Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_lcap1Lucruri marunte ...dar importante!!! Voting_bar1Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_lcap1Lucruri marunte ...dar importante!!! Voting_bar1Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_rcap 
quanchi (12068)
Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_lcap1Lucruri marunte ...dar importante!!! Voting_bar1Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_lcap1Lucruri marunte ...dar importante!!! Voting_bar1Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_rcap 
vlavi (9100)
Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_lcap1Lucruri marunte ...dar importante!!! Voting_bar1Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_rcap 
Mena (7546)
Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_lcap1Lucruri marunte ...dar importante!!! Voting_bar1Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_lcap1Lucruri marunte ...dar importante!!! Voting_bar1Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_lcap1Lucruri marunte ...dar importante!!! Voting_bar1Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_rcap 
Tania (4875)
Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_lcap1Lucruri marunte ...dar importante!!! Voting_bar1Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_lcap1Lucruri marunte ...dar importante!!! Voting_bar1Lucruri marunte ...dar importante!!! Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Lucruri marunte ...dar importante!!!

+5
dragonfly
hotsexyro
fabienne05
TAVIC
Mena
9 participanți

In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de Mena Mier Aug 05, 2009 10:27 pm

Te-ai întrebat de caţi oameni te-ai îndepărtat azi? Pe câţi dintre ei i-ai părăsit în cel mai hain mod lăsâdu-i la podea fără drept la replică? N-ai făcut asta? Ia mai gandeşte-te. E inevitabil să nu răneşti măcar un om pe zi. Stă în firea ta, şi a mea şi a tuturor. Şi acum poate că nu ma refer la genul ala de rana care durează o grămadă de vreme. Adică sigur nu la tipul ăla de interacţuini mă refer. Ci la lucrurile mici care te îndepărtează de o persoană: un secret, un cuvânt spus aiurea, un zâmbet pe care ai uitat să-l afişezi... Pe zi ce trece te simţi mai departe de toţi. Şi asta nu pentru că ai face tu ceva să-i îndepărtezi. Sau poate că tu eşti de vină. Oamenii se schimba, şi dacă nu eşti atent pierzi momentul în care ai singura şansă să-i mai recunoşti. Nici pe tine nu te mai recunoaşte nimeni.

Tu de cati oameni te-ai indepartat azi?..(Poate ca..daca zilnic vedem topicul..ne dam seama si de aceste greseli...)
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9616
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de TAVIC Mar Aug 11, 2009 7:15 pm

nu i0am numarat !
eu sunt de vina !
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8808
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de fabienne05 Mar Aug 11, 2009 7:55 pm

e greu de raspuns.....cei pe care voluntar sau involuntar i-am
indepartat nu au reactionat vizibil......dar am simtit cum
entuziasmul colegei mele s-a diminuat cand i-am aruncat doar o privire
piezisa la o remarca a ei,......m-a sunat o amica, am observat mai
tarziu, dar nu m-am mai obosit sa raspund.....sunt gesturi marunte pe
care poate nu le constientizam pe moment,.....dar care la un moment dat
ne dau de gandit.....de ce ea/el ...nu mai reactioneaza k pe
vremuri.....
fabienne05
fabienne05
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 4363
<b>Puncte</b> Puncte : 8870
<b>Reputatie</b> Reputatie : 51
<b>Localizare</b> Localizare : bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 68
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 23/05/1955

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de hotsexyro Mier Aug 12, 2009 9:17 am

eu zic ca vina nu este doar a unei parti...ca sa indepartezi pe cineva din viata ta,ca sa jignesti,ca sa faci sa sufere,ca sa arunci o privire piezisa,ca sa agresezi oricum pe cineva trebuie sa existe doua persoane:
agresatul si agresorul....
daca unul din ei nu participa nu exista actiunea....moare,se stinge.....nu are efect!
eu cand simt ca ceva sau cineva nu-mi face bine ma indepartez...poate uneori am jignit fara voia mea......dar m-am indepartat in mod sigur!
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12312
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de dragonfly Mier Aug 12, 2009 10:04 am

Bella a scris: Ci la lucrurile mici care te îndepărtează de o persoană: un secret, un cuvânt spus aiurea, un zâmbet pe care ai uitat să-l afişezi...


Aici ai atins un punct... si mai sunt multe lucruri mici, un telefon nedat un salut un mesaj poate chiar si o simpla vorba... nu stiu habar nu am, poate sunt prea multe lucruri pe lumea asta de facut si le neglijam pe cele mici toate se pot intrepreta ca un gest de indepartare.
Dar nu ar trebui puse prea mult la socoteala cand un om se indeparteaza de tine se simte si nu din cauza celor de sus de regula sunt cunoscute motivele ar fi prea absurd sa interpretezi semnele de sus ca pe o indepartare evident exista si astfel de oameni, nu stiu poate sunt mai sensibili si au nevoie de aceste lucruri marunte si destul de importante.
dragonfly
dragonfly
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 669
<b>Puncte</b> Puncte : 6056
<b>Reputatie</b> Reputatie : 34
<b>Localizare</b> Localizare : Pitesti <b>Varsta</b> Varsta : 38
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/03/1986

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de Only Mier Aug 12, 2009 10:08 am

Ca orice scorpion veritabil, practic un sistem personal de caste. Atat in prietenie cat si in dragoste ma daruiesc total. Pana nu demult, sufeream ingrozitor atunci cand complementaritatea intarzia sa apara. Insa am realizat ca a darui e un act in sine, care nu trebuie sa astepte haine pe masura. Esti tu si atat. Incerc sa nu indepartez, ci sa inteleg motivatiile din spatele gesturilor care ma dor. Suntem suma experientelor avute si actionam in functie de un intreg cumul de factori care ne definesc....un prieten, indiferent cat de bun ar fi, nu poate intelege pe deplin ce ne determina uneori sa desenam stramb. Poate doar sa incerce sa nu judece...sa empatizeze si sa asculte. Am doar patru persoane extrem de apropiate de mine, dintre care una e barbatul iubit.

Am invatat sa tes ganduri si sa discut despre absolut orice. Asa ma pot impartasi lor, mi se pot deschide...ceilalti nu sunt decat umbre care se materializeaza uneori. Sunt genul de om care nu poate avea "amici". Asta tine de o superficialitate care imi e straina....ma obosesc interactiunile fara sens, pentru ca simt mult prea acut nevoia de arde.

Dar, again, e doar punctul meu de vedere. NU indepartez pe cei pe care ii iubesc. Ei pot alege insa asta, si pot accepta. Pentru ca fericirea lor e si a mea, chiar daca intamplator nu ma inlcude...


Ultima editare efectuata de catre Only in Mier Aug 12, 2009 10:42 am, editata de 1 ori
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15876
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de Mena Mier Aug 12, 2009 10:12 am

Pai ...azi un pic..maine un pic...lucrurile astea marunte incep sa se adune...Si da..exista oameni care chiar au nevoie de atentie..de maruntisuri din astea...De caldura de fapt...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9616
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de Only Mier Aug 12, 2009 10:16 am

Inveti sa traiesti fara ele atunci cand ti se refuza o perioada mai lunga...eu asa am facut...si inveti sa apreciezi cu adevarat un salut, un "ce faci?" sau "cum esti?", un telefon...
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15876
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de dragonfly Mier Aug 12, 2009 10:20 am

Adica daca eu nu te salut nu iti dau un zambet etc... asta inseamna ca m-am indepartat de tine? dar zi-mi daca e asa intra pe mess si stam de vorba Very Happy

chiar nu am mai vorbit demult pe semne ca s-au strans multe Laughing
dragonfly
dragonfly
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 669
<b>Puncte</b> Puncte : 6056
<b>Reputatie</b> Reputatie : 34
<b>Localizare</b> Localizare : Pitesti <b>Varsta</b> Varsta : 38
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/03/1986

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de vlavi Mier Aug 12, 2009 12:03 pm

Adesea mă întreb de ce m-am îndepărtat de oameni. Pentru că da, am făcut-o cu aplicaţiune, cum se zice.
Am zile în care nu-mi sună telefonul, nu mă vizitează nimeni... noroc cu netul!
Toate au început cu multă vreme în urmă când eu, scorpionul (la fel ca şi only), mi-am dat seama că am aşteptări prea mari de la cei din jur. Apoi, o cotitură nefericită din viaţa noastră ne-a îndepărtat de mulţi cunoscuţi, ne-au răcit, eu am simţit tot mai mult nevoia de a mă apăra de priviri curioase, întrebări indiscrete... uşor, uşor am închis uşa sufletului meu şi... gata!
De rănit, e adevărat, mai şi rănesc, Sunt prea sinceră, prea iute la vorbă şi... regret după aceea. Dar nu cred că e doar vina mea.
Azi nu m-am îndepărtat de nimeni. Încă!!!
vlavi
vlavi
Scutier
Scutier

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 9100
<b>Puncte</b> Puncte : 12133
<b>Reputatie</b> Reputatie : 121
<b>Localizare</b> Localizare : Braila <b>Varsta</b> Varsta : 66
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 30/10/1957

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de dragonfly Mier Aug 12, 2009 5:44 pm


Poate era mai bine sa spui la ce fel de oameni te referi daca te referi la aceeia pentru care simti ceva da lucrurile marunte se cunosc daca sunt oameni cunostinte, prieteni etc. lucrurile astea nu sunt asa importante am multe cunostinte colegi de liceu facultate pe mess iarasi cunoscuti ar fi prea obositor si poate prea ciudat sa-i intreb de vorba in fiecare zi doar ca sa nu se simta ei indepartati de mine :suspect: ... ca sa nu mai zic ca poate nici nu au chef de fata mea
:joker:
dragonfly
dragonfly
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 669
<b>Puncte</b> Puncte : 6056
<b>Reputatie</b> Reputatie : 34
<b>Localizare</b> Localizare : Pitesti <b>Varsta</b> Varsta : 38
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/03/1986

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de Mena Mier Aug 12, 2009 5:48 pm

Stiti ca noi oamenii suntem in general egoisti..si asteptam ca cei din jur sa faca mereu primul pas..abia apoi raspundem la politeturi..saluturi..zambete...?Uneori chiar ajungem sa le suspectam ca fiind false...incrancenati cum suntem..nici nu mai stim sa facem gesturi calde...nici macar sa le primim...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9616
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de Mena Mier Ian 13, 2010 11:48 pm

Cand m-am indepartat atat de mult de oameni..de familie?..Azi am vizitat-o pe matusa mea care m-a crescut..cu care am fost cea mai apropiata..Am vizitat-o pt ca vroiam sa ma ajute la ceva..Caci altfel treceu poate alte luni bune fara sa-i dau un telefon.Si m-am ratacit efectiv in orasul meu..si nu i-am gasit f usor casa...Cand fratele meu imi zicea ca-s o "salbatica" si o nesociabila..ma suparam pe el...Nu mi-au placut nicicand galagia...oamenii...si n-am facut nicicand "eforturi" sa am lume in jur...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9616
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de hotsexyro Vin Ian 15, 2010 10:53 pm

Eu intotdeauna cand cunosc un om il cunosc cu sufletul; deschis,ca si cum i l-as intinde pe-o tava...insa cand observ dupa mai mult timp ca deschiderea si dorinta de apropiere imi sunt refuzate,evident ca ma retrag si nu mai vreau sa relationez cu omul ala...
Mi s-a intamplat si sa cunosc oameni(adevarat, putini la numar) pentru care am simtit o repingere totala,de cum i-am cunoscut....si atunci nici nu m-a interesat sa mai existe vre-o comunicare intre noi!i-am respins din start!
Insa ,daca vrei sa nu te indepartezi de cei pe care-i iubesti,pe care-i cunosti de-o viata ,trebuie sa nu uiti sa treci din cand in cand pe la ei,fie si numai cu cu un cuvant bun si o floare! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre hotsexyro in Mier Ian 20, 2010 9:45 am, editata de 1 ori
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12312
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de Andi Dum Ian 17, 2010 8:59 pm

ochii care nu se vad se uita ceea ce aduce o alinare in timp.

Andi
"Meserias" anti-stres
Lucruri marunte ...dar importante!!! Rankstars53

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3434
<b>Puncte</b> Puncte : 6633
<b>Reputatie</b> Reputatie : 12

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de hotsexyro Mier Ian 20, 2010 9:46 am

Mie mi-e dor mereu sa fac gesturi marunte dar importante pentru Oameni si acestia sa le primeasca cu increderea ca nu se ascunde nimic echivoc sub ele! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12312
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de quanchi Mier Ian 20, 2010 10:44 am

Cred să vreau să pot să sper
Cred să pot să sper să vreau
Cred să sper să pot să vreau
Cred să pot să vreau să sper
Cred să vreau să sper să pot
Cred să sper să vreau să pot
Vreau să cred să pot să sper
Vreau să pot să cred să sper
Vreau să pot să sper să cred
Vreau să cred să sper să pot
Vreau să sper să pot să cred
Vreau să sper să cred să pot
Sper să pot să vreau să sper
Sper să vreau să pot să cred
Sper să pot să cred să vreau
Sper să vreau să cred să pot
Sper să cred să pot să vreau
Sper să cred să vreau să cred
Pot să vreau să cred să sper
Pot să vreau să sper sã cred
Pot să sper să vreau să cred
Pot să sper să cred să vreau
Pot să cred să sper să vreau
Pot să cred să vreau să sper

Ufff, ca tare complicat mai e si cu lucrurile astea marunte... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
quanchi
quanchi
Moderator
Moderator

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12068
<b>Puncte</b> Puncte : 14517
<b>Reputatie</b> Reputatie : 135
<b>Localizare</b> Localizare : Bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 24/09/1969

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de Andi Mier Ian 20, 2010 12:22 pm

daca vrei cu adevarat poti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] (lozinca reclamata)

Andi
"Meserias" anti-stres
Lucruri marunte ...dar importante!!! Rankstars53

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3434
<b>Puncte</b> Puncte : 6633
<b>Reputatie</b> Reputatie : 12

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de Mena Dum Ian 24, 2010 12:45 am

As fi putut sa-i spun mamei ceva sa o linisteasca..sau sa-i zic ca-i ok..c-o iubesc..dar n-am facut-o nici azi...Si am mai sapat putin la prapastie...Sper sa n-o sap pana acolo sa nu o mai putem sari vreodata...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9616
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Lucruri marunte ...dar importante!!! Empty Re: Lucruri marunte ...dar importante!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum