Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Parerea ta conteaza!!! Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Parerea ta conteaza!!! Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! Vote_rcap 
quanchi (12068)
Parerea ta conteaza!!! Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Parerea ta conteaza!!! Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! Vote_rcap 
vlavi (9100)
Parerea ta conteaza!!! Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! Vote_rcap 
Mena (7546)
Parerea ta conteaza!!! Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Parerea ta conteaza!!! Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Parerea ta conteaza!!! Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! Vote_rcap 
Tania (4875)
Parerea ta conteaza!!! Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Parerea ta conteaza!!! Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Parerea ta conteaza!!!

+14
hotsexyro
quanchi
abyss
Didina
fabienne05
enola_gay
Tataita
TAVIC
dragonfly
nicknistor
furtunosul
vlavi
Mena
Admin
18 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Admin Lun Aug 31, 2009 4:19 pm

Datorita divergentelor ce au aparut in ultimul timp,dat fiind faptul ca s-au dat si avertismente publice de care nu s-a tinut cont si dat fiind ca elementul comun al acestor tensiuni a fost utilizatorul Lupul Alb am decis bannarea lui pe termen de 48 de ore.
In tot acest rastimp aveti posibilitatea de a va expune punctul de vedere in ceea ce priveste reantorcerea lui pe forum sau nu, deoarece se pare ca nu se poate integra .Nu i-a cautat nimeni treaba,nu i-a reprosat nimeni nimic si cu toate astea s-a intamplat ce s-a intamplat.Si consider ca nu trebuie sa stricam ceea ce se vrea a fi frumos si la care am participat cu toti pentru cineva care nu reuseste sa se integreze si sa renunte la razboaie inutile si marunte.
Nu vreau sa se ajunga sa fie nevoie de "paznic pe plantatie"datorita unora ce nu cunosc semnificatia expresiei "bun simt".Nu ne mai trebuie razboaie virtuale ca suntem satui de ele si de aceea s-a nascut acest forum,asa ca,fara pic de jena sau mustrare de constiinta,va rog sa va exprimati dorinta in ceea ce-l priveste pentru ca acesta e forumul nostru si voi hotarati care va fi soarta lui,a forumului.
A nu se intelege ca se cauta un tap ispasitor,dar daca nu e pastrata linistea si bunul simt..., nu fac munca patriotica pentru a pazi garduri pisate de tot felul de maidanezi.
Daca cineva considera ca administrarea acestui forum este nesatisfacatoare conform cerintelor lor,sa ma contacteze in privat si le dau pasii pentru realizarea altui forum,al lor.

Scurt si la obiect:Ramane sau nu aici Lupul Alb?

P.S.Va rog fara filozofii,explicatii,argumente si contra+argumente.Scurt si la obiect:Da sau Nu!!

Later edit: Cine imprumuta userul si parola celui mentionat mai sus, o face strict pe propria raspundere si va suferi consecintele aferente... S-au mai intamplat atare incidente si alta data, de aceea ma simt dator sa va atrag atentia asupra acestui fapt! Zi buna s-aveti, bafta!



Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Aug 31, 2009 4:30 pm, editata de 1 ori
Admin
Admin
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 92
<b>Puncte</b> Puncte : 5538
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

https://anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Mena Lun Aug 31, 2009 4:24 pm

Nu!Din pacate nu cred ca se poate integra pe termen lung si mereu va face iures.
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9611
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de vlavi Lun Aug 31, 2009 4:26 pm

NU!
Regret că trebuie să votez NU, dar altfel se pare că nu se poate.
vlavi
vlavi
Scutier
Scutier

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 9100
<b>Puncte</b> Puncte : 12128
<b>Reputatie</b> Reputatie : 121
<b>Localizare</b> Localizare : Braila <b>Varsta</b> Varsta : 66
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 30/10/1957

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de furtunosul Lun Aug 31, 2009 4:34 pm

In primul rand Nu!In al doilea l-am cunoscut si pe celalalt forum ,cine nu-si mai aminteste sa caute in arhiva.Respect ambele forumuri dar pe el nu am de ce sa-l respect.Atat!.
furtunosul
furtunosul
Calator
Calator

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 430
<b>Puncte</b> Puncte : 5599
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : braila <b>Varsta</b> Varsta : 64
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/12/1959

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de nicknistor Lun Aug 31, 2009 4:44 pm

da si vreau sa vin cu argumente daca se permite
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7901
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de nicknistor Lun Aug 31, 2009 5:24 pm

plm indiferent daca se permite sau nu am ceva de spus si voi spune:

iata cum vad eu acest forum..ca o familie si ca in orice familie exista si vor exista momente bune sau rele...suntem cu bune si cu rele in functie de dispozitie,vreme,stres,probleme etc...problema noastra ca oameni este ca am uitat sa avem rabdare,sa acceptam,sa iertam,sa ne controlam cuvintele care pot lasa amprente grave,char daca dupa aceea regretam...nu suntem mai buni unii ca altii,stim sa cerem ,avem multe pretentii dar nu stim sa daruim...la fel ca in orice familie la un moment dat intervine rutina si aici este acelasi lucru,ne cunoastem de mult timp,ne stim gusturile,ideeile,visele,dorintele,problemele mai mari sau mai mici,durerile,in mare ne cunoastem destul de bine si dscutind atita timp este normal sa nu mai acem atitea subiecte de discutie...de ce vrem doar sa faca "forumul",adica ceilati ceva?...de ce nu facem noi inainte fara a dori ceva la schimb?...vremurile ne-au facut mai cruzi,mai neiertatori unii fata de ceilalti,stim sa aruncam vina asupra altora fara a masura si vina noastra,normal ca suntem subiectivi fata de noi insine...cum spuneam la cineva ieri:fiecare avem de dus crucea noastra,mai usoara sau mai grea,de obicei crucea noastra pare mai grea desi nu este decit rar...daca vom mai adauga greutati de crucea altora a noastra va fi mai usoara?...retorica intrebarea...in loc sa stam sa cautam solutii,sa comunicam eficient,dam cu pietre...de fapt daca am sta la o discutie serioasa am vedea ca avem cam aceleasi dorinte,aceleasi visuri...dar nu avem timpul si rabdarea necesara plus intelegerea fata de ceilalti,fiecare din noi gresim mai devreme sa-u mai tirziu...ca regretam sau nu este obtiunea noastra dar vrem iertare...de ce sa avem pretentii la iertare cind noi nu stim sa iertam?...se spune ca ce se aseamana se aduna,sigur este ceva ce ne aseamana mult daca ne place sa fim impreuna...daca cineva greseste si tu stii care e calea,arata-i calea nu il jigni...fugim de singuratate,cautam refugiul printre oameni si face aceleasi greseli care au cauzat aceasta singuratate...eliminam efectele dar nu eliminam cauza si ca urmare pina nu vom elimina cauza tot vom elimina efecte...cauza suntem noi insine nu ceilalti...trebuie sa cautam sa fim noi mai buni pt noi nu pt altii...cind ne vom gasi linistea si vom putea sa ne acceptam sa ne uitam cu placere in oglinda ,cunoscindu-ne pe noi si fiind multumiti de ceea ce vedem atunci nu o sa ne mai deranjeze de ce fac altii...cind vom avea incerdere in noi nu va mai fi nevoie sa pansam rani pt ca nu o sa mai avem ce pansa...ma uit aici si vad in mare parte persoane singure..oare de ce..simplu din cauza ca barbati e porci si femeile curve..oare?...si noi suntem albi,imaculati..celalat e de vina...normal ca si celalalt e de vina,dar vina noastra unde este?...v-ati pus vreodata si asa problema si sa fiti obiectivi?...intodeauna alegem calea ce mai usoara pt noi insine,nu conteaza ceilalti..suntem egoisti...egoismul este chiar indicat numai ca nu in doze prea mari...fiecare am avut esecuri,vide sfarimate,etc....oare chestiile astea nu ar fi trebuit sa ne faca mai buni?...si8 daca da de ce totusi suntem mai rai?...daca doresti ceva invata sa ceri...daca daruiesti ceva nu astepta nimic la schimb...ce bine ne simtim noi ca am dat cu piciorul unui om singur...in loc sa ilacceptam si sa incercam sa-i explicam frumos ce nu ne place jignim...frumos,foarte frumos...asta e maretia noastra ...cu ce-i mai altfel maretia lui decit a noastra cind de fapt este acelasi lucru de kkt...nu-ti place ceva spune..nu esti ascultat,ignora-l...cu ce-i mai crva only decit alta?...cu ce-i mai proasta si mai rea enola decit altul?..cu ce-i mai maret si tralucit altul decit cretul?...cu ce-i mai futut rechinul ca estte admin decit noi?...multe intrebari..accelasi raspuns ...cu NIMIC...suntem o apa si un pamint ceea ce ne diferentiaza sunt chestii minore...mai am multe de spus pe marginea subiectului dar am musafiri...ma reintorc
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7901
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de dragonfly Lun Aug 31, 2009 6:10 pm

De ce ati votat sa fie dat afara cand voi aveti posibilitatea sa il scoateti afara prin simpla apasare de buton ignor? si astfel prin tot forumul va aparea scris marunt insesizabil "Acest mesaj a fost redactat de catre X care este in prezent in lista dvs. de persoane ignorate. Afiseaza mesajul." apasati si pe mine ignor si pe toata lumea care nu va place si pe clone chiar, aaa va macina curiozitatea sa vedeti ce a scris? atunci hai sa nu ne mai plangem de el ca vinovatii tot noi suntem cei care vor sa vada ce a scris aici e vorba de pura rautate cei care vor sa-l dea afara....

sa ramaie
aici sa scrie ca oricare altul si cui nu-i convine nici de mine ca ma iau la harta peste tot si nu vrea sa vada ce scriu inclusiv toate actiiunile mele pe care le fac apasati ignor si gata, pe mine nu ma deranjeaza nimeni asa ca fiecare sa injure sa spuna ce-l taie capul vinovat e ca tu vrei sa vezi ce zice nu ca el spune ce spune si aici ma refer la toti nu numai la el....
dragonfly
dragonfly
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 669
<b>Puncte</b> Puncte : 6051
<b>Reputatie</b> Reputatie : 34
<b>Localizare</b> Localizare : Pitesti <b>Varsta</b> Varsta : 38
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/03/1986

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de TAVIC Lun Aug 31, 2009 6:49 pm

da
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8803
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Tataita Lun Aug 31, 2009 7:03 pm

Parererea mea este......ai sa zicem un pic mai carcostasa, cu cat te ataci pe unul care te ataca, cu atat ii dai apa la moara, cu cat il lasi vorbind singur, se plictiseste saracul Very Happy
Tataita
Tataita
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 616
<b>Puncte</b> Puncte : 6033
<b>Reputatie</b> Reputatie : 10
<b>Localizare</b> Localizare : my country <b>Varsta</b> Varsta : 60
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 02/08/1963

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de enola_gay Lun Aug 31, 2009 7:21 pm

Eu am o mare nelamurire in ce-l priveste pe showman ...este nebun sau face pe nebunul ????

Si as vrea sa-mi lamuresc aceasta nedumerire care ma macina ...asa stand lucrurile , eu as vota sa-l mai lasam prin zona , pana ma dumiresc eu .... Very Happy
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14879
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Tataita Lun Aug 31, 2009 7:24 pm

enola_gay a scris:Eu am o mare nelamurire in ce-l priveste pe showman ...este nebun sau face pe nebunul ????

Si as vrea sa-mi lamuresc aceasta nedumerire care ma macina ...asa stand lucrurile , eu as vota sa-l mai lasam prin zona , pana ma dumiresc eu .... Very Happy

Grea nelamurire, asta deja e subiect de topic Very Happy
Tataita
Tataita
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 616
<b>Puncte</b> Puncte : 6033
<b>Reputatie</b> Reputatie : 10
<b>Localizare</b> Localizare : my country <b>Varsta</b> Varsta : 60
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 02/08/1963

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de enola_gay Lun Aug 31, 2009 7:34 pm

Sunt prinsa intre ciocan si nicovala ...

De admin mi-e drag de mor si am descoperit in el un om deosebit cu mult bun simt , un suflet mare si un barbat special ....sunt cucerita de inteligenta lui si de farmecul de necontestat ...in plus de asta stiu cat a muncit si ce mult si-a dorit sa creeze un loc al nostru unde s anu ne mai simtitm amenintati de reguli de cacat ...stiu ca a pus pasiune si chiar si-a dorit sa ne fie noua bine , pentru ca el nu are nici un castig de aici ...doar va castiga un bogat capital de injuraturi si acuzatii de rahat ...aici , va fi mai bogat , trebuie sa recunosc ...
Deci mi-e drag admin-ul si-l respect foarte mult ...

Pe de alta parte ...stiu ca showman este dus cu pluta , ca este intrigant si ca face valuri a proasta ...stiu ca nu il suporta nimeni si ca place la foarte putini ...stiti cu totii ca pe mine m-a pulait cum i-a venit la gura si ar trebui sa spun acum un NU hotarat ...si cu toate astea ....nu stiu ..ceva ma retine ...mi se pare ca si el e un suflet singur care are nevoie de noi ...are nevoie sa fie aici , cu noi ....m-a impresionat mesajul lui in care spunea ca renunta la a mai posta , dar sa-i lasam profilul pentru ca nu poate sa nu fie aici si nu poate sa priveasca din umbra ....

Nu stiu ...intr-un fel mi-e drag showman , pentru ca el imi aduce aminte de clipe frumoase ....pentru ca el a fost un magician la un moment dat ....pentru ca este un tata bun ....pentru ca nebunia lui o simt si eu uneori .....
Chiar nu stiu , dar eu vreau sa ramana ....si poate ca va intelege ca trebuie sa se adapteze el celorlalti si nu ,noi toti , lui ....
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14879
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de nicknistor Lun Aug 31, 2009 7:40 pm

puteti sa-mi raspundeti la o intrebare:pe cine a atacat cretul prima data?...vreau dovezi...intodeauna a atacat dupa ce a fost provocat...daca aduceti dovada promit sa cer stergerea contului meu
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7901
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Tataita Lun Aug 31, 2009 7:44 pm

AI pus punctul pe I, toti suntem plutasi mai mult sau mai putin, nimeni dintre noi nu este in masura sa judece pe cineva, toti avem ceva paradit, tot secretul consta in a creea acea punte de comunicare cu cel care nu-l intelegi, in fond toti ne comportam ca niste copii, cu cat ne spune cineva sa nu facem ceva de-al dreaq facem, asa este samanta asta a noastra de romani Smile, ce a intriga pe mine este ca nu reusim, macar aici sa incercam sa fim mai umani, destul in cotidian suntem fututi la rece. Refuz sa cred ca aici aplicam numai faza de negare, ne merge bine in real aici suntem rai, sau viceversa. Propun sa imblanzim Lupul Very Happy
Tataita
Tataita
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 616
<b>Puncte</b> Puncte : 6033
<b>Reputatie</b> Reputatie : 10
<b>Localizare</b> Localizare : my country <b>Varsta</b> Varsta : 60
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 02/08/1963

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de enola_gay Lun Aug 31, 2009 7:45 pm

Hai sa nu dramatizam , nick .... Very Happy
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14879
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de nicknistor Lun Aug 31, 2009 7:50 pm

ok io nu mai postez nimic pe acest topic pina la o discutie telefonica cu adminul,sper sa lamurim problema si apoi o sa incep sa lovesc cu dovezi,doamne ce greu o sa lovesc si dupa aceea cer stergerea anumitor conturi pe care le banuiesc de rea intentie


Ultima editare efectuata de catre nicknistor in Lun Aug 31, 2009 7:55 pm, editata de 1 ori
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7901
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de vlavi Lun Aug 31, 2009 7:51 pm

Of, scriu aici deşi ştiu sigur că Adminul se va supăra că-i... stricăm topicul!....
Da, eno, sunt de acord cu tine, Magi este de multe ori un om fermecător, e ca un copil într-un magazin de jucării, e chiar un bun companion de forum.
Necazul derivă din dorinţa lui de a deţine controlul - aşa văd eu lucrurile - poate că prin zodie, educaţie, formare, are această pornire, nu ştiu.
Mă gândesc că cele 48 ore îi vor da ocazia să se gândească la cei ce îl susţin, la cât de frumos a fost aseară pe forum, cât de bine s-a simţit de multe ori alături de noi şi, poate, va mai lăsa din orgolii şi porniri belicoase, va renunţa laatitudinea bătăioasă...
De va fi Magi cel bun, să vină. De va veni iar pe post de ... nu mai ştiu ce personaj războinic, regret, nu îmi va plăcea deloc.
Asta zic, sunt sinceră şi nu-l menajez pentru că el e un bărbat care poate privi cu obiectivitate, cred, ceea ce se scrie aici.
vlavi
vlavi
Scutier
Scutier

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 9100
<b>Puncte</b> Puncte : 12128
<b>Reputatie</b> Reputatie : 121
<b>Localizare</b> Localizare : Braila <b>Varsta</b> Varsta : 66
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 30/10/1957

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de vlavi Lun Aug 31, 2009 7:55 pm

Tataita a scris: Refuz sa cred ca aici aplicam numai faza de negare, ne merge bine in real aici suntem rai, sau viceversa. Propun sa imblanzim Lupul Very Happy
Corect, Tătăiţă!
Haideţi să-l convingem pe Lupul cel alb să fie mai blând, mai ponderat, mai... nestresat. În definitiv, ce-ar avea de pierdut?
vlavi
vlavi
Scutier
Scutier

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 9100
<b>Puncte</b> Puncte : 12128
<b>Reputatie</b> Reputatie : 121
<b>Localizare</b> Localizare : Braila <b>Varsta</b> Varsta : 66
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 30/10/1957

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de enola_gay Lun Aug 31, 2009 7:58 pm

Dar de castigat ??? Very Happy
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14879
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de fabienne05 Lun Aug 31, 2009 8:02 pm

primu impuls a fost sa spun nu......dar din amintiri si experientze
trecute ( deloc placute) am luat pozitia strutzului, la un moment dat
trecandu-l pe ignore.....desi vaeam de multe ori mancarici la taste
sa-i dau cate o replica .....am fost multi ani pedagog si
diriginat.....mai am reminisscentze......asa cum spuea Nick, aici
suntem o mare familie.....cu bune, cu rele.....uneori ne calca pe nervi
unele postari si am vrea sa reactionam...uneori o facem, alteori
tacem.......lasitate sau teama de a nu ni se clatina "citadela'
.....aku ce sa zic...zic un da, 50% ....ce plm ...o mana de oameni nu
om fi instare sa-l integram in comunitatea noastra? chiar fugim ? noi
suntem mai multi, suntem maturi, am dovedt ca putem tine un
forum......deci cred k am putea sa il integram...facem o incercare?
macar o incercare......daca esueaza, atunci, va fi nu......dar hai sa-i
mai dam o sansa......si promit sa imi iau rolul de diriginta in serios,
kiar dak se lasa cu nervi si injuraturi.......cei care ati spus nu,
care aveti o colectivitate de condus......cand aveti o "oaie neagra"
intr-o clasa de elevi, de prescolari, colectiv de munca......tot
asa.... excludeti persoana care nu se integreaza?
fabienne05
fabienne05
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 4363
<b>Puncte</b> Puncte : 8865
<b>Reputatie</b> Reputatie : 51
<b>Localizare</b> Localizare : bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 68
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 23/05/1955

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de vlavi Lun Aug 31, 2009 8:03 pm

De câştigat?
Enorm!
Va descoperi cât de frumos e să nu te contrezi, să poţi zâmbi în timp ce tastezi, să primeşti mesaje prietenoase, să fii întâmpinat cu plăcere pe topicuri nu cu dorinţa de a trece mai iute cu privirea peste postările-i incomode... E mult? E puţin?
vlavi
vlavi
Scutier
Scutier

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 9100
<b>Puncte</b> Puncte : 12128
<b>Reputatie</b> Reputatie : 121
<b>Localizare</b> Localizare : Braila <b>Varsta</b> Varsta : 66
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 30/10/1957

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de enola_gay Lun Aug 31, 2009 8:04 pm

E ...suficient ....
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14879
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de fabienne05 Lun Aug 31, 2009 8:05 pm

vlavi a scris:De câştigat?
Enorm!
Va
descoperi cât de frumos e să nu te contrezi, să poţi zâmbi în timp ce
tastezi, să primeşti mesaje prietenoase, să fii întâmpinat cu plăcere
pe topicuri nu cu dorinţa de a trece mai iute cu privirea peste
postările-i incomode... E mult? E puţin?
Vlaviiiiiiiiiiiiiii.....citeste si ce am scris eu pls.......
da am fi multi dintre noi castigati......in primul rand eu.......care
fug, nu sunt in stare sa scriu cand apare Lupul......si
totusi......
fabienne05
fabienne05
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 4363
<b>Puncte</b> Puncte : 8865
<b>Reputatie</b> Reputatie : 51
<b>Localizare</b> Localizare : bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 68
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 23/05/1955

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Tataita Lun Aug 31, 2009 8:07 pm

Mereu se da vina pe Lup, dar se uita de cei din haita, cine instiga lupul sa urle?, eu intai asa foote haita, si api lupul Very Happy
Tataita
Tataita
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 616
<b>Puncte</b> Puncte : 6033
<b>Reputatie</b> Reputatie : 10
<b>Localizare</b> Localizare : my country <b>Varsta</b> Varsta : 60
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 02/08/1963

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de enola_gay Lun Aug 31, 2009 8:10 pm

nu , mai bine , footem oile ????? lol!
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14879
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum