Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_lcap1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Voting_bar1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_lcap1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Voting_bar1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_rcap 
quanchi (12068)
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_lcap1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Voting_bar1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_lcap1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Voting_bar1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_rcap 
vlavi (9100)
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_lcap1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Voting_bar1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_rcap 
Mena (7546)
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_lcap1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Voting_bar1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_lcap1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Voting_bar1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_lcap1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Voting_bar1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_rcap 
Tania (4875)
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_lcap1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Voting_bar1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_lcap1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Voting_bar1Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

+17
TAVIC
Rechinu07
selena
enola_gay
Andi
Alicecris
nicknistor
quanchi
hotsexyro
Didina
ampururea
Tania
Only
abyss
Oana
Zuza
CROCODILU'
21 participanți

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Alicecris Mar Ian 12, 2010 9:10 pm

Eu cred ca ar striga "mamaaaa" pe insula aia... Si daca ai pune numai barbati tot asa ar face... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Alicecris
Alicecris
Iubire
Iubire

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1133
<b>Puncte</b> Puncte : 6072
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : Wonderland <b>Varsta</b> Varsta : 43
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/10/1980

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Ian 12, 2010 9:13 pm

mai pana al urma topicul asta nu e scris de aiurea numai ca unii vor sa faca valuri au impresia ca se dau premii la sfrasit in fine nu o sa comentez prea mult ceea ce nue ste interesant pana al urma ideea e ca femeia ori cata inteligenta ar avea cand trebuie sa faca ceva, sa aleaga intre stanga si dreapta tot la sentimente apeleaza am spus acelasi lucru printre primele postari asta pe acest topic da unii vor sa vada numai ce le convine...

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6954
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de nicknistor Mar Ian 12, 2010 9:16 pm

Sunshine a scris:Eu cred ca ar striga "mamaaaa" pe insula aia... Si daca ai pune numai barbati tot asa ar face... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


s-au facut astfel de experiente si n-au strigat mama,,fetitele s-au strins si s-au jucat cupapusile,iar baietii s-au organizat rapid pe ierarhii clare
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7918
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Alicecris Mar Ian 12, 2010 9:19 pm

Unde, mai! Astia trebuie decazuti din drepturi daca au lasat barbatii singuri pe insula aia! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Alicecris
Alicecris
Iubire
Iubire

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1133
<b>Puncte</b> Puncte : 6072
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : Wonderland <b>Varsta</b> Varsta : 43
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/10/1980

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de nicknistor Mar Ian 12, 2010 9:26 pm

si acum ce face/....filozofam sau ne fotem sa vedem care este mai bun,,,pou la bataie 1000 de euro lsi cea care imi dovedeste ca-i mai buna la pat decit mine primeste mia sau daca nu vrea banii o escursie de 10 zile in egipt..va tine?
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7918
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Alicecris Mar Ian 12, 2010 9:29 pm

Eu cred ca esti un "gigolo" care va da faliment... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Alicecris
Alicecris
Iubire
Iubire

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1133
<b>Puncte</b> Puncte : 6072
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : Wonderland <b>Varsta</b> Varsta : 43
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/10/1980

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de selena Mar Ian 12, 2010 9:33 pm

nicknistor a scris:si acum ce face/....filozofam sau ne fotem sa vedem care este mai bun,,,pou la bataie 1000 de euro lsi cea care imi dovedeste ca-i mai buna la pat decit mine primeste mia sau daca nu vrea banii o escursie de 10 zile in egipt..va tine?
acum, pe bune... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce legatura are sexul cu inteligenta? ce? poti sa te f... inteligent? hmm, oricum, interesant mod de abordare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu ai auzit(sau nu ti s-a intamplat?)....femeie super tare, sexual vorbind, numai sa n-o lasi sa deschida gura ca iese porumbelul?
selena
selena
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 84
<b>Puncte</b> Puncte : 5337
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : in aer <b>Varsta</b> Varsta : 39
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/08/1984

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Andi Mar Ian 12, 2010 9:34 pm

del


Ultima editare efectuata de catre Andi in Joi Ian 28, 2010 2:33 am, editata de 1 ori

Andi
"Meserias" anti-stres
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Rankstars53

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3434
<b>Puncte</b> Puncte : 6645
<b>Reputatie</b> Reputatie : 12

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de CROCODILU' Mar Ian 12, 2010 9:37 pm

se pare ca pana la urma e bun topicul asta nu? ce repede se vinde lumea, offffff ...."e grele" [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6954
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de nicknistor Mar Ian 12, 2010 9:42 pm

selena a scris:acum, pe bune... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce legatura are sexul cu inteligenta? ce? poti sa te f... inteligent? hmm, oricum, interesant mod de abordare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu ai auzit(sau nu ti s-a intamplat?)....femeie super tare, sexual vorbind, numai sa n-o lasi sa deschida gura ca iese porumbelul?

ba am auzit am sii facut sex cu mai multe dar tot nu destul...mai nimeresti cite una necompatibila dar tot faci pe dracu in patru sa aiba ceva orgasme la fina...ii spui ce frumos a fost si iti schimbi nr de telefon


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7918
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de selena Mar Ian 12, 2010 9:53 pm

Andi a scris:

Faptul este consumat de mult. Cand evul mediu contemporan pastreaza inca aceasta optica cu inversunare, toti putem spune ca ne reamintim ca doctorite, profesoare, diplomate, politicieni femei (stim noi, si asasinate) au fost ascunse sub mantia neagra a discriminarii sexuale din traditionalism.
In lumea libera de prejudecati, femeile care conduc sunt sclipitoare dar cuiva lipsesc ca mame. Ori acesta este un lucru care o femeie il accepta cu greu...
Barbatul este mai liber...
Uite (din punctul meu de vedere), interesanta abordare. Probabil ca se va face din topicul acesta o epopee filosofica. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pricipala calitate a unei femei (neegalata de barbati, vorbesc la modul general, cunoscand si cazul acela in care acel barbat a nascut [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ) este cea de mama. Acei barbati, inteligenti prin excelenta, au si ei o mama, care e femeie.
Ce-i drept, nu trebuie sa fii inteligenta sa ramai gravida, ci doar fertila [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu stiu. Eu nu am inteles niciodata "conflictul" acesta etern intre barbati si femei, un fel de "care pe care"? Dar ce, e vreo competitie, vreo olimpiada? De ce sa dovedesc eu ca sunt mai buna ca un barbat? Poate ca nici nu sunt, dar nici nu-mi doresc. De unde ar mai veni bucuria de a ma ajuta un barbat, cand nu stiu/nu pot sa fac un lucru, bucuria de a-l vedea ca se insenineaza cand imi intalneste privirea, bucuria de a-i asculta explicatiile, stanjenit, cand greseste, etc(lucruri pe care numai si numai un barbat ti le poate oferi, bineinteles asta in cazul in care esti heterosexuala [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )
Daca ar fi asa...numai femei sau barbati pe lume, care ar mai fi tot "hazul" vietii? Eu cred ca fiecare isi are rostul lui, iar controversele sunt doar asa...just for fun! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
selena
selena
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 84
<b>Puncte</b> Puncte : 5337
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : in aer <b>Varsta</b> Varsta : 39
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/08/1984

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de selena Mar Ian 12, 2010 9:57 pm

nicknistor a scris:

ba am auzit am sii facut sex cu mai multe dar tot nu destul...mai nimeresti cite una necompatibila dar tot faci pe dracu in patru sa aiba ceva orgasme la fina...ii spui ce frumos a fost si iti schimbi nr de telefon


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
a face pe draq in 4=inteligenta? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] (e bn de stiut [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )

ca sa nu mai zic de chestia cu orgasmele...te pomenesti ca o fi si aia inteli' daca te face sa crezi ca le-a avut [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
selena
selena
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 84
<b>Puncte</b> Puncte : 5337
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : in aer <b>Varsta</b> Varsta : 39
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/08/1984

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Rechinu07 Mar Ian 12, 2010 10:16 pm

De cata popularitate se bucura topicul asta, cata atentie si pareri (im)pertinente... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Nu va mai incapeti in piele de "adevaruri" bre... Nu s-a gandit nimeni la un revers de genul "oricat ar fi de (aici trecem ceva intelijent si fain), un barbat, tot barbat ramane"... Poate titlul suna un pic ofensator, dar inteleg perfect ce a vrut sa zica reptila de apa dulce, desi putea fi o idee mai diplomat si ceva mai "raschetat" in exprimare si atitudine... Selena, mi-a placut cum ai judecat... Taman ca un om male, male, male. Si vorbesc serios [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7094
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Andi Mar Ian 12, 2010 10:46 pm

Da, dar prioblema este ca este putin slaba de inger.

Andi
"Meserias" anti-stres
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Rankstars53

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3434
<b>Puncte</b> Puncte : 6645
<b>Reputatie</b> Reputatie : 12

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de hotsexyro Mar Ian 12, 2010 10:54 pm

...eu intelesem ca ai vrut sa zici...ca este ca un inger! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
suna muuult mai bine! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12324
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 70
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Andi Mar Ian 12, 2010 11:00 pm

Vrand sa inlature aceasta sensibilitate a ei, cade (nu intotdeauna) in extrema cealalta, prea dura.
Si mai este acel ceva... foarte important, care destabilizeaza femeia ca si conducator...

Minunata ei fiinta impinge barbatii la razboi.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Andi in Dum Ian 17, 2010 10:44 pm, editata de 1 ori

Andi
"Meserias" anti-stres
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Rankstars53

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3434
<b>Puncte</b> Puncte : 6645
<b>Reputatie</b> Reputatie : 12

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Andi Dum Ian 17, 2010 10:42 pm

selena a scris:Probabil ca se va face din topicul acesta o epopee filosofica. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Daca ar fi asa...numai femei sau barbati pe lume, care ar mai fi tot "hazul" vietii? Eu cred ca fiecare isi are rostul lui, iar controversele sunt doar asa...just for fun! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dar daca se pricepe sa manipuleze barbatii, du-te incolo - vino - incoa, mai incolo, stai asa,... Ajunge diplomata de cariera, sapa altii, intelegeti ce vreau sa spun.

Andi
"Meserias" anti-stres
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Rankstars53

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3434
<b>Puncte</b> Puncte : 6645
<b>Reputatie</b> Reputatie : 12

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de hotsexyro Lun Ian 18, 2010 1:07 am

mai dragilor o femeie trebuie sa aiba inteligenta emotionala....sa stie cand sa vorbeasca si cand sa taca,cand sa fie "doamna " si cand sa fie "gheisa",ca stie sa arate cand e indragostita,sa nu fie prostita,sa aiba curajul sa arate cine este,asa cum este,sa stie ce vrea si sa stie sa spuna ce vrea....sa nu aiba complexe de inferioritate,dar nici de superioritate,sa lase pecetea ei,pe barbatul pe care l-a iubit si pe copiii pe care i-a zamislit si si i-a crescut!
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12324
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 70
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Andi Lun Ian 18, 2010 1:50 am

Despre ambitia feminina, natura ne da ceva exemple, femininul speciilor este cel mai ucigas in perpetuarea speciilor
(reamintiti-va cu totii de trantori vs albinute harnicute, etc)...
La homo sapiens, harmonica, femeia ridica, femeia coboara, barbatul armonizeaza si canta

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Andi
"Meserias" anti-stres
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Rankstars53

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3434
<b>Puncte</b> Puncte : 6645
<b>Reputatie</b> Reputatie : 12

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Andi Lun Ian 18, 2010 2:46 am

selena a scris: De unde ar mai veni bucuria de a ma ajuta un barbat, cand nu stiu/nu pot sa fac un lucru, bucuria de a-l vedea ca se insenineaza cand imi intalneste privirea, bucuria de a-i asculta explicatiile, stanjenit, cand greseste, etc(lucruri pe care numai si numai un barbat ti le poate oferi, bineinteles asta in cazul in care esti heterosexuala [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )
O problema contemporana vine de la homosexuali. Barbatii homo sunt mai sobri, dar femeile, in general si lesbienele, in special, mai critice, mai pasionale, discrimineaza in relatiile socio-profesionale pe criteriul sexual, atat barbatii homo cat si hetero...

Anti-echilibru stress... pe dedicatii muzicale...

Andi
"Meserias" anti-stres
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Rankstars53

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3434
<b>Puncte</b> Puncte : 6645
<b>Reputatie</b> Reputatie : 12

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de TAVIC Lun Ian 18, 2010 1:57 pm

oricat de inteligenta ar fi treb sa stie cui sa dea pisda ca sa aj undeva !hihi
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8820
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Alicecris Lun Ian 18, 2010 1:59 pm

In cazul in care vrei "sofer"?... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Alicecris
Alicecris
Iubire
Iubire

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1133
<b>Puncte</b> Puncte : 6072
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : Wonderland <b>Varsta</b> Varsta : 43
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 01/10/1980

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de TAVIC Lun Ian 18, 2010 2:15 pm

nici daca as fi milionar in euro nu mi-as lua sofer !
soferita nici atat !
oricat de inteligenta ar fi !hihi
TAVIC
TAVIC
Inginer anti-stres
Inginer anti-stres

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5001
<b>Puncte</b> Puncte : 8820
<b>Reputatie</b> Reputatie : 63
<b>Localizare</b> Localizare : boscheti <b>Varsta</b> Varsta : 48
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/10/1975

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Andi Lun Ian 18, 2010 3:24 pm

selena a scris:Uite (din punctul meu de vedere), interesanta abordare. Probabil ca se va face din topicul acesta o epopee filosofica. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Daca ar fi asa...numai femei sau barbati pe lume, care ar mai fi tot "hazul" vietii? Eu cred ca fiecare isi are rostul lui, iar controversele sunt doar asa...just for fun! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Se stie ca femeile pot fi subversive si pot persifla cu usurinta, pot ironiza si critica oricand vor ele catre orice aspect, de la produsul gandirii pana la subiectul obiectului, daca asa vor ele... Barbatii, daca intervin la chestiune, sunt acuzati fie ca nu gandesc, fie ca exagereaza pentru ca nu au inteles bine sau in totalitate, fie ca indraznesc sa jigneasca... Ei... trebuie sa accepte deturnarea ideii pentru ca... Tu nu stii ? La femei le faci pe plac, canta chiar unii de pe margine, agitand steagul cavaleriei si dandu-se chiar jos de la volan omertan [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Andi
"Meserias" anti-stres
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Rankstars53

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3434
<b>Puncte</b> Puncte : 6645
<b>Reputatie</b> Reputatie : 12

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Andi Lun Ian 18, 2010 11:54 pm

Oricat de inteligenta ar fi femeia considera rivala dusman de moarte si sacrifica aproape totul in lupta cu aceasta.
Oricat de inteligenta ar fi, femeia adora sa fie iubita.
Oricat de inteligenta ar fi, femeia vrea sa fie unica.
Oricat de inteligenta ar fi, femeia vrea sa posede ceva palpabil, nu sa filozofeze epopeic [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Andi
"Meserias" anti-stres
Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Rankstars53

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3434
<b>Puncte</b> Puncte : 6645
<b>Reputatie</b> Reputatie : 12

Sus In jos

Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane! - Pagina 3 Empty Re: Oricat de inteligenta ar fi Femeia Tot Femeie ramane!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum