Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_lcap1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Voting_bar1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_lcap1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Voting_bar1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_rcap 
quanchi (12068)
Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_lcap1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Voting_bar1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_lcap1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Voting_bar1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_rcap 
vlavi (9100)
Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_lcap1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Voting_bar1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_rcap 
Mena (7546)
Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_lcap1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Voting_bar1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_lcap1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Voting_bar1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_lcap1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Voting_bar1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_rcap 
Tania (4875)
Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_lcap1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Voting_bar1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_lcap1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Voting_bar1Reclamatii la adresa "staff-ului"! Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Reclamatii la adresa "staff-ului"!

5 participanți

In jos

Reclamatii la adresa "staff-ului"! Empty Reclamatii la adresa "staff-ului"!

Mesaj Scris de Rechinu07 Mier Feb 10, 2010 4:14 pm

Pentru cine stie... Daca sunt nelamuriri vis-a-vis de sanctiunile date, sau credeti ca vi s-a facut o nedreptate, aici se depun "petitiile"! Se-ntelege cred, ca e vorba de activitatea voastra pe acest forum... Nu veniti sa plangeti aici daca n-ati primit corect restul la paine. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7090
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Reclamatii la adresa "staff-ului"! Empty Re: Reclamatii la adresa "staff-ului"!

Mesaj Scris de vlavi Sam Feb 20, 2010 12:49 pm

Scrisoare deschisă către staff-ul forumului

Datorită întamplărilor din zilele trecute şi, mai ales , datorită faptului că în ultimul timp v-aţi străduit
cât aţi putut să ma simt în plus printre voi , vă rog sa fie sterse conturile " vlavi " si"furtunosul".
Nu aş vrea, nici nu cred că vă interesează motivaţia deciziei noastre şi nici nu cred că cineva dintre cei puşi la butoane va avea ceva de obiectat în această privinţă.

Totuşi, acordaţi-mi puţină atenţie pentru că trebuie să vă zic:
De o vreme încoace sesizez că sunt privită ca fiind în plus, veşnic etichetată ca prietenă a enolei şi, deci, vinovată pentru asta, mult prea subiectivă ( de parcă ceilalţi nu ar avea simpatiile, prieteniile, subiectivismul de acelaşi calibru....).
Vă simt oripilaţi de copilăriile mele, de postările măcănite, de lipsa mea de profunzime filozofică... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ce mai, încurc frumoasele, alesele voastre expozeuri!... Chiar, mena, ai început să stai mult pe chat... (nu e
ironie, e constatare). [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Oricum, asta sunt, nu mă pot schimba, oricât v-aţi dori-o. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dar de va fi să vă uitaţi cu obiectivitate ( că voi aveţi!!!) veţi observa că,aşa cum m-am priceput ( şi nu prin
postări repetate de poze), am contribuit şi eu la sporirea numărului de postări, am mai deschis şi câteva topicuri ( Poate că totuşi, măcar acum, ar putea să-mi explice careva cum un topic deschis de mine „Avatare în dar”, la care s-a păstrat prima postare a mea, a primit nume nou, „Avatare” şi numele unui alt user), am adus şi câţiva useri, am vrut să facem aici un loc frumos, mi-am dorit să fim ca o familie...

Numai că unii fraţi s-ai dovedit a fi Cain... Şi au lovit... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dacă aşa a fost să fie, în ceea ce mă priveşte , asta este ...!!!

Nu am a-mi reproşa mai nimic în afară de fapul că eu chiar am pus suflet în forumul ăsta.
Vouă nu vă reproşez nimic.
Oricum, n-ar conta părerea mea, o persoană care vi s-a dezvăluit (o, cât timp v-a trebuit ca să vedeţi asta!) a fi mai proastă decât un copac, multprea tută încât să se lase manipulată de malefica Enolă (Chiar, ema, vio, cum e chestia aia cu prietenia??? Doar aţi invitat la voi pe femeia asta rea, aţi făcut-o să vă creadă prieteni… Ce fel de prieten eşti tu, cel care preferi să apleci urechea la unul ce-l ce defăimează?
Nu răspundeţi pentru că oricum nu voi avea cum citi. )
Vă doresc în continuare spor la cât mai multe topicuri interesante ( pe care să discutati nestingheriţi despre fluturi şi iubiri virtuale, despre sexuieli grupen, despre… despre mai ce???...) şi la cat mai multe postări !
Atât din partea mea .

Iar din partea furtunosului un scurt mesaj
pentru voi toti :

" Cere să mă scoată de acolo şi pe mine.
Oricum nu-mi plăcea că se dau toţi mari în (P)ulă!
Să mă scoată că dacă nu, când ajung acasă, cine ştie ce îmi iese din gură! "

Închei
zicându-vă ca de obicei: Încercaţi să fiţi buni, veseli, iubitori.

Şi plec cu gândul că poate veţi ţine cont măcar de-acum înainte de îndemnul meu.
Aşa cum nici eu nu v-am reproşat nimic, n-o faceţi nici voi, am mai zis, nu vă pot citi că aţi baricadat forumul.
Nu uitaţi să ştergeţi conturile!


Ultima editare efectuata de catre vlavi in Sam Feb 20, 2010 2:41 pm, editata de 1 ori
vlavi
vlavi
Scutier
Scutier

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 9100
<b>Puncte</b> Puncte : 12141
<b>Reputatie</b> Reputatie : 121
<b>Localizare</b> Localizare : Braila <b>Varsta</b> Varsta : 66
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 30/10/1957

Sus In jos

Reclamatii la adresa "staff-ului"! Empty Re: Reclamatii la adresa "staff-ului"!

Mesaj Scris de Mena Sam Feb 20, 2010 2:20 pm

v-a trebuit ca să vedeţi asta!) a fi mai proastă decât un
copac, multprea tută încât să se lase manipulată de malefica Enolă
(Chiar, ema, vio, cum e chestia aia cu prietenia??? Doar aţi invitat la
voi pe femeia asta rea, aţi făcut-o să vă creadă prieteni… Ce fel de
prieten eşti tu, cel care preferi să apleci urechea la unul ce-l ce
defăimează?
Nu răspundeţi pentru că oricum nu voi avea cum citi. )

doresc în continuare spor la cât mai multe topicuri interesante ( pe
care să discutati nestingheriţi despre fluturi şi iubiri virtuale,
despre sexuieli grupen, despre… despre mai ce???...) şi la cat mai
multe postări !
Atât din partea mea .

In primul rand...la faza cu Enola lasa-ne pe noi sa ne rezolvam problemele daca exista...pt ca avem telefoane pe care le foloseam si le mai putem folosi,inca nu am auzit acest repros de la Enola ori ea e cea mai in masura sa judece asta ,nimeni altcineva.Pana la urma si Nistor a luat bann ,e amicul nostru..dar stie ca a gresit si nu s-a facut tragedie...
In al doilea rand...ultima parte demonstreaza ca nu ai pic de ranchiuna,esti tot accea cumsecade si buna...si ai toleranta pt modul tuturora de a scrie...De fapt de ce te plangi ca dupa cate ai scrie aici nu erau decat aburisme si sex...
In al treilea rand...reprosurile cu ce am facut eu pt acest forum denota exact ce gandeam..ca recompensa ar trebui sa fe inchisul ochilor la aberatii si tampenii pt ca DATORAM ceva..ori nu ne castigam painea de aici.
In al 4-lea rand...poti face si reclama negativa....cand nu vor mai fi useri nu se va mai scrie si gata,ce atata urari de la cat mai multe postari si alte cacaturi..
In al 5-lea rand...o sa afli ce am scris aici..ca deh....
In al 6-lea rand...rolul de victima nu te prinde prea bine....


Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9624
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclamatii la adresa "staff-ului"! Empty Re: Reclamatii la adresa "staff-ului"!

Mesaj Scris de Rechinu07 Sam Feb 20, 2010 3:04 pm

Vlavi intreci orice masura... Viata privata (fie si-a prietenei tale), dar cu atat mai mult a mea sau a Menei, nu te priveste... Nici pe tine nici pe nimeni altcineva... Tocmai patetismele astea de cacat si autovictimizarea m-au scos cel mai mult din minti intotdeauna... refuz sa comentez mai mult ca este CATEGORIC pierdere de vreme. Am luat act de cererea ta, si contul iti va fi blocat. Furtunosul sa scrie si el cateva randuri cand va crede de cuviinta ca nu merge pe povesti. Si nu-mi da tu mie lectii de prietenie, tu femeie cu atatia ani in fundul tau si a carei prietenie nu este in stare macar sa transceada virtualul. Weekend placut sa ai, ciao!
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7090
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Reclamatii la adresa "staff-ului"! Empty Re: Reclamatii la adresa "staff-ului"!

Mesaj Scris de richelieu Dum Feb 21, 2010 7:01 am

E doar o criza, Vlavi. De personalitate. Ar trebui sa te mai gandesti. Tot ce pot sa spun e ca eu nu te-am considerat niciodata asa cum ai scris tu putin mai sus ...
richelieu
richelieu
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1128
<b>Puncte</b> Puncte : 5675
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : La caldurica ... <b>Varsta</b> Varsta : 57
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 03/06/1966

Sus In jos

Reclamatii la adresa "staff-ului"! Empty Re: Reclamatii la adresa "staff-ului"!

Mesaj Scris de hotsexyro Dum Feb 21, 2010 6:56 pm

haide mai Vlavi,....ca mie nu mi s-a parut ca te-a considerat cineva asa cum zici tu!
si ca sa-ti spun sincer,de regula fiecare este vazut de ceilalti, cum se considera sau se "desconsidera" el!...ca sa zic asa 50 % din impresia produsa celorlalti este "felul cum te vezi tu insuti"!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mai gandeste-te...mi-ar parea tare rau sa pleci,de pe-aceste "meleaguri!" [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si spune-i lu furtunosu tau..ca io nu ma dau mare-n "p**a" ca n-am! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nici la propriu nici la figurat! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12320
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 70
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Reclamatii la adresa "staff-ului"! Empty Re: Reclamatii la adresa "staff-ului"!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum