Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_lcap1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Voting_bar1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_rcap 
enola_gay (12892)
E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_lcap1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Voting_bar1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_rcap 
quanchi (12068)
E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_lcap1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Voting_bar1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_lcap1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Voting_bar1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_rcap 
vlavi (9100)
E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_lcap1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Voting_bar1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_rcap 
Mena (7546)
E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_lcap1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Voting_bar1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_lcap1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Voting_bar1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_rcap 
TAVIC (5001)
E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_lcap1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Voting_bar1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_rcap 
Tania (4875)
E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_lcap1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Voting_bar1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_lcap1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Voting_bar1E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic?

+2
Only
brainsmartman
6 participanți

In jos

E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Empty E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic?

Mesaj Scris de brainsmartman Sam Ian 30, 2010 11:41 pm

Va intreb pe toti... E CHIAT ATAT DE GREU SA NU MAI STRICAM UN TOPIC CU CHATUIALA FARA ROST?

E CHIAR ATAT DE GREU SA DAM UN CLICK IN PLUS? ADMINII SI MODERATORII AU FACUT APEL LA BUNUL SIMT AL FIECARUIA, SA INTELEG CA NU AVEM ASA CEVA? CHIAR SUNTEM ATAT DE NECIVILIZATI?

POATE UNII DIN NOI CHIAR AU CEVA DE SPUS, POATE PENTRU EI ANTI-STRES INSEAMNA SA STEA DE VORBA LA MODUL SERIOS PE MARGINEA UNUI SUBIECT OARECARE... POATE PENTRU UNII MODUL DE A GANDI ACTIV E UN MOD DE DESTRESARE... DE CE TREBUIE SA INTERVENIM MEREU CU LUARI IN BALON SAU DOAR SA NE AUZIM VORBIND?

CHIAR E NEVOIE SA SE AJUNGA SA SE FOLOSEASCA BARA DE WARN SI BANN LA MODUL DUR?

GANDITI-VA SI SPUNETI-VA PAREREA... PRO SI CONTRA... BAREM SA STIM CE AVEM DE FACUT...
brainsmartman
brainsmartman
Movie man
Movie man

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1278
<b>Puncte</b> Puncte : 5601
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : In jur de Capitala

Sus In jos

E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Empty Re: E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic?

Mesaj Scris de brainsmartman Sam Ian 30, 2010 11:45 pm

MENA SAYS:

"Mda..asa cum nimeni n-a invatat nimic din
experienta de dincolo...Si nu inteleg de ce vi se pare ca totul seamana
a INTERDICTIE..Ne cunoastem demult...Si eu scriu rar...Scriu rar pt ca
arareori din ce se scrie...ma imboldeste sa mai scriu cate ceva...La
mine relaxarea e sa-mi folosesc mintea..sa-mi spun punctul de
vedere..sa polemizez pe lucruri serioase...Si pentru ce sa mai scriu?De
regula o faci ca cineva sa te citeasca..sa te inteleaga..sa te
contrazica daca are cu ce..Nu vorbesc ca Moise in pustiu...Si
dezamagitor e ca...stiti ca asa e...si stiti ca se distrug subiecte..si
stiti ca pleaca oameni si nu mai scriu din aceasta cauza...si
totusi..vedeti totul atat de pueril...Si de acuzator...Dar suntem in Romania...Avem doar drepturi nu si obligatii..."


CHIAR NU VA SPUNE NIMIC STRIGATUL ASTA?
brainsmartman
brainsmartman
Movie man
Movie man

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1278
<b>Puncte</b> Puncte : 5601
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : In jur de Capitala

Sus In jos

E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Empty Re: E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic?

Mesaj Scris de Only Dum Ian 31, 2010 12:00 am

eu zic ca liberul arbitru ar trebui sa functioneze in dreptul fiecaruia...si bunul simt....sau macar dictonul "ce tie nu-ti place altuia nu-i face"....sau macar....amintirea zilelor frumoase petrecute aici...

doar omul e masura tuturor lucrurilor...sau nu?
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15871
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Empty Re: E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic?

Mesaj Scris de brainsmartman Dum Ian 31, 2010 12:09 am

Si cand bunul simt nu exista la persoana respectiva? Ce trebuie facut?

S-a ajuns la situatia ca moderatorului sa-i fie rusine de nesimtirea unora?
brainsmartman
brainsmartman
Movie man
Movie man

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1278
<b>Puncte</b> Puncte : 5601
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : In jur de Capitala

Sus In jos

E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Empty Re: E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic?

Mesaj Scris de Only Dum Ian 31, 2010 12:10 am

cred ca cel mai in masura sa raspunda aici, dupa Rechi sau Mena, e Quan....nu cred ca e vorba de rusine....
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15871
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Empty Re: E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic?

Mesaj Scris de Rechinu07 Dum Ian 31, 2010 12:28 am

Da Brain exact cum spui... Si apoi ce rost au argumentele, daca tot ce spui, poate (si este) rastalmacit si folosit impotriva ta... Ce rost are sa explici, daca nu vrea nimeni sa asculte... Ce rost are sa, sa, sa... Reactiile de tip alergic la acest topic (din pacate-i cunosc prea bine), vor fi de genul "imi iau jucariile si plec" si multe de acest gen... Bisericutele-s facute, gashcutele formate si stiu foarte bine ca oricata moderare incerc sa fac (cu manusi sau fara), adevarata moderare se va face intotdeauna prin mesagerii (si cred ca stii la ce ma refer) ... Altfel de ochelari imi trebuie mie, nu de distanta, de dobitoc ce sunt... Curios de vazut cine si ce va scrie aici!

Later edit: astept pe aceasta cale sugestii legate de regulament si nu numai!
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7077
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Empty Re: E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic?

Mesaj Scris de CROCODILU' Dum Ian 31, 2010 2:16 am

eu ti-am mai expus o situatie de regulament pe care nu te-ai gandit sa o iei in calcul oameni buni daca deranjam pe cineva nu deranjam moderatorul sau adminul forumurului, deranjam pe alti oameni cu toate ca de la mine si tania a plecat totul astazi nu insemana ca de la noi a inceput razboiul, eu am propus sa facem un topic cu sitem de vot unde moderatorii vor avea votul lor noi votul nostru daca voturile coincid acela/ aceea este/ sunt pedepsiti in urma voturilor, pt ca asa daca votam numai noi dupa cum bine stie toata lumea sunt bisericute si acolo unde e biserica mai mare aia ii vor elimina pe restul, daca voteaza numai adminii iar nu e bine ca poate unii din ei favorizeaza pe altii si daca provin din tabere adverse incepe scandalul si tot asa se pot face multe speculatii asa ca cel mai bine zic eu ar fi asa se deschide un topic unde se aduce la cunostinta tuturor ce a incalcat individul si in termen de 24 de ore ficare voteaza cum vrea altii aduc argumente pro si contra si daca votul nostru coincide cu cel al adminilor se recurge la pedeapsa daca nu se revoteaza in ziua urmatoare si in urma si postarilor puse sau a celor care intra intre timp se da verdictul final eu cred ca e cea mai buna alegere pt ca mi se pare aiurea sa invinuim admini pt greselile noastre eu i-am zis lu rechi ba cand simti ca eu gresesc ma banezi si gata nu conteaza ca suntem prieteni ca asa ma afvorizeaza pe mine ca sunt prieten pa eno ca ii poarte respect pe vlavi ca e din orasul natal pa nush mai cine ca ia adus un porc de craciun si uite asa ies scandaluri ca de ce pe ala il ierti mai mult ca mine si poate ca omu are probleme mult mai importante decat forumul asta si sa faca pe gardianul pe aici daca aveti alte idei si propuneti altceva in afar de ce am propus eu ar super k daca are eficienta mai mare..

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6937
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Empty Re: E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic?

Mesaj Scris de Mena Dum Ian 31, 2010 2:42 am

Si o sa se piarda o zi intreaga si nicicand nu vor bate voturile..si se vor umple mesageriile cu 'trafic de influenta" pt un amarat de warn..Si cand or sa mai fie atacuri la persoana directe..dure..ce-o sa facem? O sa lasam sa se faca iures pana votam noi?..
Tu o vezi pe Abyss capabila sa fie manipulata?..Eu nu o vad...Poate ca eu sau Rechi si Quanchi suntem niste naivi si toleranti..prea toleranti.Eu nu o cred capabilape Abyss sa faca vreo nedreptate mai ales nejustificata...Asa ca nu inteleg de ce deranjeaza atata timp cat oricine de aici stie ca nu se ia de nimeni niciodata nejustificat si fara argumente temeinice...Si chiar daca tu nu stii..de unde venim noi a mai fost un topic de voturi...si nu vrei sa stii ce balacareala a iesit...Pana la urma...de ce atata tam-tam cand fiecare stie ce are de facut?...Mai ales ca daca mai continuam asa..ne culcam intr-o seara si dimineata cand ne vom trezi nu mai avem ce accesa ca ne-au sters aia de la forumul de suport ...Si nu stau la discutie cu noi..nu ne avertizeaza..Delete si gata...Si daca unuora sau altora nu le pasa...mie imi pasa..pt ca stiu cate ore de munca a luat,stii si tu cat timp iti ia sa faci o chestie noua...cat ne-am straduit sa-l facem sa arate bine..sa il imbunatatim mereu..etc..Pentru ce? Sa ne batem joc de el singuri?
Nu stiu daca in toata "cariera" mea de forumist am mai fost atat de dezamagita ca in seara asta...Pentru ca azi mai mult ca niciodata am inteles ca eu trebuia sa ma nasc in alta lume..in alta vreme..in alte timpuri..langa alti oameni...
Si nu inteleg de ce oamenii nu pot accepta si punctul altora de vedere? De ce nu se poate intelege ca ceea ce e distractiv si relaxant pt mine..nu e si pt tine...Lasa-mi si mie posibilitatea sa ma simt bine...sa intru cu placere..sa scriu cu placere..asa cum si eu la randul meu..te las sa-ti vezi de ale tale placeri...Era atat de greu?

Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9611
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Empty Re: E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic?

Mesaj Scris de hotsexyro Dum Ian 31, 2010 3:22 am

Este foarte usor sa ai bun simt cu conditia chiar sa-l ai!
De ce sa te nasti in alta lume Mena? si atunci in alta lumea erau tot oameni,cu aceleasi defecte si calitati!
Nu stiu ce s-a intamplat in utlimul timp pe-aici,si de ce v-ati suparat si v-ati dezamagit atat de tare,insa eu (cred,ca si pe celalalt forum,)ca cel mai bine te simti cand esti propriul tau moderator,cand poti,singur, sa faci in asa fel incat sa te simti bine cand iti expui parerile,in acelasi timp insa sa citesti si sa accepti ca sunt oameni care gandesc diferit decat tine,dar nimeni nu detine adevarul absolut;Forumul acesta a fost facut ca o "pilula anti-stres"...insa,fiecare se destrseaza in felul lui!
mai placut sau mai putin placut!
Oricum ar fii,si oricine ar fi moderator aici,eu iubesc acest forum,si pe fiecare in parte imi place sa va citesc,iar cand nu-mi place ,nu citesc,la vedere,pe fata ,nu prin mesagerii cum zice Rechinul(apropo, eu nici nu prea ii vad rostul mesageriei private,zau!)..Daca vreauu sa vorbesc doar cu cineva anume,gasesc eu posibilitatea sa vb cu el/ea pe mess, sau la telefon,de ce sa mai intri aici si sa vorbesti in particular?

hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12307
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic? Empty Re: E chiar atat de greu sa nu mai stricam un topic?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum