?!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum