Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap1TV minte poporul ? - Pagina 2 Voting_bar1TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 
enola_gay (12892)
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap1TV minte poporul ? - Pagina 2 Voting_bar1TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 
quanchi (12068)
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap1TV minte poporul ? - Pagina 2 Voting_bar1TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap1TV minte poporul ? - Pagina 2 Voting_bar1TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 
vlavi (9100)
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap1TV minte poporul ? - Pagina 2 Voting_bar1TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 
Mena (7546)
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap1TV minte poporul ? - Pagina 2 Voting_bar1TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap1TV minte poporul ? - Pagina 2 Voting_bar1TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 
TAVIC (5001)
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap1TV minte poporul ? - Pagina 2 Voting_bar1TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 
Tania (4875)
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap1TV minte poporul ? - Pagina 2 Voting_bar1TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap1TV minte poporul ? - Pagina 2 Voting_bar1TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

TV minte poporul ?

+8
Only
enola_gay
Mena
fabienne05
vlavi
nicknistor
CROCODILU'
Andi
12 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

TV minte poporul ?

TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap183%TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 83% 
[ 10 ]
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap10%TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_lcap117%TV minte poporul ? - Pagina 2 Vote_rcap 17% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 12
 
 

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de CROCODILU' Lun Ian 25, 2010 11:17 am

nu ne dai sangele ma nebunule tu gandesti ce spui Aria 51 este o organizatie unde se fac 15 mi de experimente unde se probeaza si se inventeaza tehnologie ma, tehnologia te ajuta pe tine sa traiesti mai bine daca nu aveam tehnologie acu scriai in plm cu pana de gasca si imi trimiteai mesajul asta printr-o cioara deghizata in porumbelul pacii deea ma intereseaza aria 51 ma neculai cum plm poti sa zici asa ceva? cine te ajuta pe tine in viata asta cine iti face viata mai confortabila vorbele spuse de parlament biserica sau alta organizatie deasta menita sa te stimule din vorbe sa ai orgasm ca traiesti super bine? tehnologia frate te face sa te simti bine ai lumina in casa acu incalzesti mancarea la microunda in plm nu bag lemne in foc sa incalzezti ciorba intelegi? iar ARIA 51 ASTA FACE INVENTEAZA SI TESTEAZA TEHNOLOGIE care la noi va ajunge peste 50 de ani uof e grele [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6952
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de Mena Lun Ian 25, 2010 10:31 pm

Rechinu07 a scris:Ati sarit toti ca apucatii sa ziceti da, nu v-ati gandit nici unul ca depinde si de ce canale vizionezi... Daca ma uit la desene animate, cum ma manipuleaza si ma minte TV-ul?! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

La desene animate te face sa crezi ca cei buni-binele in general-castiga intotdeauna si binele guverneaza lumea..ceea ce-i departe de adevar..te face sa crezi in Feti Frumosi si Ilene Cosanzene unde dragostea trece peste orice si invinge...Si ca pisica ajunge prietena cu cainele...Laughing)
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9626
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de Rechinu07 Mar Ian 26, 2010 8:40 am

Hotarat lucru, vorbim da' nu futem aceeasi limba... Daca tu Croco vezi despre ce-i vorba in Aria 51 (sa zicem ca dau aia moka "retetele" dupa care fac tehnologii de varf), ce ai face tu?! Crezi ca ai fi in stare sa recreezi si sa pui in folosul tau acea tehnologie?! Ma indoiesc... Eu cred ca sunteti prea bantuiti de teorii ale conspiratiei si nu mai distingeti anumite chestii coerent... Si daca totusi ai dreptate Croco, du-te la Aria 51 si bate-le in poarta la aia si lasa-le o petitie prin care ceri tehnologie de ultima ora, ca esti tu cetatean roman si platesti impozite... Sunt convins ca or sa-ti dea din plin [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7092
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Ian 26, 2010 8:57 am

ba vad ca esti cu capu rau nu ma pl nu ma duc stau asa si ma uit pe cer ca "E la indemana sa -mi pice din stele/ dati-mi doua maini va rog sa-mi bag pl in ele" stii? tu ce pl vrei sa-mi arati acum ? ca nu e bine sa-mi cer drepturile sau cum?prietene tu in ce lume traiesti te uiti prea mult la abracadabra? si crezi in zana cea buna ? baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tu nu vezi ca mai avem putin si ne mancam unii pe altii trezeste-te in plm si nu suntem bolnavi chiar exista terorii ale conspiratiei nu ni se pare da tu etsi prea orb sa vezi asta vezi ca am mai explicat o data ce se intampla cu creerul uman cand nu poate distinge anumite lucruri ... vb degeaba oricum nu intelegi nimic si e normal tu stai in apa doar etsi rechin ai impresia ca deasupra ta tot apa este pana la soare... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6952
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de Rechinu07 Mar Ian 26, 2010 11:12 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Faci cum vrei frate, tu stii mai bine... Maine poimaine o pui de-o "Fratie a Oamenilor Liberi" sau asa ceva si conduci o revolutie impotriva NWO [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Eu zic ca TV-ul minte, e adevarat dar e o sursa de informare daca stii sa discerni. Cat despre ce se da si/ sau ce-ar trebui sa se dea, nu hotarasti tu asta ca esti tu Croco. C-ai stat tu si te-ai gandit c-ar fi mai util oamenilor sa vada in loc de Columbeanca, tehnologii de ultima generatie... Si tot tu te-ai gandit ca tehnologiile alea (in care s-au investit multi bani, multa munca si efort), sa se dea moka oamenilor ca asa e normal, unuii sa stea acasa cu p**a-n mana si sa praseasca cum fac rromii spre exemplu si sa-ntinda mana si altii sa inventeze si sa ridice nivelul de trai al tuturor oamenilor ca deh, ne-am nascut liberi si tre' sa ni se dea... Ce p**a noastra, ni se cuvine, c-am stat noi si-am cugetat ca nu-i corect asa, e corect ca noi... Pariu ca niciodata, dar absolut NICIODATA nu te-ai gandit serios la chestiile astea, la cum ai putea sa misti ceva, sau sa transmiti si altora ceea ce stii (daca tot crezi cu tarie in ceea ce spui) si eventual sa incerci sa schimbi ceva... N-are rost, ca tu singur nu poti face nimic, nu?! De ce sa faci ceva, las' sa se "destepte" oamenii singuri si atunci mergem toti sa cerem... Inventeaza ceva daca ai cap si da-l in folosinta moka, poti?! Nu poti! Atunci?! Nici tu nu-ntelegi boaba din ce incerc sa zic... Da' asa-i frumos, sa aratam ca stim (ce oare?!) si sa ne lamentam ca am merita mai mult si nu-i corect c-avem doar cat avem... p**a mea si 5 copii!!!
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7092
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de TAVIC Mar Ian 26, 2010 12:02 pm

e o sursa de informare de exceptie !hihi
ne informeaza la ora 5 ca o baba a fost violata
ne arata dragostea columbencei fatza de urinel
hhihi
noroc de doua trei posturi tv ca altfel puneam televizorul la naftalina !hihi
nu mi-a placut tv ul niciodata
nu pot sa stau in casa la ora h sa astept o emisiune
eu vreau sa vad cand vrea pla mea
cand o sa fie pe net toate programele si toate emisiunile o sa fie alta treaba
dar mai dureaza
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8818
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Ian 26, 2010 12:13 pm

ba rechinule da nu e mai bine sa ne baricadam in casa frate sa nu socializam cu nimeni fiecare cu p***a masii ca asa e normal si fiecare cum poate sa descurca indiferent ce face atat timp cat nu se vede ca deranjam in stanga si in dreapta hai sa prostim pe toata lumea sa stam cu powla in varful pernelor si sa ne lingem pe bot si intelijenti suntem noi sa avem reactii de manelisti ca suntem cei mai tari si sa moara capra vecinului ca noua ne merge bine si ravnim la viata la columbeanca ca e fata desteapta il face pe fraer de bani si sa ne rugam la dumnezeu sa ne nasca femneie sa ne putem fowte cu barbati cu bani ca sa ne mearga noua bine hai sa muncim ca fraeri in timp ce baietii destepti ne bat cu pl in cap si sa strigam cu toti ca viata nu e corecta dar daca asa a fost sa fie asta e ceilalti care isi dau cu parerea ca ar putea fii totul altfel sa le punem calus in gura ca vorbesc tampenii si ca au luat-o razna si evident oricum vorbesc degeaba la ce pl mea ne trebuie noua tehonolgie? bine ca avem gurvern si avem un betiv epileptic care ne conduce tara in izmene de brofangiu hai sa ne bucuram cu totii ca putem face dragoste online si numai este nevoie sa cumparam prezervative ca sunt scumpe si nu ne permitem, nush ce plm vrei sa-mi demonstrezi tu mie ca oricum si tu stii ca am dreptate dar la facut spectacol ne pricepem cel mai bine .... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6952
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de TAVIC Mar Ian 26, 2010 12:17 pm

te rog frum coroco
columbeanca il iubeste pe urinel
e dragoste adevarata
hihihi
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8818
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Ian 26, 2010 12:19 pm

da il iubeste in gura tavic,sunt convins de asta si bine ca nu multe adolescente au drept idol bine ca nu e asa ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6952
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de Rechinu07 Mar Ian 26, 2010 12:19 pm

Din ce-ai zis tu, nimic n-are treaba nici cu topicul nici cu postarea mea... Esti pe langa subiect, da' rau de tot... Sari de la una la alta fara nici o coerenta, pe bune. Gandeste frate inainte de-a scrie ceva. Sau nu, e alegerea ta.
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7092
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Ian 26, 2010 12:26 pm

are legatura ma la pitesti da tu nu vezi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] are legatura ca tie iti place sa traiesti asa in mizeria asta si nu te inteelg de ce? poate ca nu ai puterea sa schimbi multe deea si te complaci in asa ceva esti unul din cei care se uita pe vizor si stinge lumina in casa? eu am spus ce nu vreau sa vad la tv si ce mi-ar place sa vad iar tu repede ai sarit ca ars impotriva mea ca si cum e bine ce exista la televizor si ca ce imi doresc eu este imposibil maia les cand vine vorba de tehnologie aia care eu o vreau gratis ca niste oameni muncesc pt ea corect muncesc iar ei prin platirea impozitelor sunt platiti la randul lor a doua chestie nu exista om de stiinta care a cere bani pt inventiile lui toti cand inventeaza ceva se gandesc la folosul omenirii si nu ma refer la acei oameni care au inventat robinetul ci la cei care au inventat electricitatea numai ca exista paraziti care speculeaza asemenea momente si incearca sa-si dea cu parerea cam ce volare sa dea unor asemnea inventii....
o alta legatura cu ce am zis mai sus este ca ori cat ai munci intr-un asemnea sistem e fix powla doar supravietuiesti niciodata nu ai sa traiesti bine si niciodata nu vei avea tot ce iti doresti asa ca tre sa faci lucruri mai mult sau mai putin ilegale ca sa incerci cat de cat sa iti ridici nivelul de trai si cand faci lucruri ilegale insemana sa fowti pe altii in guar ca sa-ti fie tie bine asta rahat manacam mai sus da daca tu etsi bass [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si nu vrei sa inteelgi eu ce sa-ti fac [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre CROCODILU' in Mar Ian 26, 2010 12:35 pm, editata de 1 ori

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6952
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de TAVIC Mar Ian 26, 2010 12:26 pm

CROCODILU' a scris:da il iubeste in gura tavic,sunt convins de asta si bine ca nu multe adolescente au drept idol bine ca nu e asa ... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nu au multe pt ca nu sunt multi uriniei !hihi
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8818
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de justme8205 Mar Ian 26, 2010 12:40 pm

CROCODILU' a scris:are legatura ma la pitesti da tu nu vezi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] are legatura ca tie iti place sa traiesti asa in mizeria asta si nu te inteelg de ce? poate ca nu ai puterea sa schimbi multe deea si te complaci in asa ceva esti unul din cei care se uita pe vizor si stinge lumina in casa? eu am spus ce nu vreau sa vad la tv si ce mi-ar place sa vad iar tu repede ai sarit ca ars impotriva mea ca si cum e bine ce exista la televizor si ca ce imi doresc eu este imposibil maia les cand vine vorba de tehnologie aia care eu o vreau gratis ca niste oameni muncesc pt ea corect muncesc iar ei prin platirea impozitelor sunt platiti la randul lor a doua chestie nu exista om de stiinta care a cere bani pt inventiile lui toti cand inventeaza ceva se gandesc la folosul omenirii si nu ma refer la acei oameni care au inventat robinetul ci la cei care au inventat electricitatea numai ca exista paraziti care speculeaza asemenea momente si incearca sa-si dea cu parerea cam ce volare sa dea unor asemnea inventii....
o alta legatura cu ce am zis mai sus este ca ori cat ai munci intr-un asemnea sistem e fix powla doar supravietuiesti niciodata nu ai sa traiesti bine si niciodata nu vei avea tot ce iti doresti asa ca tre sa faci lucruri mai mult sau mai putin ilegale ca sa incerci cat de cat sa iti ridici nivelul de trai si cand faci lucruri ilegale insemana sa fowti pe altii in guar ca sa-ti fie tie bine asta rahat manacam mai sus da daca tu etsi bass [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si nu vrei sa inteelgi eu ce sa-ti fac [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


pai si daca muncesc la particular, tot din taxe si impozite sunt platiti?? Statul niciodata nu va inventa ceva in folosul comunitatii, si de aici rezulta ca trebuie sa platim pt tot ceea ce folosim.
Daca vrei sa traiesti bine, inventeaza ceva si apoi asteapta sa fii platit din taxe si impozite... lol
justme8205
justme8205
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1136
<b>Puncte</b> Puncte : 5553
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : oriunde imi doresc eu! <b>Varsta</b> Varsta : 41
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/11/1982

http://www.abracadabraro.wordpress.com

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Ian 26, 2010 12:46 pm

prietene daca tot ai cap sa vii sa sa ma contrazici macar contrazice-ma cu ceva valid nu cu ce ai zis mai sus daca nustiiai si patronii platesc taxe la stat ei nu sunt scutiti de asa ceva iar fiecare stat are o parte din buget asigurata pentru cercetari stiintifice, buna dimineata soare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dar daca va uitati la tv la simona senzuala si la nora pentru mama de unde sa stiti ? normal ca harba nu aveti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6952
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de TAVIC Mar Ian 26, 2010 12:53 pm

daca se uita la simona senzuala are o erectie
se alege omul cu ceva !hihihihi
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8818
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Ian 26, 2010 12:54 pm

da tavic se alege cu o pwola si al propriu si al figurat e bine sa te multumesti numai cu atat ai asipratii inalte mai ales daca e erecta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre CROCODILU' in Mar Ian 26, 2010 1:40 pm, editata de 1 ori

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6952
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de justme8205 Mar Ian 26, 2010 12:55 pm

Prietene eu muncesc la patron (o companie privata), si nu sunt platit din taxe si impozite, sunt platit din ceea ce produc. Si cat buget au ei pt cercetari stiintifice...eu din cate stiu marea majoritate sunt obtinute din sponsorizari....
Mda vezi ca Simona Senzual a dat o noua valoare lui Pi.. Very Happy, asa ca si ea o fi o mica savanta Smile
justme8205
justme8205
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1136
<b>Puncte</b> Puncte : 5553
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : oriunde imi doresc eu! <b>Varsta</b> Varsta : 41
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/11/1982

http://www.abracadabraro.wordpress.com

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de TAVIC Mar Ian 26, 2010 1:03 pm

adevarul e ca e buna de maciuci simonica !hihihihahahaha
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8818
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Ian 26, 2010 1:05 pm

sa inteleg ca tu esti cercetator? si eu sunt om de stiinta scrie la avatar [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] pai depinde ce cercetezi prietene daca inventezi ceasul subacvatic normal ca nu te finantiaza nimeni dar daca inventezi un alt sistem de internet sau cel mai bun exemplu institutul CERN nu cred ca te sponzorizeaza o firma ci un stat iar daca firma aia te sponzorizeaza o face tot prin intermediul statului a fost un exempl la nivel global dar sunt si exemple la nivel national unde fiecare stat e interesat sa aiba propriile lui descoperiri si oameni capabili sa ofere tehnologie care nu ii lasa daca sunt cu o valoare destul de ridicata la mana unor firme sau branduri numai ca statul finanteaza in mare parte doar cercetari in domeniul militar ca asta e interesul lui si nu vorbim de Romania si oricum stai calm ca niciodata nu vei afla cati bani se duc in acest domeniu asta incercam sa zic si eu de ce nu se da la tv asa ceva pentru ca este o modalitate de a informa omul iar tehnologia este singura ramura care iti ridica tie nivelul de trai in rest nici o alta ramura a societati a ce vrei tu nu te face sa traiesti mai bine ...

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6952
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de justme8205 Mar Ian 26, 2010 1:24 pm

Cand or da astia drumul la prostitutie, ma fac peste Very Happy
justme8205
justme8205
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1136
<b>Puncte</b> Puncte : 5553
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : oriunde imi doresc eu! <b>Varsta</b> Varsta : 41
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/11/1982

http://www.abracadabraro.wordpress.com

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de TAVIC Mar Ian 26, 2010 1:26 pm

de ce nu te faci acuma ?e profitabila !
eu n-am stofa nici de peste
nu pot sa le prostesc si sa le trimit la produs !
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8818
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de Rechinu07 Mar Ian 26, 2010 4:21 pm

Fa rost de tehnologie de la Aria 51 Tavic, ca te ajuta sigur... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7092
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de TAVIC Mar Ian 26, 2010 4:31 pm

tenologia vine singura
cand vor ei sa ne=o dea !
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8818
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Ian 26, 2010 8:26 pm

Rechinu07 a scris:Fa rost de tehnologie de la Aria 51 Tavic, ca te ajuta sigur... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ia incearca sa te pisi pe priza daca tot faci misto de mine, ma sa mori tu ca tu nu ai nevoie de tehnologie, du-te in pestera si aprinde o faclie si canta-ne ceva din tribul tau... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6952
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de Rechinu07 Mar Ian 26, 2010 10:45 pm

Mah, da' esti atins la mecla de numa'... Se vede ca ai prea mult timp liber... Si stau sa-ti desenez ca la aia de la gradi sa-ntelegi si-mi dau de munca singur, c-am chat-uit juma' de subiect si tre' sa sterg tot... Eu n-am zis ca n-am nevoie de tehnologie, bah cizma, dar ma multumesc cu cea existenta, nu ma bat cu caramida-n piept ca-mi trebuie lingura cu telecomanda, sa-mi duca singura ciorba la gura... Da' ca de obicei, vezi doar ce vrei, interpretezi si in concluzie, gandesti ca o maslina ametita de Martini [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7092
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

TV minte poporul ? - Pagina 2 Empty Re: TV minte poporul ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum