Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Bha, stiti ceva?! Vote_lcap1Bha, stiti ceva?! Voting_bar1Bha, stiti ceva?! Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Bha, stiti ceva?! Vote_lcap1Bha, stiti ceva?! Voting_bar1Bha, stiti ceva?! Vote_rcap 
quanchi (12068)
Bha, stiti ceva?! Vote_lcap1Bha, stiti ceva?! Voting_bar1Bha, stiti ceva?! Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Bha, stiti ceva?! Vote_lcap1Bha, stiti ceva?! Voting_bar1Bha, stiti ceva?! Vote_rcap 
vlavi (9100)
Bha, stiti ceva?! Vote_lcap1Bha, stiti ceva?! Voting_bar1Bha, stiti ceva?! Vote_rcap 
Mena (7546)
Bha, stiti ceva?! Vote_lcap1Bha, stiti ceva?! Voting_bar1Bha, stiti ceva?! Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Bha, stiti ceva?! Vote_lcap1Bha, stiti ceva?! Voting_bar1Bha, stiti ceva?! Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Bha, stiti ceva?! Vote_lcap1Bha, stiti ceva?! Voting_bar1Bha, stiti ceva?! Vote_rcap 
Tania (4875)
Bha, stiti ceva?! Vote_lcap1Bha, stiti ceva?! Voting_bar1Bha, stiti ceva?! Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Bha, stiti ceva?! Vote_lcap1Bha, stiti ceva?! Voting_bar1Bha, stiti ceva?! Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Bha, stiti ceva?!

+3
enola_gay
Valetul de trefla
Rechinu07
7 participanți

In jos

Bha, stiti ceva?! Empty Bha, stiti ceva?!

Mesaj Scris de Rechinu07 Sam Feb 27, 2010 12:39 am

Ma scoateti din sarite... Care?! Nu conteaza... DA, si-a facut Tavic forum! Sa si-l stapaneasca sanatos... Fratilor, mare rugaminte: puneti in p**a MEA link-ul aici daca-l stiti nu-l mai tot pasati prin mesagerii ca n-are rost... A mai fost unu' (cretu') care si-a facut forum si la fel a avut link-ul pus inclusiv la semnatura plus ca si l-a pus si-n forum... Puteam bloca mesagerii, puteam face destule, da' nu-mi pun mintea... Si da, aveti binecuvantarea prea-sfintei mele p**i sa puneti link-ul aici si care vor sa "navigheze" printre labele lui Tavic, sa se care, ca nu tin pe nimeni cu forta!!! N-avem contract de exclusivitate semnat, stati cat vreti, plecati cand vreti, scrieti cand vreti, ce atata mare mister?! BAAAAAA, AVETI ZECI DE ANI IN CURU' VOSTRU!!! In ce razboi al stelelor va credeti frate?! In ce teorie a conspiratiei va imaginati?! Cu cine mama dracului purtati razboaie si care-i miza?! Ca tot nu-s dumirit?! Si cei care pleaca, de ce o fac "hoteste"?! Nu era mai simplu sa se zica: "bai lume, noi (x, y, z) nu ne mai convine pe anti-stres, de azi ne gasiti aici". Ca nu-s Trident sa sterg link-uri sa banez ca incearca sa se racoleze si alte cacaturi de genul... Si cine vrea se duce, cine nu ramane, cine vrea poate scrie in ambele locuri, chiar si prin alte parti, ca doar nu-i limitat net-ul, nu?! Dar n-are atata haz daca nu ne erijam in rolurile "papusarilor" care trag sforile si fac mersurile din umbra... SA-MI BAG p**a DACA-AM SA INTELEG VREODATA!!! Noapte buna!!!
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7092
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bha, stiti ceva?! Empty Re: Bha, stiti ceva?!

Mesaj Scris de Valetul de trefla Sam Feb 27, 2010 12:52 am

o fi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Valetul de trefla
Invatacel
Invatacel

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1520
<b>Puncte</b> Puncte : 5722
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0

Sus In jos

Bha, stiti ceva?! Empty Re: Bha, stiti ceva?!

Mesaj Scris de enola_gay Sam Feb 27, 2010 6:15 am

Buna dimineata, tuturor ....

Pentru ca vad ca v-ati gasit inca un motiv de stres si de subiect de topic , ca sa nu va mai agitati , va spun eu ca tavic NU si-a facut forum , ci tavic , din prietenie pentru mine si din loialitate ( cuvinte care unora de aici le sunt straine , dar le gasisiti in DEX ) a facut un forum gratuit ca si al vostru si mi l-a daruit ...a facut asta in primul meu weekend de bannare , pentru ca stia ca sunt trista si ca nu am " jucarie " , dupa cum spune el ...mi-a daruit acel loc pe care sa-l impopotonez cum vreau eu , sa fac cum vreau eu cu el si sa chem acolo pe cine vreau eu ....
Nu am nevoie sa-mi fac publicitate sau sa chem pe cineva acolo ...eu , personal , nu am spus nimanui despre acel loc si nici nu am invitat pe cineva ....suntem doar cativa si nu facem altceva decat sa ne simtim bine unii cu altii ...nu stiu ce va fi pana la urma si cum va fi , dar prin gestul sau, tavic, a reusit sa ma faca sa trec peste un moment penibil ( cel putin ) din viata mea ....

Si pentru ca vorbeam despre loialitate ( si poate ca intre timp cei care nu stiu semnificatia cuvantului, l-au aflat , deja ) mi se pare firesc sa nu mai vreau sa scriu aici ....Nu ar fi corect din partea mea sa ma prefac ca totul este ca inainte si ca nu sunt dezamagita de voi toti , la un loc ....

Asa ca pe aceasta cale va multumesc pentru bucata de drum parcursa impreuna , va doresc o viata linistita si fara griji majore si rog pe cei care au puterea , sa-mi stearga contul de pe acest forum .....

enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14894
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Bha, stiti ceva?! Empty Re: Bha, stiti ceva?!

Mesaj Scris de Ernos Sam Feb 27, 2010 8:38 am

Chiar ce ar fii sa-mi fack si eu unul ... cine se baga?//
Ernos
Ernos
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 604
<b>Puncte</b> Puncte : 5805
<b>Reputatie</b> Reputatie : 18
<b>Localizare</b> Localizare : Oradea <b>Varsta</b> Varsta : 63
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/12/1960

Sus In jos

Bha, stiti ceva?! Empty Re: Bha, stiti ceva?!

Mesaj Scris de mademoiselle52 Sam Feb 27, 2010 9:41 am

Rechine, mi se
pare mie sau te oftici putin? Cand eu zic ca semeni cu Bolo, nu ma crezi si te
e agiti ca un Pepsi. Da’ iti spun eu, ca parca sunteti frati: suferitit de
mania persecutiei. In plus, tu te dovedesti a fi fratele cel mare, pentru ca
nici Trident nu vorbea atat de buruienos ca tine.

In ceea ce priveste binecuvantarea preasfintei tale ... acord-o cui te are in grija si te creste, ca noua nu ne trebuie.
Oare mi se pare mie sau te dovedesti a fi mai putin barbat decat Tavi, care nici macar pe forumul lui nu te-a bagat in seama, nu ti-a pomenit numele pana acum, nu mai zic ca nu te-a jignit cu aboslut nimic si nici macar in labele lui nu te-a bagat.
Chiar ai impresia ca esti genial si perfect? Ca esti tu Omphalosul? Te inseli amarnic!
Cine cu cine poarta razboaie? Nu voi ati inceput atacuri si noi am preferat sa ne retragem trupele si sa va
lasam in pace, dandu-va falsa satisfactie a victoriei, pentru ca oricat am incercat sa iti explicam la vremea respectiva ca gresesti si ne-am straduit sa iti aducem argumente pentru asta, ne-ai desconsiderat, ne-ai persiflat si ne-ai jignit, dand la o parte prietenia sincera pe care v-o purtau ai mei?

Conspiratii ati facut voi, cu “staff-ul” pe care ti l-ai tras in jurul tau si cu ajutorul caruia ati impartit in bisericute lumea asta virtuala a anti-stresului.
Chiar daca si voi ati barfit “dragostea” asta mare si chioara dintre Quan si Only, nu ati avut suficient sange in instalatia cu care tocmai te laudai, ca sa ii/le puneti punct. Ba din contra, cunoscute fiind antecedentele ce te au ca protagonist, ar fi trebuit sa va conduca spre anumite reticente,insa voi ati tolerat si ati mai pus paie pe foc, comprtandu-va ca si cum ati fi fost cei cei mai buni prieteni cu Only si in total acord cu zbenguiala nesimtita a celor doi inconstienti, care fie vorba intre noi, ar fi putut face si copii impreuna, dar in mesageria
privata, fara sa mai zgarie retine cu mesajele lor inflacarate.

V-a stat Enola ca un os in gat, desi pe unde puteati, spuneati ca va e prietena, dar simteati nevoia sa o puneti voi la punct, tragandu-i prieteneste cate o palma dupa ceafa sa vada realitatea si punand-o la colt. Daca voi si altii tot ati dat cu batul in ea in atatea postari, de ce alergati dupa prietenia ei in privat?Cum crezi
tu ca un om poate fi prieten cu tine in lumea reala, dupa ce in lumea asta virtuala il desfiintezi

Va doare prietenia mea si a mamei cu Enola. Ei, frate, asta se cheama prietenie ( si nu e o iluzie, e ceva aproape palpabil), chiar daca ne despart sute de kilometri.Pentru ca nu a fost zi in care sa nu ne interesam una de cealalta, sa nu ne sunam si sa ne auzim macar, nu mai zic ca Eno a facut si va mai face pentru mine lucruri pentru care ii voi ramane vesnic recunoascatoare. A fost mama caracterizata de Abyss ca fiind
umbra Enolei si ca ar ucide pentru Enola. E mare lucru sa ai prieteni care sa fie in stare sa ucida pentru tine. Asta da prietenie!Vi se intampla, din nu stiu ce eroare lingvistica, sa considerati “prietenie” si “amicitie” ca fiind sinonime perfecte. Ei bine, nu sunt!

Desi granita dintre virtual si real este destul de bine delimitata, asa cum bine ai formulat alta data, prietenia poate transcede virtualul . Dar oare voi vedeti realitatea?
Spuneti de noi ca ne consumam atata energie pentru o lume virtuala. Dar voi ce faceti? Nu vi se pare ca cei care se agita cel mai mult sunteti voi? Ar trebui sa va canalizati energia catre alte lucruri si sa profitati, dupa cum spune Mena, de singurul ovul fertil care i-a mai ramas, asa poate va mai calmati si voi, ca tot sunteti pe anti-stres.

Cine a racolat persoane prin mesagerie, fie ea a forumului sau cea privata? Dovedeste! Sustine-ti afirmatiile, nu o da de gard!
Referitor la zecile de ani din curul unora, fa tu bine si nu-i mai numara. Numara-ti anii tai, fa-ti un bilant si vezi daca esti multumit de tine insuti. Daca da, inseamna ca te multumesti cu prea putin. Asa cum sunt eu, mult mai proasta decat un copac (dupa cum crezi tu si dupa cum m-ai “complimentat”), chit ca nu prea se poate sta de vorba cu mine pentru ca nu inteleg nciciodata nimic, macar ma pot lauda in momentul asta cu niste realizari. Ce ai facut tu? Un forum? Da, bravo tie!
Te-am laudat si te-am sustinut la momentul respectiv! Cu regrete tin sa te anunt ca iti strici singur lucrarea.

Mena vroia sa ridice nivelul elitist al forumului, deranjata fiind de macaneala de pe Cafenea si berarie. Atat de mult v-a trebuit sa va dati seama ca acolo este VIATA unui forum? Ce a facut Mena imediat dupa ce a scapat de Eno si de mama? Nu s-a dus sa discute si sa se relaxeze postand pe subiectele serioase pe care le tot invoca, ci a facut exact ca un copil ramas singur acasa, a trecut la “munca” de jos, chinuindu-se sa dea cafeaua de dimineata si sa intretina focul aprins, in speranta ca nu vor pleca toti clientii.
Acestea fiind spuse, va doresc numai bine.
Sterge si contul mademoiselle52.


P.S: Nu stiu ce ma face sa cred ca vor urma si alte retrageri, iar raspunzatoare pentru asta nu suntem noi si controverastul forum al lui Tavic (unde suntem putini, dar chiar ca o familie), caruia ii multumesc si pe aceasta cale, ca imi e prieten!

mademoiselle52
Posesoare de ingerash
Posesoare de ingerash

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 948
<b>Puncte</b> Puncte : 6140
<b>Reputatie</b> Reputatie : 14
<b>Localizare</b> Localizare : Galati <b>Varsta</b> Varsta : 41
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/05/1983

Sus In jos

Bha, stiti ceva?! Empty Re: Bha, stiti ceva?!

Mesaj Scris de brainsmartman Sam Feb 27, 2010 9:54 am

Ce mandrii sunteti de voi... si cat de mari orgolii aveti...
Ce sa va urez? Drum bun, cale batuta... trecea fanfara militara...
Nimeni nu-i de neinlocuit in lumea asta, cu unii din noi sau fara unii
din noi, viata merge inainte... si daca asta ati inteles voi din tot ce s-a intamplat pe aici, no comment...

Bah, stiti ceva? Decat cu orgolii de doi bani, mai bine lipsa !
brainsmartman
brainsmartman
Movie man
Movie man

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1278
<b>Puncte</b> Puncte : 5616
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : In jur de Capitala

Sus In jos

Bha, stiti ceva?! Empty Re: Bha, stiti ceva?!

Mesaj Scris de abyss Sam Feb 27, 2010 10:00 am

dincolo de hilarul si absurdul situatiei se naste o intrebare: "what is wrong in this picture?" pentru ca ceva nu se leaga.
oare toti sunt rai, nedrepti si nerecunoscatori si numai enola corecta si cu suflet?
ce sa zic?! ...slava domnului ca, in sfarsit, cineva si-a
dovedit loialitatea fata de ea . ca, de la trident incoace numai
prietenii tradate si oameni neloiali in jurul ei.
abyss
abyss
Miss Popularitate
Miss Popularitate

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1884
<b>Puncte</b> Puncte : 6097
<b>Reputatie</b> Reputatie : 22

Sus In jos

Bha, stiti ceva?! Empty Re: Bha, stiti ceva?!

Mesaj Scris de Rechinu07 Sam Feb 27, 2010 10:08 am

Avand in vedere ca lucrurile-s lamurite (oarecum) si pentru a evita alte inutilitati, topicul se inchide si se trimite la arhiva. Evident comentariile (de orice natura) sunt de prisos.
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7092
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bha, stiti ceva?! Empty Re: Bha, stiti ceva?!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum