Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Amante/amanti Vote_lcap1Amante/amanti Voting_bar1Amante/amanti Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Amante/amanti Vote_lcap1Amante/amanti Voting_bar1Amante/amanti Vote_rcap 
quanchi (12068)
Amante/amanti Vote_lcap1Amante/amanti Voting_bar1Amante/amanti Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Amante/amanti Vote_lcap1Amante/amanti Voting_bar1Amante/amanti Vote_rcap 
vlavi (9100)
Amante/amanti Vote_lcap1Amante/amanti Voting_bar1Amante/amanti Vote_rcap 
Mena (7546)
Amante/amanti Vote_lcap1Amante/amanti Voting_bar1Amante/amanti Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Amante/amanti Vote_lcap1Amante/amanti Voting_bar1Amante/amanti Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Amante/amanti Vote_lcap1Amante/amanti Voting_bar1Amante/amanti Vote_rcap 
Tania (4875)
Amante/amanti Vote_lcap1Amante/amanti Voting_bar1Amante/amanti Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Amante/amanti Vote_lcap1Amante/amanti Voting_bar1Amante/amanti Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Amante/amanti

+9
Rechinu07
brainsmartman
Only
hotsexyro
justme8205
nicknistor
quanchi
CROCODILU'
Mena
13 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Amante/amanti Empty Amante/amanti

Mesaj Scris de Mena Sam Mar 27, 2010 1:33 pm

De ce se ajunge in situatia sa denvenim amante/amanti . "Povestea" e alta de la caz la caz, fiecare amant/a isi imagineaza ca in cazul ei/lui este ceva special. Dar totusi stau sa ma intreb daca nu cumva miezul problemei este pe undeva comun.
Sa fie oare vorba despre tentatia fructului oprit? Inseamna ca ne multumim cu putin? Consideram ca tot e mai bun decat nimic? Sa fie vorba de principii si valori? Ce fel de atractie "mistica" exercita barbatul/femeia casatorita?
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9626
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de CROCODILU' Sam Mar 27, 2010 7:50 pm

din cauza unor interese egoiste deea :baby:

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6952
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de quanchi Lun Mar 29, 2010 12:28 am

Ecuatia e destul de simpla, depinde ce vrei, si sa stii foarte bine unde te situezi...
E uman si destul de banal ca intr-o o relatie de lunga durata sa apara probleme, sa fii tentat de altcineva ce pare sa-ti dea tot ceea ce nu (mai) ai acasa.
Asta pentru ca e in natura umana sa nu fim permanent multumiti de o stare de fapt, sa ne simtim mereu atrasi de altceva...

Acum important e sa stii foarte bine unde te situezi:

-Esti o persoana care isi infraneaza atractiile si continua relatia de lunga durata. Daca nu ai realizat ca relatia de lunga durata este mai convenabila pentru tine probabil ca aventura va fi hiperbolizata si vei trai mereu cu ideea ca ai pierdut omul perfect. Altfel se cheama ca ai facut alegerea buna.

-Esti o persoana care cedeaza atractiei de moment dar nu renunta la relatia de lunga durata pastrand secretul relatiei paralele. In caz ca 'maurul'/'maura afla de obicei relatia de lunga durata atinge finalul. Chiar si pastrata secret, o astfel de relatie creaza suferinte celui duplicitar daca este o persoana cat de cat onesta si e posibil ca dupa ceva vreme acesta va marturisi partenerului aventura creand complicatii si suferinte fara posibilitatea de a mai castiga ceva. Daca esti o persoana care nu are probleme morale se cheama ca a trai vieti paralele este alegerea absolut perfecta.

-Esti o persoana care dupa o vreme renunta la relatia de lunga durata si alegi relatia abia inceputa. In acest caz e un risc major de a ramane singur. Daca ai analizat bine situatia sau daca iti doresti riscul mai mult decat siguranta atunci e alegerea buna si in mod cert vei merge mai departe orice ar fi. Daca nu, se cheama ca in curand vei plange de alegerea facuta si vei suferi.

Viata e o loterie si e bine sa minimizezi riscul inainte de a juca. E util de stiut ca riscul de a pierde e imposibil de redus la zero, asa ca alege ce ti se pare mai bun si bucura-te de alegerea facuta. Nu privi inapoi, si in nici un caz cu manie... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
quanchi
quanchi
Moderator
Moderator

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12068
<b>Puncte</b> Puncte : 14527
<b>Reputatie</b> Reputatie : 135
<b>Localizare</b> Localizare : Bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 24/09/1969

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de nicknistor Lun Mar 29, 2010 8:24 am

nu pot spune ca am avut amante de cind sunt casatorit,am avut aventuri scurte ,cit despre a fi amant sau amanta consider apanajul oamenilor slabi care din mai multe motive nu sunt in stare sa renunte la relatia care ii nemultumeste pt a cauta o relatie multumitoare,neincrederea in el,neincrederea in celalalt,nemultumiri de tot felul de la nemultumirea sexuala la cea materiala sau morala duc de multe ori la aceasta situatie,razbunarea pe partener...si alte o mie de asa zise motive...cred ca in realitate nu exista nici un motiv real de a ajunge in aceasta postura...sunt un fel de scuze pt linistea constiintei..de fapt sunt un fel de minciuni cu,care se mint cei ajunsi in aceasta situatie pt asi linisti putina constiinta...pe termen scurt poate aduce unele satisfactii dar pe termen lung pot sa aduca suferinte atit lor cit si celor care ii inconjoara...poate ca fiecare ar fi tentat la un moment dat la o astfel de chestie dar de latentatie si pina la fapta ramine doar bunul simt,constiinta,respectul fata de tine si fata de celalalt
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7916
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de justme8205 Lun Mar 29, 2010 9:25 am

La min este simplu si ma ghidez dupa principiul" Nu e de ajuns ca am o "belea" acasa, la ce mai mi-ar trebui una? Smile
justme8205
justme8205
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1136
<b>Puncte</b> Puncte : 5553
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : oriunde imi doresc eu! <b>Varsta</b> Varsta : 41
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/11/1982

http://www.abracadabraro.wordpress.com

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de hotsexyro Lun Mar 29, 2010 11:17 am

eu zic ca e o mult mai mare provocare sa indrepti relatia pe care o ai,s-o imbunatatesti s-o faci sa mearga decat sa fugi si sa te refugiezi in bratzele "amantului/ei",fiind incredintat ca relatia cea noua este altceva.....odata va ajunge in acelasi punct mort!
a fi amant/amanata este zic io egal cu a fi las,slab,a fugi de responsabilitatile pe care le ai!a vrea sa pari altcineva decat decat cine esti!

hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12322
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 70
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de Mena Lun Mar 29, 2010 11:22 am

Uneori mai exista situatii intortocheate...incerte...care nu te lasa sa faci nici un pas..In care daca pleci ranesti oameni...distrugi lumi....Nu stiu ce sa zic..nu stiu daca poti pune la colt pe cei care ajung laasta..Pt ca..nimeni nu stie cum e in cazul..altuia...trebuie sa recunoastem ca exista situatii in care mai bine apelezi la o amanta/amant..discret..decat sa pleci si sa lasi totul in urma...sa se aleaga praful...Ca sa ajungi dupa un timp tot de unde ai plecat...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9626
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de hotsexyro Lun Mar 29, 2010 11:26 am

apoi cele de la "bordel" se chiama tot amante? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
io sunt pentru bordeluri(asta o fi pluralul?) de ambe sexe... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sa mergi sa te descarci de frustrari...fizice si sa faci ca totul,sa mearga acolo unde esti,fara sa ranesti..
cel mai mult ranesti prin minciuna,inselare,(parerea mea!)...
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12322
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 70
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de nicknistor Lun Mar 29, 2010 11:47 am

mena si daca ramii nu distrugi oameni?...nu distrugi lumi?...oare cum se simte cel tradat?...in viata o singura regula face cit toate poruncile bibliei.."ce tie nu-ti place,altuia nu-i face"...in general mai devreme sau mai tirziu adevarul va iesi la lumina..intrebarea este,cum poti sa te privesti in oglinda dupa ce o sa vezi suferinta creeata in jurul tau?...nu dau lectii de morala nimanui si sper sa nu se simta nimeni jignit de parerile mele..am inselat,am fost inselat si am vazut rezultatele de ambele parti ale baricadei...nu vb din basme sau din articole de revista ori citite pe net...clar oameni care aleg aceasta varianta sunt oameni slabi fara incredere in ei...si chiar daca exista riscul de a ajunge de unde ai plecat poti sa te uiti in oglinda si sa fii mindru de tine..da am avut curajul sa plec singur/a pe un alt drum daca nu a fost alegerea buna,mai sunt si alte drumuri...
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7916
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de hotsexyro Lun Mar 29, 2010 12:01 pm

uof,e grele astea cu amantele..chesti e ca io urasc acest statut..
daca ar fi sa fie ca acesti oameni sa-ti aduca numai depasirea unei anumite rataciri din viata ta,ar mai fi cum ar mai fi,dar ,pentru ca amantele si amantii sunt si ei oameni,la un momenty dat ei/ele vor mai mult...si fara sa-ti dai seama te manipuleaza,iar daca esti slab ai picat...
strici tot ce ai si cladesti altceva,pe nefericirea altora!
e grele rau!
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12322
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 70
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de justme8205 Lun Mar 29, 2010 1:34 pm

Dar cand capata statutul de amanta/amant? Dupa cate futaiuri?Very Happy
justme8205
justme8205
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1136
<b>Puncte</b> Puncte : 5553
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : oriunde imi doresc eu! <b>Varsta</b> Varsta : 41
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/11/1982

http://www.abracadabraro.wordpress.com

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de Mena Lun Mar 29, 2010 2:01 pm

Nistore...eu nu aplaudam infidelitatea si viata dubla...Departe gandul..Insa sunt cazuri in care decat ruptura..mai bine compromis..Un barbat cu 3 copii acasa..o situatie de toata prastia...isi gaseste o manata..isi baga p--a in tot si pleaca...Cati sufera?...Pe cand...daca ar fi fost suficient de discret incat sa nu raneasca pe nimeni..si sa nu se simta...ar fi un compromis ok...Pentru ca nu cred ca exista barbatul ce mai devreme sau mai tarziu nu calca in strachini...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9626
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de Only Lun Mar 29, 2010 2:19 pm

A fi amant/amanta inseamna a-ti asuma pe langa placeri si anumite riscuri.Daca v-ati gandi logic ar trebui sa realizati ca pentru un om (femeie sau barbat) cu capul pe umeri familia (implicit nevasta) va fi INTOTDEAUNA pe primul loc.Bineinteles sunt si cazuri , regretabile, cand rolurile s-au inversat si atunci s-au stricat casnicii.

A fi amant/amanta presupune multa discretie, inteligenta si multa luciditate.E ca un joc de sah.De multe ori trebuie sa gandesti tu in locul partenerului care poate are momente cand este dus de val.Orice mica greseala se plateste scump.Iar daca esti un amant/amanta adevarat(a) trebuie sa stii sa-ti protejezi partenerul si familia acestuia.

Think about that!
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15886
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de nicknistor Lun Mar 29, 2010 3:36 pm

only a fi amant inseamna sa minti,sa tradezi,sa risti sa distrugi cel putin doua familii si sa nenorocesti si ceva copii fara a distruge si multialti pe linga,,,unde plm e luciditate in aceste lucruri?..rar barbatii care ramin cu amantele...de fapt parerea unui barbat despre amanta in 99 la suta sin cazuri este ca respectiva este doar o curva ...bineinteles ca nici un barbat nu va recunoaste asta in fata amantei dar de gindit o gindeste...sincer sunt barbat si asta as gindi si am vb cu multi barbati care spun la fel.e problema fiecaruia cum isi traieste viata dar cred ca a te umili mai mult ca om nu prea ai cum
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7916
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de justme8205 Lun Mar 29, 2010 4:13 pm

Nick, dar de ce doar femeia este considerata curva, si barbatul nu? Din cate stiu ca sa inseli este nevoie de 2 pers...
Only sper sa nu te superi, dar tre sa o fac... tu ai spus ca amantii au nevoie de discretie maxima, am i right? Pai atunci cand tu ai rec public sentimentele tale fata de Quan...unde-i discretia?
justme8205
justme8205
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1136
<b>Puncte</b> Puncte : 5553
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : oriunde imi doresc eu! <b>Varsta</b> Varsta : 41
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/11/1982

http://www.abracadabraro.wordpress.com

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de brainsmartman Lun Mar 29, 2010 4:43 pm

Mah, da' ce va mai place unora sa rascoliti in cacat... pana la urma era vorba de polemica in jurul unui subiect, ce mama dracu iar incepeti sa va legati de o anume persoana? Crezi ca dovedesti ca esti mai inteligent asa Just? Dand tu un exemplu, asa... ca sa vada toata lumea cu IQ-ul mic unde era contrazicerea, huh? Pana la urma ne intoarcem la aceeasi problema: cine ne da noua dreptul sa judecam viata altora? De unde si pana unde putem sti noi ce e in sufletul fiecaruia si de ce face o chestie sau alta? Chiar nu ne putem vedea doar de o polemica in jurul unui subiect, fara a rascoli frunze moarte? Si tu Nistore, de unde pana ma-sii ai scos-o cu toate amantele-s curve? Doar pentru ca nu exista genul masculin pentru cuvantul asta? Cand o sa terminati cu misoginismul si masculinitatea asta de cacao? De zeci buni de ani se incearca intelegerea comportamentului uman...s-au facut categorii peste categorii... si tot nu se reuseste descifrarea acestui comportament... si veniti voi si emiteti judecati? Hai mah, lasati-o moarta... Mai bine fiecare sa-si vada de viata lui, s-o traiasca asa cum crede de cuviinta, si sa nu-i mai judecam pe altii...
brainsmartman
brainsmartman
Movie man
Movie man

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1278
<b>Puncte</b> Puncte : 5616
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : In jur de Capitala

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de justme8205 Lun Mar 29, 2010 5:01 pm

Brain un user mai demult avea o vb...ai inteles fix o p*** ( a se citi pana), eu n-am rascolit nimic, doar am intrebat, doar only este in masura sa ma judece..atat...Restul este tacere...
Ps.Only poate raspunde au ba...
PPS. Nu te prind fazele gen Don Quijote care o salveaza pe Dulcineea...iar Only ma cunoaste si stie ca n-am pus intrebarea cu rautate!
justme8205
justme8205
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1136
<b>Puncte</b> Puncte : 5553
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : oriunde imi doresc eu! <b>Varsta</b> Varsta : 41
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/11/1982

http://www.abracadabraro.wordpress.com

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de nicknistor Lun Mar 29, 2010 7:31 pm

just ti se pare ca am tinut partea barbatilor?...departe de mine gindul,nici o diferenta in astfel de situatie

brain nu emit judecati,imi exprim doar parerea...nu judec pe nimeni si nu ma intereseaza viata nimanui...am o intrebare: ai fost pus vreodata in postura de a fi inselat cind tu credeai ca totul e ok si te zbatea-i sa fie totul bine cu sacrificiile de rigoare?...eu da si stiu ce inseamna,poate de aceea sunt atit de vehement impotriva fenomenului...chiar am mentionat azi sa nu se simta nimeni jignit de parerea mea..este o parere personala si nu o judecata la adresa cuiva
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7916
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de brainsmartman Lun Mar 29, 2010 7:41 pm

Nu ma consider un Don Quijote, nu am absolut nimic cu only... doar amintirea inca proaspata a unui rahat maret care a inveninat atmosfera pe aici, atat! In rest, exact cum ai spus, tacere...
Iar treaba cu "pana" , tine-o pentru tine, te rog...
Si imi pare rau daca s-a inteles altceva decat ce am vrut sa spun.
Pana la urma, daca va place asa, enjoy ! Din partea mea numai de bine, doar ca nu vreau sa se mai repete vreodata ceva de care tocmai credeam ca suntem scapati. Si cu asta am inchis orice discutie pe marginea acestui subiect, din partea mea.
brainsmartman
brainsmartman
Movie man
Movie man

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1278
<b>Puncte</b> Puncte : 5616
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : In jur de Capitala

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de Only Lun Mar 29, 2010 8:43 pm

...........gata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Only in Lun Mar 29, 2010 8:50 pm, editata de 1 ori
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15886
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de Rechinu07 Lun Mar 29, 2010 8:46 pm

Ce n-as vrea eu sa am butoanele lu Abyss acum... Smile O sa o las pe ea sa va taie, eu doar va zic (Just si Nistor) ca emiteti judecati mult prea usor... Nistore, tu printre ultimii ar trebui sa ridici piatra, mai ales ca situatiile astea nu seamana intre ele si sunt diferente de la cer la pamant, da?! Just, explicatiile cu conotatii personale vis-a-vis de un utilizator, le ceri pe PM (parerea mea)... Vrei sa-i reprosezi lu' Only ceva, sau sa-i spui ca se contrazice, o faci in privat, atata timp cat a insista pe subiect, inseamna sa intri in viata ei privata ... Si-apoi p**a lelii, ca sa citez pe cineva (oare cine?..., ca am un lapsus...), sa dea cu piatra cel care n-a calcat stramb niciodata... Dar in fine, consider tema inchisa momentan si va invit sa faceti la fel... Smile Nb Smile

L.E.- Only, ti-as fi recunoscator daca ti-ai edita la randul tau postarea anterioara. Multumesc anticipat pentru intelegere! Wink

Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7092
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de ampururea Lun Mar 29, 2010 8:52 pm

nicicum nu i bine
niciodata
ampururea
ampururea
Nimeni

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 2240
<b>Puncte</b> Puncte : 5923
<b>Reputatie</b> Reputatie : 4
<b>Localizare</b> Localizare : tm <b>Varsta</b> Varsta : 93
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/03/1931

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de Mena Lun Mar 29, 2010 9:04 pm

Si-o spui cu amaraciune,nu?..Eu am vrut sa cred ca am ramas o mana de oameni care intelegem ca fiecare avem pacatele lui.Si topicul e departe de a se fi vrut marul discordiei..La fiecare usa e o cruce ..si nimeni nu stie ce-i dincolo de ea...Asa cum nimeni nu trage pacatele ce-s dincolo de prag...Cum zicea brain..credeam ca am scapat de judecati supreme de la oameni probabil fara"pacat"...Eu n-am inselat pe nimeni niciodata...Dar niciodata nu stii unde si in ce situatie te duce viata...Acum 3 ani tot ce-mi doream era un amant "comod" si sa nu ma implic...Doar ca n-a fost sa fie asa...Ti se pare ca eu sunt curva Nistore?..Si viata mea s-a destramat odata tot din cauza amantei..Dar n-am murit..Am ales sa trec peste...Si mai ales..am inteles ca nu din prea multa fericire cineva alege sa insele...Mi-am vazut si rahatul meu...Asta ca sa pot intelege...Deci...fiecare cu crucea lui...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9626
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de Mara Lun Mar 29, 2010 9:17 pm

Cu totii.....VREM.
Cu totii...Cautam.
Cu totii....INCERCAM.
Cu totii uitam in goana asta nebuna......de constrangeri si limitari sociale.
A FI capata pentru un moment al vietii noastre...valente absolute.
Si atunci o verigheta, un certificat....o familie...
palesc usor....
Si cine spune....."eu niciodata"....e naiv.
Niciodata e cel mai des legamant incalcat de oameni.

Amanti/amante.....ajungem atunci cand iubim...
Si e o lectie si asta...ca oricare alta din viata noastra.
Mara
Mara
Blue Sea
Blue Sea

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 488
<b>Puncte</b> Puncte : 5444
<b>Reputatie</b> Reputatie : 10

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de nicknistor Lun Mar 29, 2010 9:38 pm

ba ce plm am zis de v-ati aprins toti?...credeam ca ne exprimam fiecare punctul de vedere...plm cind am zis ca saunt swinger am fost atacat personal si n-am facut atita caz..ok de acuma o sa spun ce cred ca ar vrea fiecare sa auda...sa mor de stiu care ii baiul...asta este o sa-mi tin parerile personale pt mine
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7916
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Amante/amanti Empty Re: Amante/amanti

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum