Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_rcap 
quanchi (12068)
Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_rcap 
vlavi (9100)
Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_rcap 
Mena (7546)
Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_rcap 
Tania (4875)
Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 2 Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Reclama un utilizator!

+14
takahashi
Magic_White_Wolf
hotsexyro
justme8205
enola_gay
ampururea
Valetul de trefla
TAVIC
CROCODILU'
Oana
brainsmartman
Mena
nicknistor
Rechinu07
18 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de justme8205 Mar Mar 30, 2010 4:10 pm

Chiar daca s-a oprit , raul a fost facut, de aceea cer sa se ia masuri... eu mi-am luat ban pentru mai putin!
justme8205
justme8205
Invatacel
Invatacel

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1136
<b>Puncte</b> Puncte : 5552
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0
<b>Localizare</b> Localizare : oriunde imi doresc eu! <b>Varsta</b> Varsta : 41
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/11/1982

http://www.abracadabraro.wordpress.com

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Valetul de trefla Lun Apr 05, 2010 6:25 pm

Nea' Tase sa te sparg ca n-ai stres contul Valetul de trefla


Ultima editare efectuata de catre Valetul de trefla in Sam Apr 24, 2010 5:53 pm, editata de 1 ori

Valetul de trefla
Invatacel
Invatacel

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1520
<b>Puncte</b> Puncte : 5721
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de hotsexyro Lun Apr 05, 2010 6:46 pm

Ce-ai bre,iar ti s-a pus "paraponul" ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12321
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 70
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Rechinu07 Lun Mai 31, 2010 7:23 pm

Vale, nush de ma crezi, dar acum am vazut ce-ai scris aici... De nu-ti mai pufaie valet, zi fiule ca te fac popa... Laughing Numa' sa n-apari online cand sunt eu, ca nu-i bine... Laughing Sau na, daca ai veleitati te fac si Q nu-i bai Very Happy
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7091
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Valetul de trefla Lun Mai 31, 2010 9:05 pm

popa in Q7 n-ar fi rau [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Valetul de trefla
Invatacel
Invatacel

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1520
<b>Puncte</b> Puncte : 5721
<b>Reputatie</b> Reputatie : 0

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Mena Lun Mai 31, 2010 10:31 pm

N-ar fi deloc daca ne dai si pe noi o tura... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9625
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de CROCODILU' Vin Noi 12, 2010 12:49 am

JEZEBEL26
JEZEBEL26 a scris:Croco..tocmai ai dat dovada cat esti de....lipsit de bun simt si decenta...daca asta e singura modalitate prin care stii sa dai o replica:jignirea,inseamna ca esti...jalnic..numai bine..

Magic_White_Wolf

Astept... increzator/rabdator.. sa iti marturisesti/recunosti/asumi... CRIMA... AIA comisa ptr. supravietuirea ta,.. a celui cu constiinta....
Aia,.. cu familia, parintii mei,.... pe urma o vom diseca....
[/quote]


Magic_White_Wolf a scris:DA, Mena... Depinde de pret,... motivatii.... O sa detailem cu exmple concrete, daca vrei....
Dar,.. m-am plicitisit sa ii fac rating lui Croco... Laughing)



Magic_White_Wolf a scris:Prea penibil/patettic,... ca sa mai imi pierd timpul pretios (chiar daca am tot timpul din lume).....

Oricum,.. multumeste-mi,... spune-mi... "Saru-mana, Maestre!".. Ptr. ca avand sufletul grandios,.. ti-am oferit in seara asta... ocazia de a mai vedea cum ai rating,.. cum esti bagat in seama....

In rest... am vazut "CAT VALOREZI TU....?"....

In fine,...

Magic_White_Wolf a scris:Mda,...

"Fuck acte de caritate... Le arat neica-nimenilor si pitipoancelor ce oameni de kkt sunt... Faptul ca ma musca de c*r este alta poveste.... Riscurile meseriei..."... - Daniel-Catalin Cretu - ptr. ca ador sa ma citez,... ptr. ca am ce sa citez,... nimeni-ule...

Cum am spus/scris.... ai aratat... CAT VALOREZI TU...

Q. E. D.

Atat.

PUNCT.

cer sa se ia masuri de catre admini conform regulamentului
:baby:

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6951
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Vin Noi 12, 2010 1:08 am

Hai ca orice are o limita, dobitocule!....
Cine ... cu ce,... te-a jignit in ce ai postat tu aici?!...
Faci pe prostul,.. sau chiar esti?!... E o intrebare retorica,... sa stii...
Ai inceput prin a ne jigni pe toti,.. dupa postarea lui nea Tanase...
Compari tu ce ai postat aici,.. sau cum aveai tupeul marlanesc sa iti arati lui Jez D. E. X. -ul,... te compari tu cu ea?!... Citeste-ti aberatiile agramate,.. citeste-o si pe ea... Nu ii ajungi... la degetul mic de la piciorus,... degeaba ti-ai dori sa ii ajungi pana la brau,... sa ii faci un oral....
Compari tu ce am scris eu (mie sa stii ca imi ajungi fix,.. dar fix... pana la pix,.... poti sa imi faci un bot, enjoy!),... cu mizeriile tale,.. cu bagatul p**ii tale infecte si strambe,.. plina de jeg si bube,.. in mine si in mama mea?.... Cu omoratul mamei mele... ca sa nu ma mai nasc eu?!...

Amice,.. ai probleme grave,.. te compatimesc...
Ai grija de tine...
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Pack Leader
Pack Leader

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1162
<b>Puncte</b> Puncte : 5792
<b>Reputatie</b> Reputatie : 16
<b>Localizare</b> Localizare : Romania, Bucuresti,... Oriunde si nicaieri... <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/06/1969

http://ro.netlog.com/Magic_White_Wolf

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de takahashi Vin Noi 12, 2010 3:48 am

baaa pe unde trec numa cearta...fratele meu alb..ce plm e asta????? ori suntem golani, ori nu mai suntem spider spider ce draci aveti in voi???va manca curu ji nu va potoliti??? Laughing care mai de care cu texte de invinovatire...dar fiecare a facut cate o grseala..mika sau mare.... Wink ce plm atata cearta...pe unde trec numa va foteti unu pe altu...si amenintari ji plm Laughing baa da deja mi`ss satula de toate rahaturile voastre... ji io care credeam ca aici e un loj linistit...pt cei stresati....dar vad ca aici e mai rau ca in jungla, frate At wits ends! spider
takahashi
takahashi
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 112
<b>Puncte</b> Puncte : 5019
<b>Reputatie</b> Reputatie : 2
<b>Localizare</b> Localizare : Gandía <b>Varsta</b> Varsta : 37
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/01/1987

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Vin Noi 12, 2010 6:41 am

Hmm,...
Sa-ti futa si tie cineva mama... si sa ti-o omoare,... sa vezi ce relaxata/nestresata/destresata,... vei fi, Japonezo....
Ca despre mine,.. cine ce spune/scrie... sunt invatat... si mi se falfaie/balangane/rupe.. si ma doare-n fata,.. dar exact cam la 1 mm,.. in fata p**ii...
In fine,...



Ultima editare efectuata de catre Magic_White_Wolf in Vin Noi 12, 2010 8:53 am, editata de 1 ori (Motiv : Am editat ptr. ca am vrut.. si ptr. ca pot...)
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Pack Leader
Pack Leader

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1162
<b>Puncte</b> Puncte : 5792
<b>Reputatie</b> Reputatie : 16
<b>Localizare</b> Localizare : Romania, Bucuresti,... Oriunde si nicaieri... <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/06/1969

http://ro.netlog.com/Magic_White_Wolf

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Mena Vin Noi 12, 2010 8:42 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Scrisde [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Ieri la 11:09 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
sa-mi bag pl de unde ma plecat siunde am ajuns deea luam foc degeaba unii cu altii ducipal e singura persona macare a inteles mesajul si intrebarea restu astia care va dati in petic casunteti fabulosi la ce p**a mea va gandeati la licurici in curu gol bag seamaca nimeni in afra de ea nu a vazut filmul eu am vorbit de la inceput despre unpret pt care as face anumite lucruri voi ati dato in situatii limita in care iiomoram pe toti si atratam ce jmecheri suntem fuck off deosebit intelijentilormai mult jenti decat inte in fine sper sa cititi in p**a mea corect ca euintelg ca ma exprim mai greu da si voi sunteti grei de cap daca exista sipersoane care inteleg din prima o problema pusa de mine pana la urma bag semaca nu ma exprim atat de greu incat sa nu am afc inteles tanase intrebareatopicului e cretina daca ne raportam la situatii cu insule si cusupravietuitori da cine dracu iti da tie bani pe o insula sa supravietuiesti cumplm ai facut tu legatura intre a omori pe cineva si ati da o valoare plus catotul e de vanzare pe lumea asta mai putin sentimentele eu iti dau 1 mil deeuro daca ai sange coaie sa o omori pe maicata si pe taicatu in plina staradacu cutitu in gat nu cred ca ai face asta asa ca reciteste in plm intrebarea siraspunde in p**a mea cum trebuie genialule futute in aripa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Scrisde [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Ieri la 11:31 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ba pl eu am intrebat pt ce suma aiafce niste lucruri duse la extrem fiecare in general vorbind p**a ala de lupup**ii mele ma pis pe inteligenta lui de cocalar ca in toate topicurile e unnarcisist fara pereche imi zice mie ca as omora pt orice suma du-te in plm siomoar-o pe mata ca daca s fii pe o insula primul lcuru care l-as face pe mataas omorao sa fiu sigur ca nu tu nu te mai nasti, lasa-ma in plm sa imie xprimeu parerea nu iti da tu cu parerea in locul meu ba mai mult de atat mi-o siimpui iti pierzi timpul cu mine mai poponarule vezi sa nu imi pierd eu timpulcu mata mars in p**a mea si lingel pe poponarul ala laltu in c*r mancaiaicoaiele cat bolovanii nu venii tu aici sa-mi impui mie ideile tale vorbesc cevreu si nu imifaci tu mie grafice ma ca ma pis pe tine du-te in mortii mati deatarnache la o staie, mars in p**a mea de incompetent dupa ce ca etsi atat depraf ca nu intelegi o intrebare din 3 cuvinte te mai ieie si gura in p**a cumine

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Scrisde [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Ieri la 11:41 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Magic_White_Wolf a scris:
Diferenta, Croco,.. ar sta in acel... "nu as face o crima"... Ia maigandeste-te,... imagineaza-ti ca esti atat de aproape de suma respectiva,...percepe mirosul banilor,... simtele fosnitul.... Oare,.. chiar nu ai face si ocrima?!... Hmm,...


uite ma p**a cu ce drept imi impui tu mie parerea ta ca si cum tu ai aveadreptate ca sa nu zici ca iau degeaba foc? cine etsi u sa-mi zici mie ca eu asface sigur o crima daca m-as vedea cu banii pe masa? papagalule invata in plmsa te comporti in societate eu chiar daca m un limbaj colorat macar intelegunele lucruri mai bine ca tine, intrebarea mea era CAT VALOREZI TU? nu are nicio legatura cu parerea ta si expusa mai sus ca nu decici tu in locul meu ....


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Scrisde [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Ieri la 11:47 pm
jeazbel eu nu am nici o treaba cutine si am rugamintea sa nu te bagi poti sa ma judeci cum vrei e problema ta,dar data trecuta m-am certat rau de tot din acelasi motiv cand cineva imiimpune mie un anumit tip de gandire pe care eu tre sa il adopt pt ca asa vreapersoana aia eu nu cred ca am impus anumitor persoane dupa acest forum unanumit tip de gandire denigrandule ce tot ne ascunde dupa deget si de ce sa nuvorbim deschis primul care a inceput cu jigniorele a fost tot el sa nereamintem ceva de genu eu nu te-am supraapreciat rezulta ca m-ai subestimat,imi pierd timpul cu tine, datorita mie te baga lume ain seama cum percepi tuastea
? daca ai suficient discernamant imi explici si mie care este diferenta intrecum l-am jignit eu si cum ma jignit el?sau sa imi explice el ca tot este elgenial ci citeaza din el ca vorba aia este fascinant omu asta ar afce dragoistecu el ore in sir
apropo jezbel "lipsit de bun simt" insemana nesimtit spus cu altecuvinte are acelasi inteles daca imbracam un cacat in diamnte tot cacat ramanete-am jignit eu cumva de tu iti permiti sa ma faci nesimtit?


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Scrisde [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Astazi la 12:13 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
libera exprimare se refera la sineuna dintre reguli e sa nu denigrezi imaginea utilizatorilor corect uan e sazici eu as ucide pt x suma lei si una e sa-i zici unui utilizator ca sigur arucide pt suma x,2 la mana nu cred ca am spus ca eu avand la avatar scris"om de stiinta" voi restu sunteti niste prosti iar eu sunt genial sidatorita mie lumea va baga in seama 2 la mana cuvintele folosite de mine nusunt vulgare contextul lor este vulgar incerca sa faci diferenta poti folosiicuvinte perfect decente intr-un context vulgar nu ma pune sa-ti dau exemplu cate-as putea surprinde consider ca el ma jignit prin contextul lui eu ildenumesc vulgar am tot dreptul subliniind la infinit afirmatiile lui intre minesi el nu e nici o diferenta exemplu daca ne uitam in dictionar"mata"semnifica femeia care te-a nascut care ti-a dat viata ce ti separe aici vulgar? nimic cuvantul nesimtit este a trebuit unui om care nu aredecenta de a respecta personalitatea celuilalt aceste cuvinte luate separata nuau nimci vulgar in ele ca si cuvantul p**a reprezinta organul genital masculinnu e nimci vulgar contextul in care il folosesti poate fii jignitor POTI SAINTELEGI ASTA? alta chetsie nu inteleg de ce vorbesti in numele lui nu maintereseaza ce rang porti dar fiecare este liber sa-si exprime parerea fara adenigra parerea altuia cu atat mai mult cu cat suntem pe un forum care areaceatsa regula "miez din dodoasca am mai avut" si a fost banat nuinteleg de ce avem nevoie de un alt miez....vreau sa imi exprim parerea linistitsi sa nu comenteze nimeni afirmatiile mele fiecare sa-si comenteze afirmatiilepropriei persoane CLAR? tu spre exemplu cu faptul ca mai facut nesimtit asadegeaba ai incalcat regula pt ca nu tu etsi abiulitata sa-mi faci morala ci voifii sanctionat de catre admini sau moderatori dupa regulile incalcate acu mi separe normal sa fii si tu sanctionata daca tot incalci niste reguli speri sa tile asumi




Pentru ce-l reclami?Citeste-ti si raspunsurile tale.Reclami ca nu gandeste la fel ? Ca exista opinii diferite? Ca problema se poate aborda din mai multe puncte de vedere?

Ca pt jigniri ar trebui sa te reclami si pe tine..
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9625
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Mena Sam Noi 13, 2010 1:49 pm

Crocodilul:bannare de 7 zile pt atac la persoana si folosirea limbajului gen usa cortului la adresa unui utilizator

Cer scuze pt intarzierea masurii dar am probleme cu netul acasa si abia azi am ajuns la un pc conectat la net.

Si desi chiar nu meriti o sa-ti dau si explicatii.Citeste ce-i mai jos:


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
neatza si eu! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Scris de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
la data de Mier Aug 25, 2010 8:43 am

Cauta in: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Subiect: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Raspunsuri: 960
Vizualizari: 8058


si eu ma mir [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Scris de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
la data de Mier Aug 25, 2010 11:01 pm


Magic_White_Wolf

Data de inscriere: 10/06/2010




Lupul s-a reinscris aici in 10.06.2010 timp in care tu ai mai intrat pe forum dar efectiv nu i-ai sesizat si nu i-ai bagat in seama prezenta.Brusc instantaneu deodata nu-l mai suporti.Presupun ca in urma unor convorbiri de diverse forme ai prins tu asa o antipatie fata de acest utilizator despre care nu stiai nimic,nu l-ai cunoscut ,nu te-a deranjat.Am spus-o si o repet:Acesta nu-i un forum EXCLUSIVIST sa scrie doar cui ii convine unuia si altuia.Nu-l inghiti pe unul,ai optiunea sa-l ignori sau sa iti cauti alte campii virtuale.Nu vi sa faci lege si ordine si sa ceri excluderea nu stiu cui nu-ti convine tie.Deci ce vorbesti tu cu x,y in mesagerie sau mass ma lasa rece.Dupa cum ti-am aratat mai sus,inclusiv TAnia si Abys dupa care zbieri tu,au mai scris DUPA ce Lupul si-a facut cont aici.E alegerea lor ca nu-l agreeaza si nu-l vor in preajma si le-o respect.Lucru care l-ai fi putut face si tu daca erai 5 minute mai destept.
Nu exclud un utilizator care si-a vazut de treaba si a forumat in pace doar pt ca nu-ti place tie mutra lui sau aroganta lui,sau..sau...ori ca esti tu manipulat.Nu mai vrei sa intri aici,alegerea ta.Sunt satula de vedete din astea care cred ca daca au 5000 de postari fac legea.Legea o faci in viata ta, nu a altora.Si daca n-ai inteles ca pe un forum sunt tot felul de oameni cu care interactionezi si trebuie sa-i tolerezi,atunci e problema ta.
Cu ata mai mult cu cat tu nici macar nu erai aici cand el a fost exclus ,nici macar nu-l cunosti decat din AUZITE.Spor la auzite,d.p.m.d vedere n-am nici un motiv sa-l sanctionez atata timp cat isi vede de forumat in pace.


Si ca informatie:pe Enola si Vlavi le gasesti pe:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pe Tania pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
iar pe abyss pe mess daca insisti.
Aici nu-i camp de lupta pentru orgolii de 2 bani.

Ps-bannarea ai primit-o pt cele explicate mai sus si pentru ca stii f bine ca ai reintrat aici cu acest scop.Pana acum te-a durut pe tine la banana de traficul de aici si de faptul ca x,y,z nu mai scriu.Asa cum si pe mine ma doare exact la 10 m de nr de postari si alte cacaturi virtuale si ca x e suparat ca intra y s.a.m.d.Parca ma reintorc pe vremea Enolei care nu o suporta pe Only.N-am timp de asemenea copilarii.
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9625
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Sam Noi 13, 2010 3:19 pm

Decizie intarziata,... dar justa...
Nu voi scrie "Multumesc",... ptr. ca nu am absolut niciun motiv...
Ceea ce vreau sa intelegeti,... si voi doi, Mena si Vio,... si Nick (spunea si el ceva de faptul ca fiecare e propriul lui moderator, bla, bla, bla)... este ca nu traim in basme,... chiar daca suntem in Virtualia,... nu in reality show...
Si.. indiferent de simpatii, antipatii, manipulari, santaje, etc.,... ati facut acest forum,.. ati muncit si chiar ati bagat 2 lei in el (nu conteaza suma, ci gestul,... sunt bani munciti..),... trebuie sa va asumati si faptul ca uneori trebuie sa luati niste decizii,... dincolo de cele mentionate mai sus,.... ptr. echidistanta, corectitudine... si protejarea acestui spatiul virtual...
Cand imi va veni randul,.... nu voi contesta,... nu va voi purta pica,... daca decizia va fi cea justa... De altfel nu am facut-o nici atunci,... cand stim prea bine ce s-a intamplat,... cauzele... si cine ce a facut....

Ideea ar fi... ca la momentul actual,... cativa noi inscrisi erau pe punctul de plecare,.... cativa au renuntat la ideea de a se integra in aceasta comunitate... vazand ce mizerii,... mai grave chiar decat in alta parte,... se petrec aici...
Si stiti prea bine ca forumistii sunt o specie pe cale de disparitie (pacat!),... cat de greu mai intalnesti oameni care sa fie pasionati de scris/citit,... de schimbul de pareri... de a invata unele lucruri, de a cunoste oameni (ptr. ca suntem oameni,... chiar daca nu ni se vede mecla aroganta, dezagreabila, incantatoare, normala,... sau cum o are fiecare...)...
Asta facem aici,... cel putin asta cred eu.... Discutam,... chiar si in contradictoriu,... uneori ne si certam (dar sa fie la modul civilizat si fara folosirea "butonului" cand nu e cazul, doar ptr. ca nu avem alt mod/nu stim/nu ne duce capul/avem "puterea" p**ii,... de a raspunde cuiva,.. asa cum se intampla pe acel forum de unde provenim majoritatea)....
Avem pareri diferite de multe ori,... putem sa nu fim de acord,... dar trebuie sa acceptam faptul ca nu gandim la fel....
Modul meu de a scrie/a fi... irita.... Din multe/varii motive,... starea vremii/astrocioace/etc.,.. nu are sens sa se insir acum,.. aici... Dar, in final totul se rezuma la stil.... In rest.... si voi va considerati destepti, e firesc sa aveti o parere buna despre voi (eu ma numesc genial)... si voi (unii) aveti un suflet mare, frumos (eu ii spun greandios).... si voi faceti lucruri deosebite (la mine e magie), etc....
Si imi place sa despic firul nu in patru, ci intr-un infinit de parti,... ptr. a va cunoaste... si ptr ca si voi sa va puneti unele intrebari in privinta voastra,.. sa va cunoasteti mai bine...

In fine,... mergem mai departe....

Forumare placuta!

Enjoy!....


Ultima editare efectuata de catre Magic_White_Wolf in Sam Noi 13, 2010 3:39 pm, editata de 1 ori (Motiv : Mda,... am editat.. Ete d-aia!...)
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Pack Leader
Pack Leader

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1162
<b>Puncte</b> Puncte : 5792
<b>Reputatie</b> Reputatie : 16
<b>Localizare</b> Localizare : Romania, Bucuresti,... Oriunde si nicaieri... <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/06/1969

http://ro.netlog.com/Magic_White_Wolf

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de takahashi Sam Noi 13, 2010 6:17 pm

voi faceti razboi mah??? nu vam latrat eu destul??? Laughing nha sa iau ji io bann vreo 2 zile ca sa vedeti ce cuminte sunt.. Laughing pt injurii ji alea alea...la adresa lupului Laughing ii spun numa sa se calmeze ca prea mult circ face pe unde pune laba Laughing
takahashi
takahashi
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 112
<b>Puncte</b> Puncte : 5019
<b>Reputatie</b> Reputatie : 2
<b>Localizare</b> Localizare : Gandía <b>Varsta</b> Varsta : 37
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/01/1987

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Sam Noi 13, 2010 6:20 pm

Eu nu fac circ, fiica mea.... eu va ofer show-uri grandioase,.. spectacole fantastice,... focuri de artificii nemaiintalnite,.. nemaivazute,..magie,... plm....

Apreciati... onoarea pe care v-o fac,... coborand printre voi,... muritorii de rand... Sau... taceti...


Ultima editare efectuata de catre Magic_White_Wolf in Sam Noi 13, 2010 6:48 pm, editata de 1 ori (Motiv : Hai ca m-am plictisit si ma fute si lenea sa mai scriu de ce editez uneori...)
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Pack Leader
Pack Leader

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1162
<b>Puncte</b> Puncte : 5792
<b>Reputatie</b> Reputatie : 16
<b>Localizare</b> Localizare : Romania, Bucuresti,... Oriunde si nicaieri... <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/06/1969

http://ro.netlog.com/Magic_White_Wolf

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de takahashi Sam Noi 13, 2010 6:44 pm

mdeah...bunai ji asta....
takahashi
takahashi
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 112
<b>Puncte</b> Puncte : 5019
<b>Reputatie</b> Reputatie : 2
<b>Localizare</b> Localizare : Gandía <b>Varsta</b> Varsta : 37
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/01/1987

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de takahashi Sam Noi 13, 2010 7:03 pm

dar bann tot nu primesc...svf....ia sa ma reclameze careva din voi Laughing
takahashi
takahashi
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 112
<b>Puncte</b> Puncte : 5019
<b>Reputatie</b> Reputatie : 2
<b>Localizare</b> Localizare : Gandía <b>Varsta</b> Varsta : 37
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 22/01/1987

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Lun Noi 15, 2010 1:41 am

NU, Nick...
Nu sunt de acord cu stergerea... mizeriilor...
Au stat prea mult la vedere,.. poate daca nu existau,... sau erau sterse rapid,... de la inceput,... ar fi fost bine,....as fi fost de acord...
Pe de alta parte,... de ce sa ascundem mizeria sub covor?!... Nu asta inseamna... curatenie,... curatire,... iertarea pacatelor/greselilor...
Suntem tot NOI,.. in ele...
Fiecare,... deloc/mai putin/mai mult.... patat/manjit... Si nu ma refer la ceea ce au improscat altii pe noi ( unde sunt campion absolut) ,.... ci la cat ne-am patat/manjit... noi pe noi,... deloc/mai putin/mai mult (unde altii sunt premianti) ...
Asta e,... buni sau rai,... cine nu ne cunoaste,.. poate judeca cu discernamant,... poate intreba ce nu intelege,.... si mai ales ne accepta asa cum suntem,.... si cu povestile urate,... nu doar cele frumase... care ne leaga...
Apropos,.. stii bine ca mizeriile scrise anul trecut... aici,.. in legatura cu augusta mea persoana,... nu s-au sters... Cele 2 topice de jigniri, injuraturi, judecari... si condamnarea p**ii...
Sunt... asumate.. de postatori...

Iarta TU,... impaca-te TU,... pupa-te TU,... cu cine vrei,... cu cine te-a jignit, injurat,.... improscat cu noroi...

EU... nu pot sa o fac... cu Trident, Aramis, Enola, Simple2, Crocodilul... si alte specimene de genul asta,.. dar mai mici in "grad"... Si nu o fac... nu doar ptr. cele pe care mi le-au facut mie,... inscenat,... ponegrit pe la altii,... jignit,... injurat,... "omorat",... injurat mama,.. "omorat" mama,... injurat copilul meu...
Si nu te compara cu mine,... stii prea bine ca nici din punctul asta de vedere nu ai cum sa o faci...

EU... nu pot sa iert,... sa uit... si ce le-au facut altora... Tie, Menei, Rechinului, Katrinei,... lui Jez, etc... Ordinea e aleatorie,... eventual corecta din punct de vedere temporal...

M-am intors aici,.. ptr. ca am considerat ca sunt cativa care merita sa le acord o sansa... Si celor mentionati... am facut asta,... le-am intins mana... Si au scuipat-o... Asta e...
Tie, dute-n-pln,... ti-am acordat mai multe sanse... si o voi mai face... ptr. ca ma enervezi de multe ori,.. ma superi... Esti repezit/pripit,... naiv... si influentabil... Dar stiu si ce "cuier cu ceva minte si cu suflet mare" esti... Smile

Asa ca,... rog... stapanirea,.. Mena si Vio,... sa reflectati si la ce am scris eu,... la opozitia mea de a se stege un singur cuvant macar...

Multumesc.

Daniel-Catalin Cretu.
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Pack Leader
Pack Leader

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1162
<b>Puncte</b> Puncte : 5792
<b>Reputatie</b> Reputatie : 16
<b>Localizare</b> Localizare : Romania, Bucuresti,... Oriunde si nicaieri... <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/06/1969

http://ro.netlog.com/Magic_White_Wolf

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de nicknistor Lun Noi 15, 2010 8:14 am

nu8 cretule nu-ti dau dreptate este necesara stergerea mizeriilor,este necesara banarea inclusiv a ip-urilor care sunt pornite pe scandal....nu ma intereseaza si nu cred ca nici pe alt forumist onest ,nici frustrarile nicivedetismele si nici razbunarile de kkt....asa o putem tine o viata in kkt-ri....ar fi cazul ca aceste kkt-uri sa nu-si mai aiba locul aici,de fapt nicaieri dar e traba adminilor ce si cum permit in alte forumuri,siteuri,etc...care vrea scandal si razbunari de kkt nu e locul lui aici indiferent de persoana
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7915
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Lun Noi 15, 2010 8:31 am

Bann-area e una,... sunt de acord,... stergerea e alta,... nu sunt de acord...

E parerea mea,... e parerea ta....

E dreptul meu sa cer asta,... e dreptul tau,... dar mai e si altceva, prietene,... sa ceri opusul...

Dar nu suntem.... versus...
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Pack Leader
Pack Leader

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1162
<b>Puncte</b> Puncte : 5792
<b>Reputatie</b> Reputatie : 16
<b>Localizare</b> Localizare : Romania, Bucuresti,... Oriunde si nicaieri... <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/06/1969

http://ro.netlog.com/Magic_White_Wolf

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Mena Lun Noi 15, 2010 9:26 am

Nistore,gestul tau de pace e laudabil ,precum si intentiile.Insa vezitu,de la exemplificarea pt Croco despre ce s-a intamplat aici-am omis sa scriu ca iunclusiv tu ai luat banare pt ca te-ai luat de Just canu-l vroiai aici,pana la a ne arunca veninul e cale lunga.Am restrictionat scrisul vizitatorilor si toate nickurile necunoscute vor fi sterse.
Daca Tanase vrea sa stearga e problema lui.Eu n-am ce sterge.Sa sterg ce?Au fost postate,citite,rascitite s.a.m.d.
Ma bucur ca i-am dat Enolei(in sfarsit) ocazia de a-si varsa (pt a cata oara?!) veninul,nu de alta dar am intrat in post si e greu sa ai sufletul impovarat.Nu stiu de unde atata ura la adresa mea,ca-mi amintesc ca-n mesajul de "despartire" de pe acest forum imi dorea toate cele bune si convinerea ca intr-o zi o sa bem o cafea impreuna.In sfarsit.Nu sterg pt simplu fapt ca nimic din ce am scris nu ii era adresat,exemplificam doar situatii de acest gen care n-au fost tolerate indiferent de cine a fost vorba.Inclusiv a ta.Ca a scris nu stiu ce aberatii pe forumul ei?E problema dansei daca vorbeste cu fantomele trecutului pe un loc unde nu exista nici unul din "proscrisi".Sa vorbeasca mai departe,lumea s-a impartit,a tras concluziile de rigoare,a vazut multe.A primit scrisoare si Only si KAtrina si Dragon si Quan si Trident si tu si Vio si Cretu etc,etc.Nimic nou sub soare.Suntem obisnuiti cu file A4 scrise cu rosu unde tot ALTII sunt de vina.Aici nu va mai scrie nimic.Pe forumul ei,repet,se poate certa cu fantomele cat vrea ea.Uite,o sa-mi pun matura-n doliu vorba lui TAvic ca Enola ma uraste si are o parere superba despre mine,ce sa zic.Nici n-am altceva de lucru decat sa fac intelegeri cu ea sa nu murdarim nush ce spatiu virtual.E parerea ei pe care i-o respect,poate s-o scrie si sa ma descrie unde vrea,cu cine vrea,nu am nici o intentie sa o opresc.Asa cum si eu am tras concluziile despre ea si ce s-a intamplat singura,asa si ea,asa si altii.Sincer regret ca s-a ajuns aici pt ca faptul ca a plecat de aici,ca are parerea ce-o are pt mine, nu schimba lucrurile vis a vis de ea.Ii recunosc partile bune si i le condamn ca intotdeauna pe cele venite din orgolii desarte care pana la urma nici macar nu-i fac bine (evident mai putin pt ea) ca nu-i aduc nici un castig.
Acestea fiind spuse ne vedem mai departe de treaba noastra,ei de-a lor ,pot scrie ce vor, noi la fel si inchei dorindu-i Enolei ce i-am mai scris odata acum vreo 2 ani.Poate de data asta intelege.Filozofii de 2 lei evident..Si-i doresc sa aiba un post linistit alaturi de promisiunea ca,niciodata nu-i voi mai rosti numele.Nici in real,nici in virtual.Si regretul sincer pentru resentimentele ce le are vis a vis de mine,pentru ca stiu cat de groaznic este sa porti pica cuiva.Demult,intr-o alta viata,in alte conjuncturi am luptat si eu cu acest sentiment desart care ma facea extraordinar de nefericita.Chiar daca o sa i se para ca am luat-o in zeflemea,nu e nici pe departe asa.Si stiu ca intr-o zi,lucrurile vor sta altfel.De aceea d-na nici nu vreau sa ma apar de acuzatiile si atacurile tale.Pt ca rautatea o poti controla pana nu-i dai drumul.Dupa aceea...nu mai e nimic de facut decat sa-i suporti consecintele...

"Sa fii buna, sa fii buna pentru ca sa poti fii fericita!

Cei rai nu pot fi fericiti. Ei pot avea satisfactii, placeri, noroc chiar, dar fericire nu. Nu, pentru ca mai intai nu pot fi iubiti .Norocul si celelalte pere malaiete, care se aseamana cu el, vin de afara, de la oameni, de la imprejurari, asupra carora, n-ai nici o stapanire si nici o putere, pe cand fericirea,adevarata fericire, in tine rasare si in tine infloreste si leaga rod cand ti-ai pregatit sufletul pentru ela Si pregatirea aceasta e opera de fiecare clipa.Cand pierzi rabdarea imprastii tot ce ai insirat si iar trebuie sa o iei de la capat. De aceea vezi atat de putini oameni fericiti…. ATATIA CAT MERITA.A, daca nu ne-am iubi pe noi fara masura, daca n-am face atata caz de persoana noastra si daca ne-am dojeni de cate ori am mintit, sau ne-am surprins asupra unei rautai, ori asupra unei fapte urate, daca insfarsit, ne-am examina mai des si mai cu nepatimire(lesne-i de zis!),am ajunge sa razuim din noi, partea aceea de prostie fudula, de rautate si de necinste murdara, din care se ingrasa dobitocul ce se lafaieste in nobila noastra faptura.Se stie ca durerea este un minunat sfatuitor. Cine-i mai deschis la minte trage invatatura si din durerile altora.Cearta-te de cate ori te simti egoista, de cateori te musca de inima sarpele rautatii, al invidiei si al minciunii.Fii aspra cu tine, dreapta cu prietenii si suflet larg, cu cei rai.Fa-te mica, fa-te neinsemnata, de cate ori desertaciunea te indeamna sa strigi:”Uitati-va la mine!”, Dar mai ales as vrea sa scriu, de-adreptul in sufletul tau aceasta: “Sa nu faci o fapta a carei amintire te-ar putea face vreodata sa rosesti”. Nu e triumf pe lume, nici multumire mai deplina, ca o constiinta curata"Al.Vlahuta.

Ps.Iubeste-ma cand o merit cel mai putin.Atunci am nevoie cel mai mult"
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9625
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Joi Noi 25, 2010 9:38 am

Subsemnatul Daniel-Catalin Cretu... solicit blocarea contului...
Si nu ma luati ca pot sa-l blochez singurel,... prin neaccesarea lui,... vreau sa fie blocat... din "buton",... pe o perioada nedeterminata...
Cum ati procedat si cu altii...
Nu sunt absurd sa cer stergerea contului,... stiu ca ar fi aiurea sa ramana postarile mele pretioase sub semnatura de... "visitato"....
Daca o sa ma reapuce cheful de acest forum,... ma voi milogi ptr. deblocare...
Sper ca veti tine cont de acesta rugaminte a mea... si nici nu ne vom apuca de despicat firul in patru... cu de ce-uri,... bla, bla, bla-uri...
Oricum,... stati linistiti,.. nu voi face nicio... racolare... sau alte kkturi...
Multumesc...
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Pack Leader
Pack Leader

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1162
<b>Puncte</b> Puncte : 5792
<b>Reputatie</b> Reputatie : 16
<b>Localizare</b> Localizare : Romania, Bucuresti,... Oriunde si nicaieri... <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/06/1969

http://ro.netlog.com/Magic_White_Wolf

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Mena Joi Noi 25, 2010 10:48 am

vaya con dios
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9625
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Rechinu07 Joi Noi 25, 2010 10:53 am

Iar eu, la toate "scenele" din ultimele zile nu pot zice decat: "veni, vidi, SICTI". Am zis de nenumarate ori ca nu am nici un castig din acest forum si nu ma mai pasioneaza demult sa investesc timp in el si in aplanarea diverselor discutii de aici. Intra cine vrea, ramane cine poate, atata timp cat respecta minimul de prevederi din regulament si da dovada de-un ciob macar de bun simt... In rest, ca sa-l citez pentru ultima oara pe cel mai "cald" "raposat", all the best tuturor...

P.S.- Ma mai bantuie o curiozitate, anume, cati dintre aceia care nu mai se logau din cauza prezentei lui (cel putin asa s-a zis la un moment dat), vor da acum navala?! Smile
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7091
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de abyss Joi Noi 25, 2010 11:06 pm

Clipoceala gene
abyss
abyss
Miss Popularitate
Miss Popularitate

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1884
<b>Puncte</b> Puncte : 6096
<b>Reputatie</b> Reputatie : 22

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 2 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum