Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Prostie sau rautate?! Vote_lcap1Prostie sau rautate?! Voting_bar1Prostie sau rautate?! Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Prostie sau rautate?! Vote_lcap1Prostie sau rautate?! Voting_bar1Prostie sau rautate?! Vote_rcap 
quanchi (12068)
Prostie sau rautate?! Vote_lcap1Prostie sau rautate?! Voting_bar1Prostie sau rautate?! Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Prostie sau rautate?! Vote_lcap1Prostie sau rautate?! Voting_bar1Prostie sau rautate?! Vote_rcap 
vlavi (9100)
Prostie sau rautate?! Vote_lcap1Prostie sau rautate?! Voting_bar1Prostie sau rautate?! Vote_rcap 
Mena (7546)
Prostie sau rautate?! Vote_lcap1Prostie sau rautate?! Voting_bar1Prostie sau rautate?! Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Prostie sau rautate?! Vote_lcap1Prostie sau rautate?! Voting_bar1Prostie sau rautate?! Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Prostie sau rautate?! Vote_lcap1Prostie sau rautate?! Voting_bar1Prostie sau rautate?! Vote_rcap 
Tania (4875)
Prostie sau rautate?! Vote_lcap1Prostie sau rautate?! Voting_bar1Prostie sau rautate?! Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Prostie sau rautate?! Vote_lcap1Prostie sau rautate?! Voting_bar1Prostie sau rautate?! Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Prostie sau rautate?!

+8
fabienne05
Mara
Mena
ampururea
CROCODILU'
Only
Valetul de trefla
Rechinu07
12 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Prostie sau rautate?! Empty Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Rechinu07 Dum Mar 14, 2010 8:52 pm

Grea dilema pentru mine desi una nu o exclude obligatoriu pe cealalta, nu?! Toti intr-o mai mica sau mai mare masura, intram aici fie sa socializam, fie sa bombanim, sa ne clatim ochii cu una, alta, sa vedem ce i-a mai trecut prin cap lu' X, ce dileme are unu', altu', etc... Bha da' cum ii cand ajungi sa te spanzuri de mouse?! Smile Cat de trista si pustie poate fi viata cuiva care ajunge sa traiasca in mediul virtual si nici acolo nu reuseste sa se faca acceptata?! Cat de trista si pustie trebuie sa-ti fie viata sa ajungi sa duci asa zise razboie, competitii pentru o reputatie (doar despre asta ar fi vorba), care nu-i in masura sa te defineasca nici 1%?! Si de ce unii oameni nu-si pot vedea de treaba cand spatiul asta virtual e atat de mare?! Si e loc pentru toata lumea?! Nu prea va este clar presupun unde vreau sa ajung... Eh... Ajungem imediat si acolo... Treaba este ca se tot semnaleaza abuzuri pe care mi le tot gasesc in panou... Duminica trecuta Oana si-a dat parola pe forum apoi a intrat de pe profilul redeyes_cj tipand ca i-a fost furata parola la profil si amenintand ca (sanchi), ambele conturi vor fi monitorizate de cineva de la forumul de suport... Ca sa nu existe discutii, am banat ambele profile cu mentiunea ca asteptam lamurirea situatiei de catre cei in masura sa o faca... La putin timp dupa asta primesc doua semnalari de abuz din care una (care era "semnata" de ea) spunea clar ca, contul i-a fost banat abuziv... Deci cu juma' de ora inainte i se furase parola, acum era banat abuziv... Bun... Azi am primit o semnalare de abuz conform careia motto-ul forumului afisat pe banner si sub titlul forumului nu corespunde conditiilor de functionare impuse de forumgratuit.ro... Si pe "canale" mai mult sau mai putin oficiale, am auzit ca anumite persoane, au jurat cu mana pe stratul de tesut adipos ca nu se lasa pana nu pun forumul asta pe butuci... Acu' sa nu se-nteleaga ca ma bocesc sau ca tre' sa punem de vreun sfat sau sa luam nush ce masuri de aparare...Nicidecum... Discutam de dragul discutiei... Cum caracterizati asemenea comportamente si porcarii din astea fara substanta?! Abuzul de azi se stie cine l-a facut... N-are rost sa ne dam dupa vishin ca am fost o mana de oameni si o parte au plecat, nu?! Nu cred ca facea treaba asta cineva din Coreea sau mai stiu eu de unde...Ce reiese pentru voi din comportamentul asta si cum l-ati caracteriza?! Mie sincer sa fiu mi-e mila... Doamne fereste sa-ti ajunga viata atat de seaca incat sa faci dintr-un petec de spatiu virtual scopul vietii tale...


Ultima editare efectuata de catre Tănăsică Pandeluş in Lun Mar 15, 2010 10:33 am, editata de 2 ori
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7095
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Valetul de trefla Dum Mar 14, 2010 8:56 pm

niste tarani... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Valetul de trefla
Invatacel
Invatacel

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1520
<b>Puncte</b> Puncte : 5725
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Only Dum Mar 14, 2010 9:04 pm

Stiti care e adevarul de care fug ele? SUNT SINGURE!!!

stim cu totii de pupaturile de ochii lumii, care mascheaza barfa venala si gretzoasa din mesagerii - se barfesc inclusiv unele pe altele, dumnezeule!!....mai stim si de aliante "de conjunctura", semianalfabetism si rautate ridicata la rang de arta....numai oamenii goi in interior, care dau pe dinafara doar la capitolul "frustrari" se pot manifesta in halul asta.....

Oamenii care de fapt nu au iubit niciodata in viata lor, femei care urasc barbatii (poate ca nu au vazut unul adevarat si cu coloana vertebrala decat in poze), barbati care urasc femeile....

Repet, si nu pentru voi....ci pentru ele....pentru ca stiu ca vor citi, cu ranjete strambe.....si mutre acre....SUNT SINGURE....in momentul in care inchid calculatorul sau doamne fereste, e vreo pana de curent, sunt nevoite sa se priveasca in oglinda....si sa vada HIDOSENIA.....
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15889
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Valetul de trefla Dum Mar 14, 2010 9:07 pm

patroane, daca te mai deranjeaza sa-i(le) intrebi daca au icre negre[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Valetul de trefla
Invatacel
Invatacel

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1520
<b>Puncte</b> Puncte : 5725
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de CROCODILU' Dum Mar 14, 2010 9:07 pm

dupa parerea mea e greu de discutat asemenea comportament pentru ca pe mine unul ma depaseste adica am destule dileme si la unele chiar le gasesc raspuns, dar sa iti futi creeri cu ceva care numai exista mi se pare depasita situatia, " a mai fost un caz asemanator incolo spre pitesti, s-a soldat cu 2 morti si 3 raniti" adica plm consider ca sunt lucruri mult mai importante pe lumea asta decat sa-ti mananci amarul pt un cacat de spatiu virtual, am renuntat cel putin eu sa ma mai agit de ceva timp si au fost cateva chestii care m-au mai intaratat si pe mine aici da plm depinde si de starea de stres care o am zilnic si apoi daca ma impac bine aici cu toata lume acand inchid pc tot acelasi cacat este in viata mea tot aceleasi probleme le am daca ma impac rau tot nimic nu se schimba, dar probabil ca unele persoane isi gasesc un refugiu in anumite lucruri, obiecte, chestii trestii, plm si poate cand li se ia "jucaria" e ca si cum le darami refugiul e aiurea sa iti gasesti refugiul in ceva care nu iti apartine in loc sa iti gasesti refugiul in tine in primul rand, cum se si zice cea mai buna ascunzatoare este la vedere, eu in ultmul timp am o problema cu spiritualitatea si incerc sa mi-o dezvolt mai mult nu vreau sa ajung la 70 de ani ca toti pensionarii sa rup usa bisericii si pana atunci sa-mi pun praf in cap asa ca incerc sa evit tot negativismul asta din viata cotidiana, ca dupa ce ca viata e scurta mai plec si in curu gol pe lumea aialalta bag pl si asa aici nu am mai tenteaza nimci macar acolo sa stiu ca am ce-mi trebuie, daca unii nu vor sa invete ca "a fii tolerant" face parte din spiritualitate si ca reprezinta esenta umanitatii plm eu zic sa comploteze si in spatele unui musuroi de furnici cine stie ce vor face furnicilea alea pe sub pamant ..... daca ne vor ataca ?....[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6955
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Only Dum Mar 14, 2010 9:10 pm

a, uitasem sa raspund la intrebare - ambele [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

eu stiam ca opusul iubirii nu e ura, ci indiferenta.....dar poate "doamnele" stiu altfel..... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Only in Dum Mar 14, 2010 9:19 pm, editata de 1 ori
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15889
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de CROCODILU' Dum Mar 14, 2010 9:16 pm

cred ca e mai degraba egosim tanase raspunsul la intrebarea ta si neputinta de a depasi anumite chestii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
eu unul inca port respectul la cateva din persoanele care au plecat si m-as bucura tare mult sa revina nu vreau sa le judec comportamentul pt ca nu sunt mai bun cu nimic atunci, vreau sa se inteleaga ca am vorbit prieteneste si ca prietenia se leaga cu bune si rele ca sa fie durabila ca altfel s-ar rupe daca ar tine numai una din ele pt ca niciodata una nu va fii vesnica in plus toata greutatea ar apasa numai dintr-o parte asa va fii un echilibru, sper ca intr-o zi vor "alege" sau vor "privi" din exterior si vor vedea lucrurile cu o alta insemanatate sunt convins ca au puterea sa faca asta numai sa isi si doreasca [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6955
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Only Dum Mar 14, 2010 9:21 pm

acuma intre noi fie vorba, cred ca pe mine m-ar linsa madamele....si mai stiu pe cineva....din prostie sau din rautate? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15889
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Valetul de trefla Dum Mar 14, 2010 9:26 pm

n-ai nimerit Only...din INVIDIE

Valetul de trefla
Invatacel
Invatacel

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1520
<b>Puncte</b> Puncte : 5725
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de ampururea Dum Mar 14, 2010 9:34 pm

pe buha n ar vrea o ?Smile
s o frece Smile
s o termine Smile
si squirteaza Smile
ampururea
ampururea
Nimeni

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 2240
<b>Puncte</b> Puncte : 5926
<b>Reputatie</b> Reputatie : 4
<b>Localizare</b> Localizare : tm <b>Varsta</b> Varsta : 93
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/03/1931

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Rechinu07 Dum Mar 14, 2010 9:37 pm

Bha eu nu inteleg ce mai vor de aici... Nu le-a convenit, au plecat, e ok, nu ma intereseaza ce fac acolo si care cum sunt... Nu inteleg cele mai trebuie de aici... De ce semnalari de abuz, de ce cacaturi, de ce toate cele... Nu le-a placut locul... Li s-a parut prea rigid pentru gusturile lor... Ok... Fiecare cu ale sale... Daca nu le mai leaga nimic, pentru ce tampenii din astea?! Retorice, peste retorice...
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7095
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de ampururea Dum Mar 14, 2010 9:38 pm

da
numa daca ti am facut eu plangere?
a?
ampururea
ampururea
Nimeni

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 2240
<b>Puncte</b> Puncte : 5926
<b>Reputatie</b> Reputatie : 4
<b>Localizare</b> Localizare : tm <b>Varsta</b> Varsta : 93
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/03/1931

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Valetul de trefla Dum Mar 14, 2010 9:39 pm

tot felul de "placeri" ciudate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Valetul de trefla
Invatacel
Invatacel

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1520
<b>Puncte</b> Puncte : 5725
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Rechinu07 Dum Mar 14, 2010 9:41 pm

Buna intrebare... Promit sa ma gandesc... Smile
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7095
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de ampururea Dum Mar 14, 2010 9:42 pm

sa nu te mance n sfantu sfincter
sa te gandesti sa rasp cu aceeasi moneda
ampururea
ampururea
Nimeni

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 2240
<b>Puncte</b> Puncte : 5926
<b>Reputatie</b> Reputatie : 4
<b>Localizare</b> Localizare : tm <b>Varsta</b> Varsta : 93
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/03/1931

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Rechinu07 Dum Mar 14, 2010 9:44 pm

Da papa... Papa, pot sa mai mananc o clatita?! Smile
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7095
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de ampururea Dum Mar 14, 2010 9:45 pm

doar daca mi mesteci si mie una Smile
eu numa sa nghit:)
hai
besh d aici ca faci chat
si poa ti o iei
nu vezi ca i abyss on line?
ampururea
ampururea
Nimeni

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 2240
<b>Puncte</b> Puncte : 5926
<b>Reputatie</b> Reputatie : 4
<b>Localizare</b> Localizare : tm <b>Varsta</b> Varsta : 93
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/03/1931

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Mena Dum Mar 14, 2010 10:58 pm

Eu as zice sa incetam...Pentru ca nu schimbam lumea..Si apoi fiecare face ce vrea,cum vrea si cum il duce mintea.Sincer cred ca cei de care vorbiti sunt si au fost manipulati putin..desi cred ca au manipulat..In fine...Am intrat o singura data recunosc si am citit regulamentul...Au moderatori-desi cica aici nu era nevoie de ei,useri nu au voie sa conteste decizia moderatorului sau a adminului-desi aici daca au fost rugati sa pastreze linia topicului,li s-a pus pumnu in gura...a se evita chatuiala excesiva-dar aici nu era admis sa ceri asa ceva.Un forum care are regulile pe care aici le contestau...Au vrut familie..sunt in familie..O mare familie fericita care azi s-au balacarit si jignit..dar in marea marinimie s-au iertat..Pacat ca fluturii lui Only au fost atat de "agresivi" incat n-au putut fi trecuti cu vederea...V-ati gandit vreodata ca poate exista S.F mai mare decat sa-l vezi pe TAvic alaturi de Trident,iertandu-se in marea marinimie a sufletului?..Uite ca se poate,asa ca nu mai carcotiti...:)Ce mai e de zis?Ce conteaza ce este?Rautate?Prostie.Invidie?....Semnaleaza abuzuri?Oricum nu-i putem opri,chiar de-am fi niste sfinti, tot ar face-o Asta ne demonstreaza ca stam ca un ghimpe in coasta.E amuzant..Smile.Si apoi sa nu uitam ca cei de la suport ne-au cadorisit cu un domeniu gratuit.MA indoiesc ca au facut-o fara sa se uite macar aici..fara sa citeasca...Deci daca au facut-o inseamna ca meritam.Si ne-au vazut cu siguranta si abuzurile..si logo-ul...si tot ce-au vrut sa vada,nu?.HAideti sa incetam odata si sa ne vedem de ale noastre,inutil sa mai scriem despre asta.Nu trebuie sa ai cateva facultati sa-ti dai seama cine-i in spatele familiei...nu trebuie sa ai scoli inalte sa-ti dai seama ca trebuie lasati sa se manifeste...Ca au nevoie de asta.In fond..chiar s-a reunit toata familia acolo,nu?...Aici de cate ori se inscria un user care nu era bine vazut..se comenta si ni se scria in mesagerie ca de ce lasam pe toti sa se inscrie...Sa-i lasam in fericirea lor si sa ne vedem de ale noastre.Si incetati cu vizitatorii pt ca mai sunt si de-ai nostri care se delogheaza dar raman pe pagina....si in fond nu avem nimic de ascuns....LA fel si cu Trident..A reusit sa-si "recupereze" forumul,bravo lui pt perseverenta si rabdare... Noi am vrut un forum unde sa ne simtim bine si sa respectam optiunile fiecaruia de a scrie unde-i place...Deci eu zic..pas...Nici nu mai conteaza ce este...Nici nu merita sa conteze.

Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9629
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Mara Dum Mar 14, 2010 11:31 pm

Las` ca va povestesc eu cum e ...dincolo...
ca am fost invitata...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
da` inca-s cuprinsa de "timiditate"....
si nu stiu daca sa fac pasu` .....au ba....?!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mara
Mara
Blue Sea
Blue Sea

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 488
<b>Puncte</b> Puncte : 5447
<b>Reputatie</b> Reputatie : 10

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de ampururea Dum Mar 14, 2010 11:32 pm

daca te duci ca sa ne ... povestesti
sa nu mai dai p aici Smile
d aia
chiar si daca doar parerea mea
desi mi pare bine ca le a deschis topicurile
decat sa se simta vreunu tradator
si sa l "aibe" la mana
eu i as lasa si sa scrie
ampururea
ampururea
Nimeni

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 2240
<b>Puncte</b> Puncte : 5926
<b>Reputatie</b> Reputatie : 4
<b>Localizare</b> Localizare : tm <b>Varsta</b> Varsta : 93
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/03/1931

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Mara Dum Mar 14, 2010 11:37 pm

nu....ma duc de drag... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ca tot cu drag m-or primi si ei... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si cand or sa-nceapa...sa investigheze care fu al/sau aia de ma invita....
atunci....sa vezi...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mara
Mara
Blue Sea
Blue Sea

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 488
<b>Puncte</b> Puncte : 5447
<b>Reputatie</b> Reputatie : 10

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Mena Dum Mar 14, 2010 11:41 pm

Mara...tu te ocupi cu ..furtuni in paradis?... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9629
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Mara Dum Mar 14, 2010 11:42 pm

uraganele....imi sunt...destin.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mara
Mara
Blue Sea
Blue Sea

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 488
<b>Puncte</b> Puncte : 5447
<b>Reputatie</b> Reputatie : 10

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de ampururea Dum Mar 14, 2010 11:46 pm

va dati seama
ca nu si ar da seama cine i
si la ce vehement neaga ...Smile
urgia i moft:)
ampururea
ampururea
Nimeni

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 2240
<b>Puncte</b> Puncte : 5926
<b>Reputatie</b> Reputatie : 4
<b>Localizare</b> Localizare : tm <b>Varsta</b> Varsta : 93
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/03/1931

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Mara Dum Mar 14, 2010 11:47 pm

ma ispitesti....cu paradisu`,.....pustiule?!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mara
Mara
Blue Sea
Blue Sea

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 488
<b>Puncte</b> Puncte : 5447
<b>Reputatie</b> Reputatie : 10

Sus In jos

Prostie sau rautate?! Empty Re: Prostie sau rautate?!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum