Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_lcap1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Voting_bar1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_lcap1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Voting_bar1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_rcap 
quanchi (12068)
Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_lcap1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Voting_bar1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_lcap1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Voting_bar1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_rcap 
vlavi (9100)
Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_lcap1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Voting_bar1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_rcap 
Mena (7546)
Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_lcap1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Voting_bar1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_lcap1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Voting_bar1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_lcap1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Voting_bar1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_rcap 
Tania (4875)
Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_lcap1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Voting_bar1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_lcap1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Voting_bar1Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

+4
Only
justme8205
CROCODILU'
Melissa
8 participanți

In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de Melissa Mar Feb 23, 2010 4:13 pm

Intr-o lume a vitezei,a egoismului, a dramelor,a mizeriilor omenesti mai putem crede in dragoste?
Dragostea aceea pura care sterge totul in cale,dragostea din basmele de demult sau cea din filmele romantice.
De multe ori m-am intrebat daca credeti in treaba cu jumatatea care exista pentru fiecare undeva?
Melissa
Melissa
Fresh "meat"
Fresh

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 125
<b>Puncte</b> Puncte : 5538
<b>Reputatie</b> Reputatie : 2
<b>Varsta</b> Varsta : 47
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 11/10/1976

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Feb 23, 2010 4:25 pm

a mea cred ca exista da e proasta rau si eu si ea ca nu dam unu de altul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6944
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de justme8205 Mar Feb 23, 2010 5:14 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Alea-s doar in filme, in viata de zi cu zi se numeste obisnuita.
justme8205
justme8205
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1136
<b>Puncte</b> Puncte : 5545
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : oriunde imi doresc eu! <b>Varsta</b> Varsta : 41
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/11/1982

http://www.abracadabraro.wordpress.com

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de Only Mar Feb 23, 2010 6:32 pm

mie mi se intampla. deci exista. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15878
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de Mena Mar Feb 23, 2010 7:24 pm

Jumatatea noatra....Nu,nu cred ca exista..si daca exista prea putini au norocul s-o Intalneasca.Si daca o intalnesc ,norocul sa n-o piarda....Fiecare iubire insa are farmecul ei...Timpul ei...important e sa te stii bucura de ea la vremea ei..Apoi vin cele lumesti peste si strica totul..Pe bune,cred ca iubirile acelea ca-n basme se intampla intre oameni care se intalnesc relativ sporadic..care nu impart acelasi spatiu..care nu iau decizii impreuna...De fapt eu nu prea stiu ce numesti tu draga Melisa dragoste adevarata?..Orice dragoste e adevarata..orice sentiment ce-ti face inima sa tresare e adevarat..Nu trebuie sa traiesti o poveste de roman de succes ca sa traiesti o dragoste adevarata...Dragostea nu moare..Trece...
Dar nu ma baga in seama..Azi nu sunt intr-o pasa buna.....Tot ce am trait a fost cat se poate de adevarat..Ca uneori de cealalta parte nu e la fel...nu tine de noi...Si teoretic nu iubim ca sa primim..ci sa daruim.Caci aceasta-i esenta iubiri..Si cand daruiesti nu poti ajunge sa regreti ca ai facut-o caci daca regreti..nu a fost din inima..nu a fost dragoste...Chiar daca sentimentele se sfarsesc trist,intr-un alt esec...nimeni nu ne poate lua ce-am trait sau am simti in momentele frumoase.Aia e dragostea ...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9618
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Feb 23, 2010 8:37 pm

Mena tre sa avem o discutii amicala la telefon cu treaba asta "daca iti pare rau inseamna ca nu ai iubit" sa vad si eu ce insemana pt tine a iubi si ma refer la iubirea ai de sex opus nu la iubirea de copaci prietenosi,sper sa nu ridicam tonul unul la altul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
treaba asta cu dragoste adevarata eu o vad asa daca de maine umbli in curul gol pe strada o luna, cand iti va da unul doua pluovere de lana dealea de tara si o pereche de gumari si o pereche de pantaloni, dupa o luna le strangi in brate seara cand adormi si ai grija ca ochii tai din cap de ele ca altele numai ai, dar daca pana acum ai umblat cu nike in picioare cu blugi nush ce firma si nush ce camasa la fel si primesti alea in dar le arunci al gunoi,
asa vad eu iubirea adevarat cine intelege ce am zis intelege si de ce eu sunt genul o partenera toata viata
cu cat ai mai multi cu atat iubesti mai putin sau chiar de loc esti de dragul de a fii ca mancarea mananci cand ti-e foame si apoi te caci, iubirea nu se poate defeca [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6944
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de Mena Mar Feb 23, 2010 10:14 pm

Mah..da n-ai avut numai o partenera,nu?
Le-ai iubit pe toate sau nu?...
Cu fiecare ai sperat ca va fi unica...pt totdeauna.Deci ai dat tot ce se putea da.De fiecare data..Dar in viata-i mai interesant deact ar trebui sa fie..Si s-a sfarsit prost...Dar tu ..in acel timp ce-ai simtit?Nu dragoste adevarata?
Sau poti sta cu un partener si sa stii ca nu-i marea ta iubire?Atunci de ce stai?E partener de tranzitie in asteptarea marii iubiri?...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9618
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mier Feb 24, 2010 7:28 am

mai mena mie sincer acu imi cam pare rau ca am dat tot ce am putut pt fiecare in parte pt ca nu meritau, si tu ai zis cu gura ta "sa nu dai margaritare la porci" acu daca ma indoiesc de tot ce am facut inseamna ca nu le-am iubit atunci?

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6944
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de Melissa Mier Feb 24, 2010 8:43 am

Merci Mena,cateodata ma speriu cat de profund poti sa scrii(o spun cu admiratie)si cata dreptate ai de cele mai multe ori.
Sincer am deschis acest topic fiindca voiam si parerea voastra pentru ca eu sincer nu cred in dragoste,nu cred ca poate dura,am impresia ca de fiecare data trebuie sa intervina ceva peste care nu putem sa trecem oricat am incerca.poate ca eu sunt de vina,am incetat sa ma intreb si sa gasesc justificari sau poate sunt oameni la care nu le este dat sa-si gaseasca jumatatea sau jumatatea lor nu exista.
Melissa
Melissa
Fresh "meat"
Fresh

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 125
<b>Puncte</b> Puncte : 5538
<b>Reputatie</b> Reputatie : 2
<b>Varsta</b> Varsta : 47
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 11/10/1976

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de nicknistor Mier Feb 24, 2010 8:51 am

de crezut credem chiar daca uneori ne mintim pe noi insine ca nu...de fapt e doar o dorinta de a nu crede din nevoia de a nu mai suferi....se spune ca speranta moare ultima si undeva in inteiorul nostru se da o lupta intre speranta si nevoia de dragoste si frica de esec
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7908
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mier Feb 24, 2010 8:57 am

mai oameni buni suntem 6 miliarde si ceva milioane pe aci cata sanse exista sa gasesti jumatatea ta din prima? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ea exista cu siguranta pt ca matematic in acelasi timp daca tu ai un anumit carcter construit de societatea in care te afli adica de celelalte carcatere este imposibil sa fii unic cu carcaterul tau cel putin inca o persoana e la fel ca tine in medie de 90% asta e parerea mea si eu cred in ea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6944
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de Melissa Mier Feb 24, 2010 9:01 am

din prima???cine vorbeste aici din prima croco???
deja cred ca fiecare am trecut prin mai multe sau mai putine povesti pe care le-am crezut marea iubire.
Vorbim despre ce faci cand ajungi sa nu mai crezi,sa nu mai incerci,vorbim despre dezamagirile si ranile care chiar daca se inchid preferi sa le lasi inchise si sa nu-ti mai deschizi sufletul niciodata
Melissa
Melissa
Fresh "meat"
Fresh

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 125
<b>Puncte</b> Puncte : 5538
<b>Reputatie</b> Reputatie : 2
<b>Varsta</b> Varsta : 47
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 11/10/1976

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de justme8205 Mier Feb 24, 2010 9:05 am

Ce inseamna jumatatea ta??? De unde stii ca aceea pers e jumatatea ta,. ..ce cititi voi in carti nu exista, alea-s pt dsoare la pubertate sau trecute de prima tinerete, in viata reala exista faza de fluturasi care tine maxim juma de an, apoi intervine obisnuinta, dependenta si alte chestii din astea.
justme8205
justme8205
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1136
<b>Puncte</b> Puncte : 5545
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : oriunde imi doresc eu! <b>Varsta</b> Varsta : 41
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/11/1982

http://www.abracadabraro.wordpress.com

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de hotsexyro Mier Feb 24, 2010 11:39 am

eu cred ca exista! prea am avut parte de ea atata timp...
conditiile exterioare insa fiind in schimbare perpetuua,pot modifica,pot influenta,te pot face sa te departezi de ceea ce se chiama sufletul tau pereche!
dar el ramane pentru totdeauna ca facand parte din sufletul tau intregindu-l!
nu sunt "aburita" si nici nu vorbesc din filme si din carti!....si daca as fii facut abstractie de "orgoliu",daca as fi fost putin mai "smechera" decat "curvele"(sper ca ati inteles bine ,la ce ma refer) ,si as fii avut mai multa "rabdare"....poate eram si acum langa sufletul meu pereche....langa , marea mea iubire!
dar,din mandrie ranita si prea mare orgoliu l-am lasat sa plece si nici nu vreau sa-l "ajut" mai mult sa se intoarce!
"If"...in fond, suntem niste "bieti oameni"...dar EA exista!

hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12314
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de Mena Mier Feb 24, 2010 6:41 pm

CROCODILU' a scris:mai mena mie sincer acu imi cam pare rau ca am dat tot ce am putut pt fiecare in parte pt ca nu meritau, si tu ai zis cu gura ta "sa nu dai margaritare la porci" acu daca ma indoiesc de tot ce am facut inseamna ca nu le-am iubit atunci?

Pai tocmai..atunci le-ai iubit..Cu o dragoste adevarata...In ciuda a tot, de fapt...Dar sa spui acum ca-ti pare rau...e tarziu si pacat...Intr-o relatie sunt intotdeauna DOI...
Problema Meli e ca...la iubire nu-i poti spune niciodata STOP..nu-ti poti inchide sufletul la comanda...Si nici nu poti alege asta e bun de iubit..asta nu...Sa nu-ti mai doresti sa iubesti e trist...Imi amintesc perfect ca sufeream si eu la un moment dat din dragoste...si ma luptam cu un amalgam de sentimente...Aveam o gramada de probleme pe atunci si totusi ma rugam:Doamne ,nu ma lasa sa nu mai pot iubi in viata asta"...De asta imi era cel mai teama.Sa nu mai pot iubi...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9618
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mier Feb 24, 2010 7:02 pm

de ce e pacat mena? asta chiar nu o inteleg? eu am iubit acea persoana din acel timp asa cum era ea acum acea persoana s-a schimbat radical si intr-un timp foarte scurt, as fii putut sa am rabdare cu ea pt ca este o schimbare provizore testeaza cum s-ar zice altceva dar de ce sa am rabdare? nu vreau sa am rabdare pt ca nu se merita, deci nu am zis ca o urasc pe acea persoana fiecare e liber sa decida ce face cu viata lui, dar sunt liber sa imi para rau acum pt ca a fost timp si energie consumata degeaba, as fii putut sa o consum intr-o alta directie, nimeni nu e perfect nici chiar eu, dar daca acum imi pare rau asta nu insemana ca nu am iubit acea persoana la vremea respectiva, daca regret ceva e timpul care l-am pierdut cu acea persoana, incercand sa-i demonstrez anumite lucruri in zadar, ca intr-un final sa imi zica ca da ai avut dreptate nu ti se pare ca e timp fouwtut de-an powlea? sa ii zici unei persoane ca peste o luna daca alege ceva acum peste o luna ii va face rau si ea sa fie atat de dobitoaca incat sa faca in ambitie contra ta si apoi sa vada ca ai avut dreptate? la ce folos toata astea? si de ce sa o iau de la capat? ce sunt tampit? sa vorbesc cu peretii? prefer sa merg inainte,
nu ai cum sa numai iubesti pt ca o data si o data tot iti va trece ce ai pe suflet acum depinde de tine cat scurtezi acel timp sau cat il lungesti, eu prefer sa fiu mai exigent in a alege ceva citez din parazitii
"intreaba-te inainte sa-ti permiti sa-ti placa/
daca in spatele doamnei nu se ascunde o vaca" [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6944
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de hotsexyro Mier Feb 24, 2010 8:15 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12314
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de Mena Mier Feb 24, 2010 10:53 pm

MAh Croco...ideea e ce ai simtit atunci nu poate fi anulat de nimic...Tu din toate povestile ramai doar cu uratenia din trecut?Nimeni nu-ti poate garanta nimic..Ce-i ce-si spun "Te iubesc pentru tot restul vietii mele" nu stiu ce vorbesc...Ziua de maine nu ne apartine...Dar mie mi se pare trist sa vezi totul ca un timp pierdut...De ce n-o vezi o lectie din care ai invatat ceva.Pt ca singurul,mare esec este doar experienta din care nu inveti nimic...Faptul ca x,y aleg sa plece din viata noastra..nu inseamna ca anuleaza tot ce ai trait...Ma opresc ca stiu ca nu o sa-ti schimbi ideea..Smile
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9618
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mier Feb 24, 2010 11:09 pm

pai singura lectie care a fost de invatat din toata treaba a fost "deschide ochii mari" si cum ziceam citatul ala mai sus din parazitii, in rest totul este inutil, cat despre ce a fost, a fost ce mai conteaza ca oricum e la trecut eu traiesc cu ce a fost? eu traiesc cu ce este acum si maine, ca pana poimaine cine stie ce mai este deci in concluzie am pierdut timpul e ca si cum ai sta 40 de ani din viata sau 50 prin baruri discoteci distractii, si te trezesti pe la 50 de ani ca vrei sa devii baiat de casa si sa iti faci o familie cand mai ai o basina si mori te gandesti sa faci repede un copil, plm ma lasi dar te multumeste gandul ca te-ai distrat toata viata pacat ca ai trecut ca gasca prin apa in urma ta e doar fum [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu ai nici o realizare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6944
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de hotsexyro Joi Feb 25, 2010 3:00 am

Dar Croco ,timpul petrecut iubind cu adevarat,NU este timp pierdut,chiar daca cel iubit te-a dezamagit,s-a schimbat,a plecat de langa tine! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12314
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de Valetul de trefla Joi Feb 25, 2010 3:05 am

mai rau e cand cel(cea) de langa tine pleaca departe,foarte departe si nu poti sa-i mai spui nimic...

Valetul de trefla
Invatacel
Invatacel

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1520
<b>Puncte</b> Puncte : 5714
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de hotsexyro Joi Feb 25, 2010 3:07 am

stiu foarte bine despre ce vorbesti,insa iubirea pe care ai trait-o cu el/ea,te face sa cresti,te face mai bun,te ajuta sa mergi mai departe!
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12314
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de hotsexyro Joi Feb 25, 2010 10:50 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12314
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Mai credem in dragoste?exista dragoste curata? Empty Re: Mai credem in dragoste?exista dragoste curata?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum