Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_rcap 
quanchi (12068)
Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_rcap 
vlavi (9100)
Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_rcap 
Mena (7546)
Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_rcap 
Tania (4875)
Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_lcap1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Voting_bar1Reclama un utilizator! - Pagina 3 Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Reclama un utilizator!

+14
takahashi
Magic_White_Wolf
hotsexyro
justme8205
enola_gay
ampururea
Valetul de trefla
TAVIC
CROCODILU'
Oana
brainsmartman
Mena
nicknistor
Rechinu07
18 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Mena Vin Noi 26, 2010 8:20 am

Iaca-ta cine da din pleoape.... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9608
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de abyss Vin Noi 26, 2010 9:02 am

mai am cate ceva de pus la punct cu rechi si...mai vedem Smile
abyss
abyss
Miss Popularitate
Miss Popularitate

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1884
<b>Puncte</b> Puncte : 6079
<b>Reputatie</b> Reputatie : 22

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de brainsmartman Vin Noi 26, 2010 11:04 am

Pe Aby, ca face discriminari... spider
brainsmartman
brainsmartman
Movie man
Movie man

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1278
<b>Puncte</b> Puncte : 5598
<b>Reputatie</b> Reputatie : 8
<b>Localizare</b> Localizare : In jur de Capitala

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Tigrul_de_metal Lun Noi 29, 2010 12:24 pm

hmmm.....interesanta.....evolutie.......
Tigrul_de_metal
Tigrul_de_metal
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 168
<b>Puncte</b> Puncte : 5028
<b>Reputatie</b> Reputatie : 6
<b>Localizare</b> Localizare : Bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 58
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 06/12/1965

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de hotsexyro Mier Dec 01, 2010 7:01 am

...Vio,curiozitatea iti fu satisfacuta:au dat navala,de dau pe-afara! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12304
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Rechinu07 Mier Dec 01, 2010 9:14 pm

Dap, am vazut Smile Mno... Tot la cererea sa, contul lu' Cretu a fost reactivat... Cu scuzele de rigoare pentru intarziere Smile
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7074
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Magic_White_Wolf Joi Dec 02, 2010 3:34 pm

Mda,...

Multumesc, Saful...
Si stf (considera ca te-am reclamat, ontopic... Smile ... ),.. ca puteai sa ma anunti de eliberarea din cusca... Smile,.. pe vreun canal de comunicare ...
Brr,... ce am vazut acolo,... ce exponate/trofeele p**ii ai inchis in menajerie,... o fost un cosmar,... sa stau intre ei,... cu ei.... Laughing)

Oricum,... am fost anuntat...
Si ca sa se stie,.. ptr. cine nu a inteles,... l-am rugat pe Vio sa ma deblocheze,.. nu m-am milogit (cum am scris mai sus ca poate o voi face )... de altcineva....

Bafta si respect, frate!....

In rest,.. all the best tuturor (ca tot m-ai citat),... iar unora... bye, bye,... ignore...


Ultima editare efectuata de catre Magic_White_Wolf in Joi Dec 02, 2010 3:47 pm, editata de 1 ori (Motiv : Editarea... editarii... :))))
Magic_White_Wolf
Magic_White_Wolf
Pack Leader
Pack Leader

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 1162
<b>Puncte</b> Puncte : 5775
<b>Reputatie</b> Reputatie : 16
<b>Localizare</b> Localizare : Romania, Bucuresti,... Oriunde si nicaieri... <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/06/1969

http://ro.netlog.com/Magic_White_Wolf

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Mena Vin Dec 03, 2010 3:19 pm

MAgic..esti exclus definitiv din acest forum....
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9608
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de ducipal Vin Dec 03, 2010 3:28 pm

Gata? Atat fu ?
ducipal
ducipal
Fresh "meat"
Fresh

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 231
<b>Puncte</b> Puncte : 5126
<b>Reputatie</b> Reputatie : 9
<b>Localizare</b> Localizare : Galati <b>Varsta</b> Varsta : 52
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 06/04/1972

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de JEZEBEL26 Vin Dec 03, 2010 5:04 pm

Si totusi....Nick de ce nu si a luat un ban?de cateva zile acolo..pentru ca si el a participat la cearta?...sau se aplica numai pentru oile negre..sa inteleg...
Parca asa zicea Rechinul,ca "vor fi cu doi utilizatori mai putin" pe forum zilele astea,daca nu inceteaza cearta...Dar na,cred ca nu e aplicabil pentru toata lumea....

JEZEBEL26
Miss-Stress
Miss-Stress

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 289
<b>Puncte</b> Puncte : 5164
<b>Reputatie</b> Reputatie : 48
<b>Localizare</b> Localizare : ALBA IULIA <b>Varsta</b> Varsta : 39
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 15/08/1984

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Mena Vin Dec 03, 2010 5:45 pm

Magic a fost exclus nu pentru Nick ci pentru ca l-a jignit pe Brain foarte grav.Din pacate n-am putut sa-i las cuvintele pe forum dar sunt convinsa ca daca intrebi pe cei ce erau online,sau chiar pe el,vei afla ce a scris.

Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9608
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de JEZEBEL26 Vin Dec 03, 2010 5:52 pm

Mena sincer,ai si gasit motiv,n am ce spune....dar esti cu butonul,nu?...si orice pretext ai gasi e valabil.....nu sunt eu in masura sa te contrazic,sunt prea mica...Ce previzibil,chiar ma gadeam ca asta vei raspunde:-)...Ideea este ca nu ati fost corecti,asa ca sa vb pe sleau...si din ANTISTRES ,forumul asta e mai stresant ca cel de pe care am plecat,stii bn la care ma refer...Si daca nu poti lasa cuvintele alea pe forum,pai sterge n puii mei tot...toate aberatiile,nu lasa doar ce l incrimineaza pe Wolf...dar dc dracu ma obosesc?..oricum parerea mea nu are relevanta,preferintele si antipatiile de pe aici imi fac greata,sincer...si mai ales incorectitudinea...

JEZEBEL26
Miss-Stress
Miss-Stress

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 289
<b>Puncte</b> Puncte : 5164
<b>Reputatie</b> Reputatie : 48
<b>Localizare</b> Localizare : ALBA IULIA <b>Varsta</b> Varsta : 39
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 15/08/1984

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Mena Vin Dec 03, 2010 6:05 pm

Jazzbel,nu o sa-ti raspund pt ca ar fi inutil.D.P.t.d.v Magic e victima(ca de fiecare data,nu?Toata lumea are ceva cu el) si eu nu vreau sa te conving de contrariu.
N-o sa incep sa-ti spun acum povestea mea si a atator utilizatori care i-au cunoscut"magia".Din nefericire pt tine STIU ca intr-o zi iti vei trage singura concluziile si o vei cunoaste si tu.Dar toti ne invatam singuri lectiile ,asta e.Repet,a fost exclus pt ca l-a jignit pe Brain.Nu a fost bannat.A fost EXCLUS.Afirmatiile tale cum ca s-a vrut excluderea lui sunt nefondate atata timp cat mai ieri i-am deblocat contul la cererea lui.Puteam sa n-o fac daca nu-l vroiam aici.Dar atata timp cat si-a vazut de forumat in limitele bunului simt nu am avut treaba cu el,chiar daca da,am auzit ca "N" utilizatori nu mai intra ca nu-l mai vor aici.Dar n-am tinut cont de asta.Si nici nu tineam daca el isi vedea de treaba.Dar de 3 ani de cand il stiu e tot in razboaie virtuale cu x,y,z si din pacate pt tine,intr-o zi o sa fie si cu tine cum a fost cu fiecare dintre noi.
Iar Nistor a fost bannat cand a fost cazul,de data asta a fost provocat cu dedicatie.DAr tu ,pana la proba contrarie esti libera sa gandesti ce vrei...

Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9608
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de JEZEBEL26 Vin Dec 03, 2010 6:22 pm

In legatura cu ce STII TU,ai dreptate intr o singura privinta:m am lamurit de cineva aici,pe care consideram prieten,purtam o sincera simpatie acelei persoane si de cand am intalnit o prima oara,mi am zis ca e o persoana deosebita:e vb de tine,Mena....M am inselat,crezand toate astea...Dar nu vreau sa ti amintesc,desii stii asta,discutiile tale cu Wolf despre miine,porcariile care i le ai indrugat despre cat de fitoasa,prefacuta,dornica sa atrag atentia unui barbat cu orice pret si falsa sunt...Asta stii tu foarte bine,doar sunt cuvintele tale..iar daca negi,sincer,ma lasa rece...Sunt asa dezamagita,costatand ca mereu,imi iau teapa cu oamenii,mai ales in legatura cu cei pe care i consider speciali..cum a fost cazul tau...dar life goes on...
Cat despre cearta asta ieftina de pe antistres azi,nu sunt de acord cu multe din cate afrima Wolfy,insa ii respect inteligenta,care este superioara cu mult celor "n" persoane care nu mai intra aici din asa zisa vina a lui...si tu stii bine asta,pentru ca ai vorbit destule cu el,nu neaparat aici..dar anyway...ipocrizia e la ea acasa aici...intelege ca cei dedicati celuilalt forum nu vor veni niciodata aici sa posteze serios,sa puna suflet asa cum a facut o el..si nu numai el....Unde a disparut respectul si consideratia pentru oamenii care au cu ce?...Unde e impartialitatea unui moderator?.evident,am dreptul sa zic orice,sunt libera sa o fac,dar cu un gust amar,pentru ca nu vei lua tu in serios parerea mea...asta pentru ca impresia ta despre mine e deja notata intr-un catalog acolo,stabilita si clara..chiar daca m ai vaut odata n viata ta....ma rog...doesn t matter...nu e o postare despre mine,e despre....oameni...Cat despre de banarea lui,a facut o Vio,nu tu...pentru ca asa a fost situatia..dar nici asta nu conteaza...n are importanta...
Si ca sa ti raspund ultimei replici:cu MINE niciodata nu se va comporta ca si cu tine sau altii de aici sau oriunde...din motive care nu va privesc pe voi...
Asa ca orice incercare ieftina de a ma converti la crezurile voastre despre el,sunt inutile...Nu suntem in razboi,nu vad care i problema in a ti spune parerea si a ti o sustine,chiar daca nu e ca a majoritatii...chiar tu facusesi un topic despre cei diferiti si felul cum ar trebui sa fim mai toleranti,corecti..etc...Imi pare rau sa vad atata falsitate....dar fiecare e liber sa fie,gandeasca,judece si vorbeasca asa cum doreste....

JEZEBEL26
Miss-Stress
Miss-Stress

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 289
<b>Puncte</b> Puncte : 5164
<b>Reputatie</b> Reputatie : 48
<b>Localizare</b> Localizare : ALBA IULIA <b>Varsta</b> Varsta : 39
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 15/08/1984

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Mena Vin Dec 03, 2010 6:29 pm

Jazzabell...eu n-am vorbit cu Wolf niciodata...Nu-mi stie nr de telefon desi l-a dorit.Cred ca toate mesajele ce le am catre el,inca nu le-am sters deci s-ar putea sa te lamuresc si cu asta.Unicul lucru pe care eu i l-am spus la Wolf este ca tu esti o copila.Ceva de genul sa nu te strice de cap.Te-am vazut 15 minute deci...Insa repet.Esti libera sa crezi ce vrei pt ca eu STIU ca intr-o zi iti vei trage concluziile.Si Wolf ,avand in vedere ca singura mosalitate in care a vorbit cu mine e mesagerie,ar putea sa-ti dea simplu copy paste la acele mesaje in care te-as fi denigrat.Pt ca draga mea,nr mele de telefon sunt ambele pe abonamente.Deci iti pot proba ca nu am vorbit NICIODATA cu el,asa cum cu un listing simplu si el iti poate demonstra ca a apelat numerele mele de tel..Smile
Caci crede-ma mesaje,nu are ce iti arata....
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9608
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de JEZEBEL26 Vin Dec 03, 2010 6:36 pm

Mena.....nici macar nu e vb de numerele de telefon..sau alte chestii de genul...cat despre felul cum ai vb despre mine..no comment..m am lamurit...si amyway,nu are sens discutia asta....ma bucur ca macar tu te simti bine si ti se pare amuzanta situatia..cat despre porcaria asta,ca sunt un copil ...dupa cum spuneai,ai vb cu mine 15 minute..in care n ai avut cum sa ti faci o impresie..decat daca esti foarte superficiala...nu poti judeca o persoana dupa 15 minute de asa zisa discutie..dar se pare ca tu poti....si nu ma lua peste picior...pentru ca nu i cazul..o seara faina..

JEZEBEL26
Miss-Stress
Miss-Stress

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 289
<b>Puncte</b> Puncte : 5164
<b>Reputatie</b> Reputatie : 48
<b>Localizare</b> Localizare : ALBA IULIA <b>Varsta</b> Varsta : 39
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 15/08/1984

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Mena Vin Dec 03, 2010 6:43 pm

Jazzebel...tu esti chiar un copil inocent...Astea sunt afirmatiile mele despre tine...Si da,chiar cred ca esti un copil...Asta nu te face nici mai desteapta,nici mai proasta.D.p.m.d.vedere e un compliment ca te consider copil inocent..neatins de multe...Dar ti-am zis,crezi ce vrei.Intr-o zi,cand nu vei mai fi copil ...o sa intelegi .Eu iti doresc sa ramai cat mai mult asa....
Si te inseli..nu ma simt bine deloc.Nu pt ca tie ti s-ar fi spus neadevaruri.Eu am vorbit multe cu Wolf...caci chiar am crezut ca intr-o zi o sa-l inteleg..Dar faptul ca-ti spune acum tot soiul, tie nu-ti ridica nici un semn de intrebare.PAna mai ieri ma tot indemna sa ma intalnesc cu tine,si nu intelegea cum de n-am timp...Oare de ce sa ma trimita sa ma vad cu tine daca stia ce parere am eu despre tine???
E doar o retorica
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9608
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Rechinu07 Vin Dec 03, 2010 8:01 pm

Paine si circ si la romani si la romales deopotriva Smile
Jez, una peste alta, cam ce ti-a spus Mena, in mare parte este ok, dar cu cateva omisiuni:

1. Ii contest asa zisa inteligenta a lui Cretu cand, cum si in fata cui doreste. Nu-i inteligent, cel mult intru-catva "citit". Postarile in "coada de peste", mda-urile pseudo-arogante si presararea de grupuri a cate 3-4 puncte de suspensie dupa fiecare prepozitie/ propozitie/ fraza, nu le pot considera semne de inteligenta.

2. Cer o parere oricui doreste sa si-o exprime vis-a-vis de asta: Cretu a fost foarte necajit ca a "investit" bani in forumul acesta facandu-i reclama pe Netlog... Si a ajuns ulterior la concluzia ca nu se merita. Bha, ma leshi?! Da' ce-ai facut teteo, l-ai dat la PRO TV in direct sa spui ca AI INVESTIT BANI IN RECLAMA SI PROMOVARE?! Ca a facut-o intr-adevar este una, dar sa spui ca te-a costat bani e o tampenie. A facut ce-a facut oricare utilizator care a vrut sa ajute intr-un fel sau altul la extinderea comunitatii. Si mai presus de orice si asta conteaza cel mai mult, tot ceea ce a facut vis-a-vis de chestia asta a fost din propria lui initiativa. Eu NICIODATA si absolut NICIODATA nu i-am spus lui sa faca x, y, z chestie.

3. Este a nu stiu cata oara cand o istorie in care este implicat el, se termina idem ca celelalte zeci de episoade. Oare de ce?! Chiar toti sunt tampiti?! Cand a fost atacat de Croco, i s-a luat apararea pentru ca, chiar era corect asa, de unde ideea ca e personala treaba si pe baza de afinitati?!

4. Acum un aproape un an, forumul a fost "bantuit" de o serie de clone care faceau spasm cu niste postari cretine. Noi eram plecati in perioada respectiva si a trebuit sa sun pe cineva sa dau parola profilului admin, sa baneze, sa stearga si sa blocheze inscrierile. Ce-i frumos acum, e ca am vazut ca unul din profile fusese creat de pe adresa de mail de pe care este creat acest cont. Tin foarte bine minte ca am vorbit cu dumnealui pe mail si a negat vehement, zicand ca este o inscenare din partea nu stiu cui si ca adresa magicianulXXXX@g..., etc a fost facuta de altcineva si ca special a facut-o respectiva persoana asa ca sa se faca asocierea cu el, etc, etc, etc... Bla, bla, bla... Poate ca intr-adevar a avut si cineva de impartit cu el si au incercat sa-l puna intr-o lumina proasta, dar de adresa asta sunt sigur... Imi pare rau doar ca la vremea respectiva, am sters toate postarile acelea si la fel si conturile. Numai ca eu am memorie, daca el a uitat ce-a facut si ce adrese foloseste.

5. Din astea toate si ce-a zis Mena, tu pricepi ceea ce vrei. Intreaba-te de ce atatea teorii ale "conspiratiei", toate in jurul lui. Si foarte bine, sa si-o traga fraiera (Mena), ca la vremea crearii contului ea a insistat sa-l activez. Ca poate s-a mai potolit, ca isi vede de-ale lui ca alea, alea, nu stiu ce, etc...

6. Trebuiesc pomenite spre vesnica lor amintire cateva persoane care se vor holba la pagina asta in extaz si vor incerca serii repetate de orgasme multiple Smile
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7074
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Rechinu07 Vin Dec 03, 2010 8:08 pm

Era de asteptat si nu m-a inselat intuitia. Nu m-ar mira sa existe vreo cativa prieteni din astia imaginari. Orice cont de pe care va scrie Cretu va fi banat permanent fara nici un preaviz!
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7074
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Reclama un utilizator! - Pagina 3 Empty Re: Reclama un utilizator!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum