Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_rcap 
quanchi (12068)
Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_rcap 
vlavi (9100)
Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_rcap 
Mena (7546)
Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_rcap 
Tania (4875)
Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_lcap1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Voting_bar1Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Parerea ta conteaza!!!

+14
hotsexyro
quanchi
abyss
Didina
fabienne05
enola_gay
Tataita
TAVIC
dragonfly
nicknistor
furtunosul
vlavi
Mena
Admin
18 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de dragonfly Mar Sept 01, 2009 11:16 am

cat e scorul ca mi-e lene sa numar printre atatea offtopicuri...
dragonfly
dragonfly
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 669
<b>Puncte</b> Puncte : 6066
<b>Reputatie</b> Reputatie : 34
<b>Localizare</b> Localizare : Pitesti <b>Varsta</b> Varsta : 38
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/03/1986

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de quanchi Mar Sept 01, 2009 11:18 am

Nu stiu de ce gadilati voi efectul si nu vedeti cauza de ce s-a ajuns aici...
quanchi
quanchi
Moderator
Moderator

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12068
<b>Puncte</b> Puncte : 14527
<b>Reputatie</b> Reputatie : 135
<b>Localizare</b> Localizare : Bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 24/09/1969

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de TAVIC Mar Sept 01, 2009 11:29 am

eu sunt curios cine a facut flood !
curios si atat!
EU ZIC SA NU VA MAI AGITATI ATATA !SA DERANJATI CU TELEFOANE ADMINUL !PARCA SUNTETI COPII ..TATII UITE CE MI0A FACUT!
PREA VA CONSUMATI PT FIECARE NEBUN IN PARTE!
FOLOSITI FORUMUL SA VB SI SA VA SIMTITI BINE CU CINE DORITI !
LASATI CAINII SA LATRE !
NU MAI PUNETI LA SUFLET ORICE KKT!
NU MAI PUNETI BOTUL LA ORICE!
AVETI PAR ALB LA CUR CE MAMA NAIBII!!!!!!
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8818
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Mena Mar Sept 01, 2009 6:41 pm

“Să nu aruncaţi mărgăritarele voastre înaintea porcilor, ca nu cumva să le calce în picioare şi să se întoarcă să vă rupă”. (Matei 7:1-6)
Iubeste-ti aproapele CA PE TINE insuti”
De ce plec de aici…Dupa o trista experienta care s-a dovedit a fi totusi benefica pana la urma..am invatat aceasta lectie…Intr-o stare aiurea fiind…trebuia sa merg inainte si sa iert..Cantarind pierderile ,era greu..dar..eram buna crestina…si trebuia sa iert..sa intorc la nesfarsit si celalalt obraz..Asa am facut..asa fac de obicei.Intr-o zi..mi-a cazut in mana o adresa a unui calugar de la un schit din Grecia care ..se zvonea ca e un mare intelept…Nu prea credeam eu in popi..insa dintr-un imbold de moment..sau chiar de furie…i-am facut o epistola de cateva pagini in care-mi spusesem oful…Incercand sa fiu impartiala si sa relatez fapte..Si in primul rand…ceea ce mi se parea nedrept..faptul ca am intors mereu obrazul..ca am facut sacrificii enorme..ca am iertat si am ingaduit prea multe lucruri…si nu asteptam rasplata…dar..in mintea mea..as fi vrut sa nu fiu macar lovita. ..Intrebandu-l unde am gresit Nu speram sa-mi raspunda…cine-mi daduse adresa imi spusese ca voi primi cel mult ceva icoane si rugaciuni..S-a inselat..Dupa un timp gasesc in cutia postala un plic gros in care imi raspunsese calugarul..Asa incepea scrisoarea lui..Nu mai da margaritare porcilor..ca le calca in picioare si se intorc impotriva-ti..Si aproapele sa ti-l iubesti ca pe tine..nu mai mult decat pe tine…cand il iubesti mai mult decat pe tine…atunci nu-l iubesti..Vrei sa-ti demonstrezi ca esti un om bun..ca nu poti face rau…dar nu e din iubire..Mai bine spune-I omului ce ai de zis..pedepseste-l daca merita…dar nu mai da daruri cui nu le stie pretui..ca apoi sa suferi..
De ce scriu toate astea…Pentru ca…mi-a tremurat mana cand am scris ca “NU..nu cred ca se va integra”..Ma mustra constiinta si spuneam asta cuiva.Desi stiu ca nu ma insel.De ce am ales sa scriu?..Pentru ca,noua ,oamenilor..ne e teama sa spunem ce gandim..ce simtim..Din cauza faptului ca..se poate interpreta ca suntem rai..Marile probleme trec pe langa noi..si nu iertam atunci cand trebuie..dar ne manifestam “bunatatea” in lucruri marunte..fara semnificatie…Insa parem BUNI..Imi vine sa rad …Imi amintesc de panica ce s-a creat aici cand a aparut primul cont al Lupului Alb..Ce era prin mesagerii…Teama de scandal..etc…Chiar am incercat sa linistesc pe unii..care acum…cand isi pot manifesta parerea…schimba macazul..Nu-i spun ipocrizie..Ci teama de a nu parea rai. Apreciez f mult faptul ca totusi cineva ..care se temea..s-a abtinut de la comentarii…Chiar apreciez asta…Nu a trecut peste ceea ce simtea. In fine. Nistore…nu am avut rabdare sa citesc tot ce ai scris acolo…pt ca sunt cuvinte goale.Tu nu ai invatat inca legea iertarii..deci sa nu vorbim de iertare..Te combat spunandu-ti ca..daca eram o familie..si Catalin facea si el parte din aceasta familie..trebuia sa tina cont de acesta FAMILIE.De fapt,chiar..de ce s-ar schimba?..Mereu a facut asa..si mereu a fost tolerat (nu iertat)..i s-au acordat “N” sanse..de care si-a batut joc.Si..chiar daca nu recunoasteti..asta o sa faca in continuare..Pentru ca-l tine si-i merge..Deh..suntem oameni buni si iertatori..Si NICIODATA n-o sa se schimbe..pentru ca noi astia BUNI..nu-l ajutam de fapt sa se schimbe..ci sa continue..De aceea..raspunsul meu..a fost nu..Pentru ca STIU ca atata timp cat se va repeta la nesfarsit..el nu are nici o sansa sa vada unde greseste.Deci “bunatatea” afisata..nu-l va ajuta..Si stim cu totii ca asa va fi.Si da,Abyss..ai dreptate..din cauza acestui nick..ajungem sa facem EXACT lucrurile pt care am plecat de acolo..pe care le-am condamnat.Sa stergem mizeria…sa bannam …etc…Dar el nu are absolut nici o vina in toate astea…NICIODATA nu este el vinovat,intotdeauna ALTII se iau de el…doar lui i se insceneaza tot felul de tampenii..Si DA..poate i s-au inscenat ,nu neaga nimeni asta.Dar de ce LUI?..De ce nu la Enola,mie,la Nistor..ca toti ne-am certat cu Trident.De ce DOAR lui?El nu are nici o vina ca datorita comportamentului sau s-a ajuns la mizerii din astea?Noi trebuie sa acceptam..dar EL..cand va invata sa ne respecte asa cum a fost respectat?..Dar noi suntem BUNI…ii dam sanse..si apoi..ne plangem prin mesagerii ..sa nu sara cumva in ochii tuturor “rautatea” noastra.
Catalin..aceste cuvinte iti sunt adresate..Nu o fac in mesagerie..pt ca nu scriu decat prietenilor acolo..Ti-am scris si tie..dar se pare ca ne-am dezamagit reciproc..asa ca renunt la aceasta intimitate..Iti scriu pt a-ti spune ca..personal nu am absolut nimic cu tine…cand ai venit pt prima data am schimbat multe mesaje…si chiar am sperat ca ..dupa experienta data..ai invatat lectia…ca ai sedimentat lucrurile,ca ai reusit sa intelegi zadarnicia luptei tale..rebeliunea fara cauza de fapt…Iti scriu aici..pt ca o sa ti se ridice cel mai probabil bannarea si STIU exact ce o sa faci..O sa ceri explicatii..o sa faci pe victima…o sa te rebelizezi din nou..chiar daca la intrebarea CE VREI..nu stii de fapt ce sa raspunzi..Si vreau sa nu ramai cu impresia ca am dat cu piatra manipulata fiind cum ai mai crezut..Ci pt ca cred cu adevarat ca…iti bati joc de fiecare sansa acordata.Si eu stiu cu ce gand s-a facut acest forum..stim ce am cautat..cum am vrut sa fie.Si ..cum din pacate TU nu dai voie la acest lucru si esti pus pe distrugere..eu nu vreau sa vad asta.Pur si simplu nu mai vreau.Asa ca ..n-o sa mai scriu aici…profilul de admin n-o sa-ti mai faca nici o piedica in a te manifesta sau dezlantui..Va fi un sat fara caini..deci..poti face CE VREI TU!...Sa scrii ce vrei,unde vrei..sa te iei de cine vrei tu.Esti liber sa o faci,nimeni n-o sa te mai opresca!Si o s-o faci!N-o sa stau sa vad cum acest forum se transforma in placere 2…doar pt ca noi vrem sa parem buni…Nu am putut scrie ca sunt de acord cu tine..cand nu sunt..nu am putut spune ca iti mai acord o sansa..pt ca mi-ai demonstrat ca nu poti si nu vrei sa vezi lucrurile decat prin “ochelarii” tai..Nu vreau sa-ti spun ramai..si sa te injur prin mesagerii…Intelegi?...Am acordat sansa atata timp cat am crezut ca exista posibilitatea schimbarii..Dar acum nu mai cred..cum multi nu cred si nu au curajul sa o spuna..Si stiu ca nenumaratele sanse care ti-au fost oferite…le-ai calcat efectiv in picioare..si clar nu te-au ajutat cu nimic.Ego-ul tau…nu va fi nicicand satisfacut..si vei continua..pt ca ti se dau sanse sa continui..Asa ca prefer sa fiu “rea” in incercarea de a pastra locul acesta curat..Nu se poate!?… Pot sa ma “inclin”in fata evidentei ca lumea te vede “magnific”..ca “faci ratting” ca esti “magician”..ca fara tine nu exista “sare si piper”..Personal…prefer mancarea “condimentata moderat”..Asa ca…poti continua spectacolul…Dupa cum vezi…scena este libera!Mult succes.
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9626
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de TAVIC Mar Sept 01, 2009 7:38 pm

parerea mea e ca unii traiesc prea mult in virtual
cred multe si pun botul usor si prea mult va consumati!
unii isi dau importanta prea mare si tot asa!
parca au intrat prima data pe net si parca ai doi anisori !
eu sunt lamurit de muuuuuuult timp!cu toate genurile de forumuri!
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8818
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Rechinu07 Mar Sept 01, 2009 8:04 pm

quanchi a scris:Nu stiu de ce gadilati voi efectul si nu vedeti cauza de ce s-a ajuns aici...

Pentru ca o parte au si uitat ca atunci cand si-a facut respectivul cont imi umplusera mesageria si mess-ul cu niste mesaje prapastioase de ziceai ca aparuse insusi dracu' pe forum... Iar acum manifesta lumea clementa... Au uitat ca nu mai departe de acum o luna si jumate' (maxim), forumul acesta coexista cu ceea ce ramasese din "dinplacere", iar noi, cei de-aici, eram, ipocriti, lasi, guesti si scriam pe un forum, citez: " de cacat, gratuit, facut fara bani si fara munca, anti-stresul pulii"... Si maine cand va expira bann-ul pe langa ce-a zis Bella ca va face, indraznesc sa zic ca va vrea scuze public, va vrea sa stie de ce-a fost bannat, va vrea sa stie de ce a fost lasat fara drept la replica, sa aduca tot soiul de argumente care sa sustina un scenariu fantasmagoric, care ar face sa roseasca prin absurditatea lui pana si pe cel mai abject politician, intr-un cuvant, eu personal, nu mai zic nimic, sa intre si faceti tati terapie cu el daca n-aveti treaba...

Din acest moment, orice apel catre numarul meu de telefon sau al muierii mele, facut de oricare din cei de aici care au numerele noastre, si care va avea ca subiect un ceva oricat de mic legat de acest forum, din acel moment poate considera (fara suparare) ca nu-i mai am numarul... Am ajuns la concluzia ca-mi ocupa mai mult timp decat merita si basta!!! Pe cale de consecinta ii scot butoanele lui Aly, profilul admin nu se va mai conecta (si nici rechi), iar noii veniti se pot inscrie fara aprobare cum setasem zilele trecute, tocmai ca nu va mai sta nimeni sa valideze conturile si nu vreau sa se zica ca nu se mai poate inscrie nimeni din cauza asta... Eu optasem pentru o solutie (stiind ceea ce stiu), dar date fiind doleantele voastre, precum si "traficul de influenta" telefonic de care mi-s realmente scarbit, ramaneti cu el si exersati-va abilitatile de Freud cat, cum, unde si in ce fel credeti voi de cuviinta... De acum nu se mai sterge nimic, nu se mai muta nimic si nu mai e nimeni bannat... Cum zicea Bella, sat fara caini, eu n-am chef sa stau paznic si-apoi sa-mi iau si palme dupa ceafa... Ca-s asa si pe dincolo, cu atat mai mult sa se creada ca mi s-au urcat la cap niscai harfe, precum tridentului... Daca nici acum n-ati inteles de ce s-a nascut acest forum, de unde s-a nascut, cine v-a determinat (si ce v-a determinat) sa veniti aici, faceti cu el ce doriti, asa cum am zis, nu consider ca este al meu; era al nostru... Din acest moment, VA APARTINE in intregime!!! Faceti pe el ce vreti!!!

P.S.- Precedentul va ramane singur Abyss, nu va urma nimeni, dimpotriva, maine dupa masa ii expira bann-ul si "familia" va fi completa!
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7092
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de fabienne05 Mar Sept 01, 2009 8:12 pm

mai Rechi.....da nu e mai simplu un ignore? pentru aia care nu au chef
sa citeasca sau sa raspunda......eu am testat metoda si a functionat
....perfect.....si cred k mai e ceva.....oare nu aici au vrut unii sa
se ajunga? sa ajunga si forumul asta un esec? dai apa la moara alora
care prevedeau k forumul asta nu o sa aiba viitor.......dak ai stii ce
stiu eu......stii ceva? hai nu fi copil, si nici Bella
suparata...chestia aia cu " imi iau jucariile si plec " nu e pentru
voi......nu ma faceti sa imi schimb parerea.....oi fi io k toane si
aiurita, da....nu-mi place sa -i i pierd pe cei pe care ii consider
prieteni......basta...oi fi avand varsta senilitatii si vagi urme de
Alzheimer....da hai reveniti-va voi la normal.......altfel incep
sa vb k tine Rechi.......
fabienne05
fabienne05
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 4363
<b>Puncte</b> Puncte : 8880
<b>Reputatie</b> Reputatie : 51
<b>Localizare</b> Localizare : bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 68
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 23/05/1955

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de TAVIC Mar Sept 01, 2009 8:23 pm

la faza cu telefoanele te inteleg!
nici mie nu mi-ar conveni sa ma sexeze unul altul la cap cu probeleme de pe forum !
bine faci ca lasi totul la liber si nu te mai implici!
nu are rost!nu se merita !
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8818
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de enola_gay Mier Sept 02, 2009 6:42 am

"Parerea ta conteaza !"


Un titlu de topic, foarte frumos si incitant , dar dupa tot ce s-a scris , pot sa spun ca parerea ta conteaza , o pula !
Mi-a placut acest topic, pentru ca asa cum au spus si altii, a fost un fel de exercitiu de democratie si chiar am crezut pana la un moment dat ca se intampla ceva benefic , ceva care in viata reala nu iti este dat sa traiesti , la modul adevarat si cinstit !
Mi s-a parut ca va conta daca spun cinstit ce si cum gandesc si ca se va lua o hotarare in acord cu felul in care se va vota ...Pula !
Sunt dezamagita de atitudinea asta de " imi iau jucartiile si plec " , pentru ca am crezut in mod real ca atat rechinul cat si bella , sunt oameni cu o mare putere de imntelegere si o mare capacitate de analiza corecta si cinstita ....
M-a surprins atitudinea asta si m-a dezamagit , pentru ca am simtit-o ca pe o lovitura sub centura , mai ales ca avusesem discutii particulare cu ei si am trait cu senzatia ca altul va fi firul povestii ...Ma rog ...este decizia lor si nu pot decat sa le-o respect , chiar daca nu o inteleg si nu sunt de acord cu ea ...
Imi imaginam ca tot ce s-a discutat aici, si modul cum s-a facut , reprezinta un mod de a fi , de a exista , al acestui forum ...problema " cretu ", din punctul meu de vedere , este mult prea putin interesanta si oricum , in cazul acest , nu el era subirectul principal , ci felul cum intelegem noi , astia care avem acest forum ( pentru ca ni s-a spus ca este al nostru, nu ???) sa trecem peste un impas , IMPREUNA , fara stres si fara sa abandonam ideea din care s-a nascut forumul !
Se pare ca orgoliile sunt mai presus de orice si cand vine vorba de amor propriu , se pot sacrifica si idei si idealuri ....
Are dreptate tavic cand spune ca suntem mult prea patimasi pentru o lume virtuala , care nu ne da nici sa mancam si nici nu ne conditioneaza existenta ....
Este o lume in care avem toti loc , dara apelam dor putin la toleranta ....
Cretu este un ciudat , dar fiecare dintre noi suntem ...fiecare avem doza noastra de nebunie , de aroganta , de impulsivitate , de rautate ...fiecare avem si poate ca el este mai cinstit decat noi, afisand aceste doze si nu blocandu-le in subconstient , ca sa rabufneasca in alte momente ....
Nu am spus nici unde ca il aprob pe catalin , ca sunt de acord cu el , ca stiu ca se va schimba , sau ca nu va ramane acelasi dus cu pluta din totdeauna , ci am spus doar ca am putea sa-i mai dam o ultima sansa , in speranta ca el va fi cel care isi va da seama ca este impotriva tuturor ...ce am facut asa de gresit ????.....cu ce am deranjat ca am avut curajul sa-l sustin , stiind ca imi voi lua pule-n cur ????
E trist si simt un gust de dezamagire coclita....
Murphy spunea ca : tot ce-i bun , este imoral, ilegal sau ingrasa ....astazi , gandindu-ma la forumul asta care era bun si pornise bine , pot sa adaug ca este si interzis ....
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14894
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de ampururea Mier Sept 02, 2009 8:24 am

pana la urma, fiecare are dreptate
si existenta si o coerenta in interpretarea fiecaruia in parte
desi tot timpul am recunoscut ca mie mi e lene sa citesc tot si nici n o fac, cateodata selectivitatea cu care o fac poa duce la alte interpretari
din cate am inteles, a fost primu care a hulit lumea si nu forumu de aici.recunosc c am zambit cand l am vazut. mi a fo drag de el ntotdeauna pana la un punct. din pacate toate excesele dauneaza si degenereaza
cata vreme forumul si nu altele cotidiene ne sunt prioritatile, e normal s analizam fiecare virgula. sa punem in balanta cele postate in forum si ce copy paste uri primim sau dam prin mesagerii. ca a fost molipsitor de la neica "stalin". toate astea pana ajungem sa constatam ce grad mare de paranoia ne domina pe fiecare in parte
nici atunci nu va da virgula?
tinand cont ca stim cu totii situatia adminului si a romancei lor, v ati gandit vreodata c o fi in problema cand dati vreun tel si risca, din cauza "problemelor" de pe forum, sa ramana fara erectie ?
majoritatea actualilor useri aveti o varsta. una considerabila. m au deranjat retinei miile de poze, cand teoretic ar tb sa ne exprimam in scris, dar am zis ca or fi bucuriile voastre nu pt ceea ce afisati, ci pt modul c ati reusit s o faceti. asta nu nseamna ca ati progresat in tainele calculatorului si pana la gradul de hackeri mai tre sa parcurgeti multi pasi. la fel de mare e distanta intre copilarii si copii. adunati va
am mentionat de multe ori si ati crezut ca glumesc. singurul pe care l vreau bannat aici e trident. in primul sa rand vaza cum e si in al doilea rand ne a demonstrat nu o data ca nu prea are ce ne spune
iar restul de toate acele intrigi si polemici nu prea conteaza cine le incepe, vinovatul, din punctul meu de vedere, e cine le intretine
faptul ca ii vei da ban permanent nu face decat sa l impulsioneze si sa caute alte si alte proxy. nu cred ca i o solutie
ampururea
ampururea
Nimeni

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 2240
<b>Puncte</b> Puncte : 5923
<b>Reputatie</b> Reputatie : 4
<b>Localizare</b> Localizare : tm <b>Varsta</b> Varsta : 93
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/03/1931

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Admin Mier Sept 02, 2009 8:37 am

Sunteti cazuti in freza... Si o spun in deplina cunostinta de cauza... Eno, ma asteptam la ceva mai multa intelegere vis-a-vis de ceea ce am scris si nu credeam ca vei lua lucrurile exact cum sunt scrise... In alta ordine de idei, in 'mnezeu' mamii ei de viata, cred ca macar atat pot decide cand, unde si cu cine pot fi tolerant... Si daca vreau sa stau sau nu in compania cuiva si daca vreau sa plec sau nu, etc... Nu am pus pe nimeni sa aleaga intre mine si el... Nu am zis "daca vine el, eu plec si gata"... M-am saturat de pule, stiu indubitabil ca am dreptate si mi-s in stare sa ma iau de piept cu insusi D-zeu cu treaba asta... In conditiile astea, n-am chef sa asist la accese de grandomanie, nici sa vad ca se duce pe pula ce s-au straduit altii sa faca... Da, a fost un topic, voit democratic si bravo voua ca v-ati expus parerile si opiniile exact cum ati vrut... Daca si eu am facut la fel de ce deranjeaza?! Daca eu efectiv nu-l vreau care-i baiu'?! Asta este, spuneti ca sunt al dracu' si cum mai vreti voi, da' eu nu pot sa cred ca el va fi vreodata in stare sa fie OM!!! Si mai e ceva Eno... Atitudinea asta de "imi iau jucariile si plec" asa cum ii zici tu nu se datoreaza atat celor intamplate zilele astea din cauza lui Catalin cat atitudinilor de "trestie" la care am asistat... Acum o luna cand isi facuse cont, crescuse tensiunea populatiei p-aici, acum i se gasesc scuze, i se dau sanse (AM MAI ZIS-O SI-O REPET, A CATA PULA MEA OARA???), suntem umani, iertatori, etc... Raman cu acelasi gust de coclit ca tine Eno, dovada ca si cand ne "contram" avem ceva in comun, voi face intocmai ce am scris mai sus, iar mai jos o sa afisez "negru pe alb" cum ii place cuiva sa vada dovada faptului ca in spatele profilelor care au facut iures a fost Cretu... multumita faptului ca ai lasat cateva postari am reusit sa fac treaba asta, desi mi-ar fi fost mai usor daca nu ma grabeam sa sterg conturile alea... Eu stiam de cand a aparut ce se va intampla, iar tu Eno stii si ce mesaj am primit de pe profilul Lupului Alb in mesagerie pe profilul admin... STIU, STIU, STIU si mi-s satul si scarbit...

IP-ul acestui mesaj
89.165.164.156 [ 1 Mesaj ] [ Cauta adresa IP ]
Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
Vizitator [ 55 Mesaje ] Cauta toate mesajele lui Vizitator (ex. Sauron)
bruna_2009 [ 1 Mesaj ] Cauta toate mesajele lui bruna_2009


IP-ul acestui mesaj
213.233.103.131 [ 386 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]
Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
Lupul Alb [ 386 Mesaje ] Cauta toate mesajele lui Lupul Alb
Vizitator [ 161 Mesaje ] Cauta toate mesajele lui Vizitator

Dat fiind ca am sters conturile acelea fantoma si acum apar ca vizitatori, postez mai jos 3 din mesajele vizitatorului care a trimis mesaje de la acelasi Ip cu Lupul Alb, respectiv Daniel Catalin Cretu si poate va reamintiti numele contului:

1.) "...Si pe toate sa le adune un inel, si altul nime,
Sa le ferece pe toate, astfel sa le stapaneasca,
Unde-s Umbrele, in Tinutul Mordor, in intunecime."

SFARSITUL CALATORIEI.

2.) Aceasta este puterea - sa tii in maini frica altcuiva si sa i-o arati. Amy Tan (17:33)

3.) Aceasta este puterea - sa tii in maini frica altcuiva si sa i-o arati. Amy Tan (17:38)



Sa aveti parte de el dragilor si sa va spalati pe cap cu dumnealui... Desi nu ar trebui sa ma mai intereseze (dat fiind ca stiu ce zic daca casc gura), am tinut sa mai arat odata (daca mai era nevoie) cui vreti voi sa mai dati o sansa... Si cum vor fi poate voci care vor zice ca ce-am pus eu acolo pot fi "date fabricate" (deja-i jenibil, da' ma rog), doritorii, ii voi "inzestra" cu parola de moderator si ii si ghidez pe unde sa se uite si ce s-apese ca se convinga ca lucrurile alea (adrese IP si restul) sunt exact cele scrise de mine mai sus... Adica vor avea acces la panoul de administrare... Momentan mi-s efectiv prostit de cata lume reuseste s-agite dementul asta si cati fraieri gaseste sa-l mai si creada... Si bineanteles astea merg mana-n mana cu gustul cela coclit si un sentiment destul de profund de dezamagire... Zi buna s-aveti...
Admin
Admin
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 92
<b>Puncte</b> Puncte : 5553
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

https://anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de dragonfly Mier Sept 02, 2009 8:42 am

cand ii expira ban-ul? eu abia astept sa vad ce zice Very Happy
dragonfly
dragonfly
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 669
<b>Puncte</b> Puncte : 6066
<b>Reputatie</b> Reputatie : 34
<b>Localizare</b> Localizare : Pitesti <b>Varsta</b> Varsta : 38
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/03/1986

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Didina Mier Sept 02, 2009 8:44 am

svf.... ce e asa de greu de priceput ?

cine are chef sa vorbeasca cu cretu, sa vorbeasca cu el pe mess.. la telefon sau unde vrea pl lui... am tot incercat sa tac, dar mi-a ajuns...
again, mult zgomot pentru nimic.... e un personaj bolnav si penibil.... putem trece mai departe, va rog eu muuuuuuuuult ????????????????
Didina
Didina
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1385
<b>Puncte</b> Puncte : 6858
<b>Reputatie</b> Reputatie : 22
<b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 11/10/1969

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Tataita Mier Sept 02, 2009 8:44 am

Acestea sunt IP de modem-stick, ele se schimba aleator, nu sunt IP statice, ca sa poti sa banzi asa ceva trebuie sa dai ban pe toata clasa de IP ai ISP (Orange, Vodafone, Romtelecom), si cum multi se conecteaza cu asa ceva e cam nasol Smile, singura metoda de banare este ingnorarea de catre noi a celora care nu preea le au cu bunul simt. (vorbesc la general)
Tataita
Tataita
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 616
<b>Puncte</b> Puncte : 6048
<b>Reputatie</b> Reputatie : 10
<b>Localizare</b> Localizare : my country <b>Varsta</b> Varsta : 60
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 02/08/1963

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Didina Mier Sept 02, 2009 8:47 am

eu l-am pus la ignore, de exemplu... asa ca poate scrie ce vrea pula lui... nu sunt interesata sa citesc... nu inteleg de ce se intretine scandalul asta....
Didina
Didina
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1385
<b>Puncte</b> Puncte : 6858
<b>Reputatie</b> Reputatie : 22
<b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 11/10/1969

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de ampururea Mier Sept 02, 2009 8:48 am

la cate scenarii s au intamplat dincolo
si la multe din ele a fost autor
ban ul lui pe placere n a fo unu intentionat?
certurile lor ca si ale altora de multe ori au fo premeditate
de fapt ei se chitaiau si radeau in private de ce novici si creduli suntem
desi o dau n paranoia, mi a trecut un vajait de idee Smile
norocu meu ca i vara si s pline terasele:)
ampururea
ampururea
Nimeni

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 2240
<b>Puncte</b> Puncte : 5923
<b>Reputatie</b> Reputatie : 4
<b>Localizare</b> Localizare : tm <b>Varsta</b> Varsta : 93
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/03/1931

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Lupul Alb Mier Sept 02, 2009 9:47 am

Admin a scris:

IP-ul acestui mesaj
89.165.164.156 [ 1 Mesaj ] [ Cauta adresa IP ]
Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
Vizitator [ 55 Mesaje ] Cauta toate mesajele lui Vizitator (ex. Sauron)
bruna_2009 [ 1 Mesaj ] Cauta toate mesajele lui bruna_2009


IP-ul acestui mesaj
213.233.103.131 [ 386 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]
Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
Lupul Alb [ 386 Mesaje ] Cauta toate mesajele lui Lupul Alb
Vizitator [ 161 Mesaje ] Cauta toate mesajele lui Vizitator

Dat fiind ca am sters conturile acelea fantoma si acum apar ca vizitatori, postez mai jos 3 din mesajele vizitatorului care a trimis mesaje de la acelasi Ip cu Lupul Alb, respectiv Daniel Catalin Cretu si poate va reamintiti numele contului:

1.) "...Si pe toate sa le adune un inel, si altul nime,
Sa le ferece pe toate, astfel sa le stapaneasca,
Unde-s Umbrele, in Tinutul Mordor, in intunecime."

SFARSITUL CALATORIEI.

2.) Aceasta este puterea - sa tii in maini frica altcuiva si sa i-o arati. Amy Tan (17:33)

3.) Aceasta este puterea - sa tii in maini frica altcuiva si sa i-o arati. Amy Tan (17:38)




Cum spuneam, habar n-ai pe ce lume traiesti.... Si minti cu nerusinare,... voit sau din pura nestiinta.....

213.233.103.131
este ip-ul meu, recunosc si mi-l asum.... Dupa el se vede ca au intrat Lupul Alb si Vizitator... Acel Vizitator este...... Magic_White_Wolf,... primul meu cont de aici,... nu nu stiu ce puli belite facute de VOI....CLONE facute de VOI, Rechinule pe care ati vrut sa mi le pune-ti mie in carca.... Daca vrea cineva sa verifice va vedea ca acel VIZITATOR are 161 de mesaje scrise care inca exista pe topic-uri,... nu sunt sterse cum au fost cele ale CLONELOR facute de VOI....

Nu ai dovedit nimic,... decat prostie si rautate...

Lupul Alb
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 464
<b>Puncte</b> Puncte : 5875
<b>Reputatie</b> Reputatie : 6

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Admin Mier Sept 02, 2009 10:17 am

Mai du-te la dracu' de infect ordinar ca deja-mi faci greata... Postarile exista si la fel si IP-urile... Cele 3 postari puse de mine nu sunt nicidecum ale lui Magic White Wolf, iar utilizatorii care au vazut stiu si ce nume aveau nick-urile (sau nick-ul) care le-au scris... Mai "negru pe alb" de-atat nu se poate, doar sa te filmeze cineva cand faci rahaturile pe care le faci si sa puna filmul la dispozitia tuturor... Oricum alea nu pentru tine le postasem ci ca sa vada cateva persoane ca nu sunt chiar atat de tampit si am considerat (si inca consider) ca am avut motive temeinice sa nu te las sa intri... Ma mir cum PULA MEA le vine atat de greu sa vada evidenta si atat de usor sa creada comploturile fantasmagorice puse la cale impotriva "augustei" tale persoane... Cine citeste ce scrii, ar fi in stare sa creada ca toti hackerii din lume s-au saturat sa sparga servere pe la NASA sau mai stiu eu pe unde si s-au apucat de contul si ip-ul tau... Si de ce fac asta?! SA MA AJUTE PE MINE SA FIU IDOLUL FEMEILOR SI SA-TI IAU TIE FATA, CA TU IN GRANDOAREA SUFLETULUI TAU MAGNIFIC STRALUCESTI ATAT DE TARE INCAT LA SOARE NE PUTEM UITA, DAR LA TINE BA!!! Si eu cu trident si cu multi altii, inclusiv servicii secrete (probabil), ne-am dat mana sa-ti terfelim tie SPLENDIDA SI MAGNIFICA SI GRANDIOASA TA reputatie/ imagine virtuala... Ooooo, da... Nu-s numai rau, sunt malefic de-a dreptul... Si conturile eu le-am facut sa te degradez pe tine, eu si altii ca mine care nu-ti toleram "superioritatea" si bineanteles ca era sa uit, eu si altii, suntem haita aia care te invidiaza si-ti sarim la jugulara ca (zici tu) ai ceva in plus...

Cretule, esti demn de mila, imi faci scarba si ai reusit sa ma faci sa-mi fie scarba inclusiv de altii care cu foarte mare usurinta si-au plecat urechea la balivernele tale...

Ai sa vii, sa raspunzi, sa ceri dovezi (care exista, dar le ignori), eu nu o sa mai scriu da' tu vei ramane... Conflictul acesta va trece, ca atatea altele, o sa incepi sa futi subiectele, sa comentezi raspunsurile fiecarui user, sa crezi in prounzimea "mda-urilor" si "Q.E.D.-urilor" tale si vei sfarsi prin ai ingretosa si sictiri pe toti prin simpla prezenta fara sa le adresezi absolut nici un cuvant direct... Si incet, incet, nu va mai posta nimeni, se va duce pe pula tot iar o parte din ei se vor intoarce de unde au venit...

Tot nu reusesc sa ma dezmeticesc si sa realizez cum de nu-si dau seama oamenii ca acest forum a incetat a fi anti-stres inca de la aparitia ta... Nu inteleg cum pot uita atat de usor, nu inteleg in acest moment efectiv nimic... Stau si ma gandesc ca daca si-n realitate ti-e atat de usor sa duci fraieri de nas, ar trebui sa te bagi in politica si ar trebui sa faci bani sa-i intorci cu lopata... Pentru ca intr-adevar trebuie sa recunosc, ai o putere de convingere incredibil de mare in ciuda tuturor evidentelor... Ai forumul la dispozitie, navigare placuta si spor la balacareala sa ai...

Profilul ti-e deblocat, de asemenea utilizatorii noi se pot inscrie acesandu-si mail-ul si facand click pe link-ul de activare.
Admin
Admin
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 92
<b>Puncte</b> Puncte : 5553
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

https://anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de enola_gay Mier Sept 02, 2009 10:23 am

Cataline , daca taceai ...magician ramaneai, dar ai vorbit si te-ai gaurit ....Pula calului !!!!..nu te vei schimba niciodata .....

EU AM AVUT ACCES LA PANOUL MODERATORULUI SI EU AM STERS CACATURILE CLONELOR SI EU STIU SIGUR CA ADRESELE DE MAIL , LA INSCRIERE , ERAU ALE TALE !

TOATE ADRESELE DE MAIL ITI APARTIN !

SI CA SA VEZI CA AM VRUT SA-TI MAI DAU O SANSA , AM RISCAT SA SE SUPERE RECHINUL PE MINE , VOTAND RAMANEREA TA AICI !
RECHINUL NU MINTE SI NICI NU ESTE RAUTATE !!!!

SANSA PE CARE EU AM VRUT SA TI-O DAU , A FOST DOAR CA SA TE FAC SA DOVEDESTI CA NU TU ESTI CEL DIN SPATELE CLONELOR , ASA CUM TI-AI DAT CUVANTUL INTR-UN MESAJ TELEFONIC CATRE MINE !!!

CA SA FIU CU CONSTIINTA IMPACATA CA NU GRESESC , AM RISCAT ACUM SA VOTEZ PENTRU TINE , CA SA TE FAC SA INTELEGI CA TREBUIE SA-TI DOVEDESTI NEVINOVATIA , SI APOI SA VII CU TUPEU SA PULAI PE AICI ...

DAR PENTRU CA NU AI INTELS SI NU AI FACUT DOVADA SINCERITATII SI BUNAVOINTEI TALE FATA DE ACEST FORUM , AI RATAT OCAZIA SI DIN PARTEA MEA , AI IGNORE !

UN DRAM DE MINTE DE AI AVEA , TE-AI RETRAGE SINGUR SI NE-AI LASA IN PACE !!!

enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14894
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Lupul Alb Mier Sept 02, 2009 10:26 am

Mda, Enola.... stiu ca totul s-a intamplat cat ai fost tu Admin... TU AI FACUT TOTUL,... TOATE CLONELE ITI APARTIN....

DE CE?!....

Nu conteaza....

Lupul Alb
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 464
<b>Puncte</b> Puncte : 5875
<b>Reputatie</b> Reputatie : 6

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Didina Mier Sept 02, 2009 10:28 am

de as avea una, as zice "sa-mi bag pula"
Didina
Didina
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1385
<b>Puncte</b> Puncte : 6858
<b>Reputatie</b> Reputatie : 22
<b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 11/10/1969

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de aly_2009 Mier Sept 02, 2009 10:32 am

desi stiu ca,parerea mea NU CONTEAZA, nu zic decat atat:
ATI REUSIT SI DE DATA ASTA ,SA STRICATI CEVA FRUMOS!
pacat de straduinta adminului si a catorva useri care au dovedit ca vroiau liniste....in rest,nu sunteti decat "intriganti,invidiosi"(va stiti voi care)
vio,sa nu-ti para rau!
asa cum ai spus,prietenia virtuala e o floare rara...

aly_2009
aly_2009
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 321
<b>Puncte</b> Puncte : 5743
<b>Reputatie</b> Reputatie : 6
<b>Localizare</b> Localizare : spania <b>Varsta</b> Varsta : 46
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/06/1977

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Lupul Alb Mier Sept 02, 2009 10:35 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cine vrea poate sa vina si acolo...

Dar VIZITATORI sa se holbeze la prostiile ce le scriu eu nu au acces... Trebuie sa va aratati uratenia,.. prin inregistrare...

Inca nu e gata in totalitate,... m-am apucat doar de cateva ore de el... Dar e mult mai bine facut decat ce ai facut tu, Rechinule...

Forumare placuta!....

Enjoy!


Ultima editare efectuata de catre Lupul Alb in Mier Sept 02, 2009 3:04 pm, editata de 1 ori

Lupul Alb
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 464
<b>Puncte</b> Puncte : 5875
<b>Reputatie</b> Reputatie : 6

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de enola_gay Mier Sept 02, 2009 10:36 am

EIii sa-mi bag !!!

Baiete ...tu chiar esti bolnav in pula mea !!!!


Eu am facut clonele ...du-te ma dracului de tampit ....
Eu vreau sa fiu corecta fata de tine si tu vii si-mi spui ca eu am facut clonele !
Bah rahat in ploaie ce esti ...si ce pula mea castigam de aici ????
De ce n-am facut clonele cand inca nu erai tu aici , mah jigodie perversa ????

Ai venit sa ne inveninezi sufletele cu cacaturile tale de handicapat mintal ....nu vezi mah ca Dumnezeul ala pe care tu-l hulesti , te bate cu boata zi de zi , minut de minut ???
Nu vezi ca se alege praful de tine , mah jafule ??
Bah , bolnavule ...tu cu mine te pui , mah ???
Rechinul a fost un finutz cu ce ti-a urat ...nu ma fa sa-mi dau drumul la gura ca nu te mai speli cu toate apele !

Hai sictir de imbecil ....
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14894
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de enola_gay Mier Sept 02, 2009 10:38 am

Du-te dracului cu forumul tau cu tot !!!...intreaba la spitalul de nebuni , printre colegii tai de salon , daca nu vor sa se inscrie ...vei fi seful lor ....ca doar dupa asta iti curg balele , asa cum ti-au curs si aici ...

Nebunul dracului ...infectule ...
enola_gay
enola_gay
Miezul din dodoashca
Miezul din dodoashca

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12892
<b>Puncte</b> Puncte : 14894
<b>Reputatie</b> Reputatie : 39
<b>Localizare</b> Localizare : frfnfdfmdmk <b>Varsta</b> Varsta : 113
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/01/1911

Sus In jos

Parerea ta conteaza!!! - Pagina 3 Empty Re: Parerea ta conteaza!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum