Antistres
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» topic de ... SALUT
Scris de Tania Vin Oct 30, 2015 6:28 pm

» Dedicatii pentru cei dragi si nu numai ...
Scris de hotsexyro Vin Mar 02, 2012 10:44 am

» Astazi, intr-o cugetare ....
Scris de hotsexyro Mier Feb 29, 2012 2:41 pm

» LA MULTI ANI,MENA!
Scris de hotsexyro Mar Feb 14, 2012 8:13 am

» LA MULTI ANI,motzul meu preferat!
Scris de hotsexyro Dum Feb 12, 2012 7:10 am

» Micul Print sau... despre iubire....
Scris de hotsexyro Sam Feb 04, 2012 9:00 am

» Micul fotograf:)
Scris de hotsexyro Mier Ian 04, 2012 2:49 pm

» Azi, intr-o melodie .....
Scris de hotsexyro Lun Dec 26, 2011 4:35 pm

» Despre Dor!
Scris de hotsexyro Joi Dec 15, 2011 7:00 am

» sectiunea BANCURI
Scris de hotsexyro Sam Dec 03, 2011 10:55 am

» Mesajul din sticla
Scris de hotsexyro Mier Noi 30, 2011 7:53 am

» Poftiti cu incredere (remix) :))
Scris de nicknistor Lun Noi 28, 2011 9:30 pm

» Care credeti ca este realitatea..?
Scris de Seshat Dum Oct 23, 2011 1:33 am

» Visele de la pachet...
Scris de hotsexyro Sam Oct 22, 2011 5:09 pm

» LA MULTI ANI,draga ANDRA!
Scris de hotsexyro Lun Oct 10, 2011 11:47 am

» Gradini si parcuri
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:46 pm

» Surasul interior
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:29 pm

» Amintiri de vacanta
Scris de hotsexyro Lun Sept 05, 2011 2:26 pm

» Vesti bune :)
Scris de hotsexyro Sam Aug 27, 2011 8:48 am

» Despre femei
Scris de hotsexyro Mar Mai 10, 2011 12:30 pm

Top postatori
Only (19411)
Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_lcap1Despre acest forum! - Pagina 9 Voting_bar1Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_rcap 
enola_gay (12892)
Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_lcap1Despre acest forum! - Pagina 9 Voting_bar1Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_rcap 
quanchi (12068)
Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_lcap1Despre acest forum! - Pagina 9 Voting_bar1Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_rcap 
hotsexyro (11940)
Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_lcap1Despre acest forum! - Pagina 9 Voting_bar1Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_rcap 
vlavi (9100)
Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_lcap1Despre acest forum! - Pagina 9 Voting_bar1Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_rcap 
Mena (7546)
Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_lcap1Despre acest forum! - Pagina 9 Voting_bar1Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_rcap 
CROCODILU' (5056)
Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_lcap1Despre acest forum! - Pagina 9 Voting_bar1Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_rcap 
TAVIC (5001)
Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_lcap1Despre acest forum! - Pagina 9 Voting_bar1Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_rcap 
Tania (4875)
Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_lcap1Despre acest forum! - Pagina 9 Voting_bar1Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_rcap 
fabienne05 (4363)
Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_lcap1Despre acest forum! - Pagina 9 Voting_bar1Despre acest forum! - Pagina 9 Vote_rcap 

Horoscop
Ceas

Despre acest forum!

+26
Andi
dragonfly
Andra
Rechinu07
CROCODILU'
furtunosul
TAVIC
nicknistor
Mara
vlavi
Oana
Zuza
Only
ampururea
abyss
Didina
quanchi
Tasha
leoaika
Mena
Deena
fabienne05
hotsexyro
enola_gay
Tataita
Admin
30 participanți

Pagina 9 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de CROCODILU' Vin Mar 05, 2010 9:19 pm

ba da mena le-au vazut da ei sunt inculti si scuipa pe jos seminte cand vorbesc moldoveneste si nu au retinut acele subiecte acum sunteti multumiti de voi aveti dreptate da-i dreaq pe aia care au pretentii omu cand vine cu o sugestie sau cadn isi spune parerea voi incercati sa o demolati si nu incetati pana cand nu pica ultima caramida parca va si vad cum va intoarceti in acelasi loc si cautati o caramida in picioare sa o darmati, in fine ma obosesc ideiile astea pt ca imi consuma energia inutil [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre CROCODILU' in Vin Mar 05, 2010 9:37 pm, editata de 1 ori

CROCODILU'
Om de stiinta (in viata)
Om de stiinta (in viata)

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 5056
<b>Puncte</b> Puncte : 6937
<b>Reputatie</b> Reputatie : 25
<b>Localizare</b> Localizare : BRAILA <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 28/03/1982

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de Mena Vin Mar 05, 2010 9:21 pm

Iar te ataci?..Eu glumeam..Si acum spune si tu...daca nu s-au schimbat lucrurile de un timp..Deci...
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9611
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de nicknistor Vin Mar 05, 2010 9:26 pm

deci pe acest forum avem voie la fotaiuri virtuale si avem topic unde ne putem foote gratis fara taxa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7901
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de Tania Lun Mar 15, 2010 3:24 pm

ce vreau sa spun acum, poate nu tine de "acest forum" ... poate tine de acesti oameni....

candva, am gasit o prietena extraordinara... cu care am impartit o gramada de bune si rele.... n-am avut de ani de zile asa ceva, nici macar nu mai stiam cum ar trebui sa arate o prietena....am gasit-o ... nebuna, debordanta, fara bariere in suflet si in inima.... s-a mulat pe sufletul meu... a fost extraordinar.... era un "eu" necenzurat.... mi-a inteles nebuniile, i-am inteles nebuniile.... ne-am citit sufletele la un moment dat...
apoi, a disparut.... dar o iubesc in continuare....

pe urma am gasit o alta prietena.. un altfel de prietena... un soi de scut, un soi de "mama" pe care poate n-am avut-o niciodata.... ma tinea de mana si imi arata de fiecare data unde gresesc... sau unde urma sa gresesc .... si pe ea am iubit-o si o iubesc in continuare.... si niciodata n-am pus la indoiala cuvantul ei pentru ca am stiut ca-mi vrea binele .... si asa cred si acum....

si totusi, cumva, candva, totul s-a spulberat.... oare de ce?! ...
Tania
Tania
Pompier aspirant
Pompier aspirant

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 4875
<b>Puncte</b> Puncte : 6013
<b>Reputatie</b> Reputatie : 2
<b>Localizare</b> Localizare : Bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 23/06/1974

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de hotsexyro Lun Mar 15, 2010 3:33 pm

Eu abia astept sa ne vedem in realitate...si stiu ca sunteti exact asa cum v-am perceput eu:oameni cu bune si rele,dar Oameni!
Taniuta,femeile alea au disparut,pentru ca si in real se intampla sa dispara la fel oamenii dragi,cand se duc sa moara!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
poate au murit virtual,adica au iesit din lumea virtuala! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12307
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de Tania Lun Mar 15, 2010 3:35 pm

nu hot, n-au disparut.... cel putin, nu asa cum spui tu Smile
Tania
Tania
Pompier aspirant
Pompier aspirant

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 4875
<b>Puncte</b> Puncte : 6013
<b>Reputatie</b> Reputatie : 2
<b>Localizare</b> Localizare : Bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 23/06/1974

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de hotsexyro Lun Mar 15, 2010 3:44 pm

iar fac o paralela cu realul:
schimbarea este cea cere ne domina viatza:
si ele s-au schimbat,probabil!
important ar fi ca din prietene bune ce au fost ,sa nu fi devenit dusmani!
si ca sa merg in continuare cu reflectiile,singura persoana care poate sti totul despre tine si esti sigur ca nu-ti va face niciodata rau este mama!(din punctul meu de vedere)..
poate ,stiind prea multe unele despre altele,v-ati schimbat,parerile unele despre altele!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12307
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de Mena Lun Mar 15, 2010 11:34 pm

Eu imi amintesc perfect ziua in care am intrat pe fostul forum..Aveam asa,un presentiment ca ceva o sa se schimbe...Smile
Atunci,era forumul la inceputurile lui..imediat dupa cateva luni a capatat o alta infatisare...Ma fascina..Mi se parea ca toata lumea cunoaste pe toata lumea...uneori chiar mi se parea ca niciodata nu ma adaptez..Am fost o singuratica acolo..Timp de un an si ceva nu am cunoscut pe nimeni...nu am vorbit cu nimeni in mesagerie..Intram si scriam doar acolo unde simteam nevoia sa scriu..Si era bun simt..Si mistourile erau facute haios..discret..
Imi amintesc ca-mi placeau teribil literele albastre a Katrinei..precum si cautarile lui The_one_and_Only...Imi placea sensibilitatea lui Mehigh...umorul lui Falus si "aciditatea"Abysului...De Rechinul si Ampururea imi era teama ca erau rai de gura,desi eu n-am avut parte de "botezul incepatorului" ca atata altii.Imi placea si Enola prin felul ei de a fi de atunci....Si Nistor care a ramas neschimbat...Desi eu l-am prins intr-o perioada cu mari dileme existentiale...Si desi nu socializam cu nimeni de acolo..eram atat de captivata de forum incat prima data deschideam pc-ul la forum...Imi amintesc perfect ca primele comunicari le aveam cu Only,lasandu-ne la profil nota si cate un citat zilnic...Apoi am inceput sa vorbesc cu Trident.Doar cu el....luni bune..Si cu Adnana daca v-o mai amintiti..Nu scriam pe chat...de fapt nici macr nu-l citeam...Niciodata nu am simtit dorinta sa trec dincolo de virtual...Dar intamplarea a facut sa o fac...Nu stiu cand au degenerat lucrurile..nu stiu cand orgoliile au schimbat atmosfera..erau si pe atunci scandaluri..in parte il priveau pe Trident..Dar era..altfel..Si am ramas cu acea nostalgie...cu acea idee de forum pe care am cunoscut-o.Probabil ca nu a fost nicicand cum am vazut eu...ca in naivitatea mea..credeam ca-i totul ok.Poate si pe atunci era tot asa,ca si acum..cu barfe prin mesagerii si alte hidosenii.Doar ca eu..necunoscand pe nimeni,eram departe de toate astea...Nu stiam cine si de ce trage "sfori"...Si mereu am sperat..si am crezut ca..odata si odata putem reveni la ce a fost candva.Dar..azi stiu ca nu mai putem..S-au intamplat atat de multe...atat de grave..Lucruri care nu se fac..care au transformat totul...care inchid usi...Si stiu ca..de aceea s-a nascut acest forum...din dorinta mea de a ne recreea acea atmosfera...Sperand ca odata cu distrugerea celui vechi..oamenii au intels fiecare unde a gresit...si..nu vor mai repeta...Si acest forum a fost zguduit de scandaluri...din care fiecare a inteles ce a vrut sau cat a putut...dar acum...am sentimentul ca mi s-a ridicat perdeaua de pe fata si stiu cum si de ce s-a intamplat...Nu stiu daca a avut sens..sau rost..In fond...suntem doar o comunitate virtuala si nu avem efecte directe asupra vietilor noastre reale...Eu am fost mereu sceptica la prietenii din astea..Poate pt ca am avut mereu prieteni reali,adevarati in preajma pe umarul carora puteam plange...Dar privind in urma..ma felicit acum..ca am ramas o sceptica...ca intuitia m-a ajutat mult sa citesc dincolo de cuvinte..dincolo de priviri...Nu mai conteaza...E clar ca nu mai putem da timpul inapoi..nu putem sterge cu buretele ce s-a intamplat.Eu nu pot..si asta nu inseamna ca nu iert sau ca port ranchiuna.Doar ca atunci cand inchid usi...nu le inchid doar datorita conjuncturilor ca sa le redeschid iar....cand este nevoie...Le inchid doar cand sunt convinsa ca..nicicand n-o sa ma mai intorc din drum...Deci..nu vom putea sa revenim la ce a fost candva..Nu ne ramane decat sa ne ingropam trecutul si cu genunchi juliti de la cazaturi..sa o luam de la capat.De la un alt capat...


Ultima editare efectuata de catre Mena in Mar Mar 16, 2010 7:59 pm, editata de 3 ori
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9611
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de Mara Mar Mar 16, 2010 10:58 am

Despre acest forum sau despre orice alt forum....
Despre oameni...........

ne laudam ca suntem ...impartiali....
nu putem fi.....pt ca si aici, ca si in real....impartim simpatii si antipatii....
dar aici spre deosebire de real....putem da pagina.....
propovaduim .....pacea si impacarea......
si pe la colturi, impartim barfe desenate stramb ...din zvonuri furate in bataia vantului....
ne prefacem indiferenti/nepasatori....si ne frangem degetelele straduindu-ne sa tastam ironii si jigniri ieftine...
bocim si ingropam prematur, cu false pareri de rau....prietenii,juraminte de "fidelitate"...
punem sub semnul iertaciunii si bunului "crestinism" ce ne caracterizeaza, noile "parteneriate" de prietenie..
ne dam mana si ne sarutam precum Iuda...cu cel cu care ieri purtam "razboaie pe viata si pe moarte"...

Cu certitudine,cu totii avem in viata noastra lucruri cu mult mai importante sau cu adevarat IMPORTANTE,astfel incat sa nu ne "umplem" cotidianul cu aceste rahaturi inutile.

sa fim ...adulti...
nimeni nu e de neinlocuit.....!!

Mai cred, de asemenea ca suntem ceea ce suntem...nu cred intr-o "dedublare" perfecta intre real si virtual..
suntem de cele mai multe ori ceea ce scriem ......cum scriem .....
suntem ceea ce desenam printre litere, fie ele verzi, rosii, mov....
suntem simplii oameni....intrati aici ...intr-o clipa de singuratate, intr-o clipa de curiozitate, intr-o clipa de pasiune, intr-o clipa de razbunare,...
intr-o clipa de uitare, intr-o clipa de tacere...intr-o clipa de aducere aminte......
exista poate o singura calitate/conditie....pentru "supravietuirea" unui forum/unei idei...la urma urmei....
VERTICALITATEA "participantilor" la "joc"....

Si....imi pare rau ca trebuie sa spun asta...

Exista oameni pe care-i respect ....si ceilalti ..."Care nici macar nu conteaza".....

O zi frumoasa tuturor.

P.S. Sa incercam.....sa nu mai ridicam piatra nici primii....nici in "runda" doi....
pentru ca e o lume mare...avem loc cu totii in ea.

Mara
Mara
Blue Sea
Blue Sea

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 488
<b>Puncte</b> Puncte : 5429
<b>Reputatie</b> Reputatie : 10

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de hotsexyro Mar Mar 16, 2010 3:55 pm

Evident,ca nu se poate nici in real ,nici in virtual ca toata lumea sa placa pe toata lumea!Dar civilizati si politicosi putem fi ,daca suntem!
Un adevar general valabil este acela ca "nimeni nu e de neinlocuit"!Nici chiar noi insine!
exista oameni care sunt importanti si "oameni care nu conteaza", pentru fiecare dintre noi!
totul e sa nu uitam ca ,suntem Oameni, oriunde am fi ,fie in real ,fie in virtual!
Eu nu am vazut sa dea nimeni cu pietre prea des, pe-aici,si cine a dat, s-a lovit singur cu ea in cap!
Pentru ca asa se intampla,ce dai,aia primesti mai devreme sau mai tarziu!
Eu ma respect pe mine si ii respect pe toti cei care scriu aici,pentru ca toti conteaza,mai mult sau mai putin!

hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12307
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de nicknistor Mar Mar 16, 2010 4:56 pm

mie sa spun sincer ma doare la trei metri in fata pooli de cei care au plecat si nu-i vreu inapoi...e alegerea lor,n-au fost fortati de nimeni sa plece si nici nu-mi doresc sa se reintoarca...asa ca mi se rupe
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7901
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de Mena Mar Mar 16, 2010 4:58 pm

Dar nu despre asta e vorba..Laughing))
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9611
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de nicknistor Mar Mar 16, 2010 4:59 pm

nu-i bai tot imi sustin parerea:)
nicknistor
nicknistor
Gigolo XXL
Gigolo XXL

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3662
<b>Puncte</b> Puncte : 7901
<b>Reputatie</b> Reputatie : 41
<b>Localizare</b> Localizare : arad-cluj <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 12/02/1975

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de hotsexyro Mar Mar 16, 2010 5:14 pm

Eu imi sustin parerea ca iubesc forumul asta,ii respect pe toti care stiu sa-i respecte pe ceilalti,mi-e drag de unii mai mult decat de altii,dar vreau sa ma intalnesc in real cu voi!
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12307
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de hotsexyro Dum Mar 28, 2010 8:52 pm

Trebuia sa vin aici sa spun cat de mult imi place cum arata forumul, de iepuras!
Arata ca si gradina mea,pe care am redecorat-o vineri si ieri..
Ca azi a redecorat-o mama natura:cu fulgi de nea! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12307
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de quanchi Mar Mar 30, 2010 1:44 am

Gata!!! Din pacate eu si Only nu mai putem sta pe acest forum...Ne-am saturat...Unii nu au inteles nici acum ce s-a intamplat cu nici o luna in urma pe forum...Si ca cei care am ramas ne respectam unul pe celalalt...Dar m-am inselat...Si chiar mi s-a facut lehamite...Am incercat sa intram numai noaptea ca sa nu mai deranjam pe unul sau altul cu aceasta relatie a noastra care a depasit de mult virtualul si chiar nu mai avem nevoie de vreun forum...Am pus suflet amandoi in aceasta comunitate virtuala si de aceea am ramas...Dar unii se cred experti in amanti/amante si observ ca au o vasta experienta...Vai mama mea...NickNistor chiar mi-a placut si nu am nimic ce sa ii reprosez! E parea lui, o respect, nu a dat nume, chiar a mentionat ca nu vrea sa fie nimeni jignit...Dupa mine a postat foarte pertinent , este un domn si nu am nimic ce sa ii reprosez!!!

Just...tu atata poti...nu te-ai gandit o clipa ca poti sa ranesti...repede...Only, Only... In primul rand ea la faptul cu discretia se referea la real nu la virtual...dar ce sa pricepi tu la vasta ta experienta...In virtual poate sa scrie orice despre iubirea ei despre Quan...Ca habar nu are nevasta-mea cine e Quan...Dar ma rog tu atat ai inteles...Sunt destul de nervos si poate nu sunt coerent...Te-ai gandit vre-o clipa ca poti face un om sa sufere prin maniera in care ti-ai expus ideea??? Si ca ai dat nume ca sa le dai??? Aici mi-a placut NickNistor...pentru ca el gandeste si tu nu...Si nu cred ca i facut vreodata asta...Dar gata nu mai stau sa explic la nimeni nimic cu atat mai putin tie...Iar postarea ta "la cate futaiuri o femeie devine amanta" m-a convins total despre IQ-ul tau...si vasta ta experienta de viata... Iti doresc sa deschizi topicuri interesante in continuare...Si tot asa sa-ti expui ideile...

Gata, mie mi s-a luat!!!

Cer blocarea definitiva a contului Quanchi!!!

Admin...vreau sa-ti spun ca esti bun in aceasta functie si chiar m-a mirat rabdarea ta in multe situatii...Iar Abyss cu siguranta este un moderator cu adevarat bun, mult mai bun decat am fost eu...

Adio, dragilor!!!Succes in continuare va doresc!!!


Ultima editare efectuata de catre quanchi in Mar Mar 30, 2010 2:21 am, editata de 2 ori
quanchi
quanchi
Moderator
Moderator

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 12068
<b>Puncte</b> Puncte : 14512
<b>Reputatie</b> Reputatie : 135
<b>Localizare</b> Localizare : Bucuresti <b>Varsta</b> Varsta : 54
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 24/09/1969

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de Only Mar Mar 30, 2010 2:01 am

In seara asta am trait cel mai puternic sentiment de deja-vu din viata mea....practic, nu mi-a venit sa cred ca inca mai e posibil sa se petreaca lucrurile pentru care am platit cu totii un pret....si din care se presupune ca am si invatat cate ceva....

Cu totii stiti ca relatia mea cu Quan nu tine de azi de ieri....in mai, mai precis pe 26 mai, implinim un an...Atunci ne-am vazut real prima oara...deja ne gandeam ca in ziua aia sa fie sarbatoare aici....sa va bucurati cu noi....ati ucis asta....

Am ramas unul langa celalalt in ciuda tuturor furtunilor....a rauvoitorilor..a "prietenilor" care ne vroiau pe rand binele, cand mie, cand lui, cand ambilor simultan....am plans, a strans din dinti, ne-am zambit si ne-am zis "trece si asta"....

As fi vrut ca ziua de azi sa nu fi existat. As fi vrut deasemenea ca unii din voi sa inteleaga ca deciziile legate de viata mea imi apartin, si ca ele nu va afecteaza pe voi cu nimic...e limpede ca in afara de mine si Quan, nimeni altcineva nu poate sti ce e cu adevarat intre noi, de ce am ales calea asta, si mai ales cate procese de constiinta ne facem si in fata carui Dumnezeu ne simtim vinovati.

Astazi, la ora 02:55 Quan si Only au plecat sa moara putin. Dragilor, sunt numele noastre de scena....am schimbat demult virtualul pe real, ne-am vazut, ne-am impletit degetele si rasuflarile....despre ACEA discretie era vorba,...

o sa imi fie dor de locul asta....si de oamenii lui....pot intelege ca a fost un episod trecator...cu Just am vorbit si in privat si eu zic ca ne-am lamurit...insa as vrea sa pricepeti si voi ca acum, cand scriu, imi e foarte rau, fizic. Si nu stiu cat mai rezist in ritmul asta...abia ma linistisem....

Niciun forum din lumea asta nu merita atata consum nervos. De aceea, impreuna cu barbatul pe care il iubesc, am hotarat sa plecam de aici.

Pentru ca avem nevoie unul de celalalt inca multi ani de acum inainte.

Si pentru ca linistea noastra e mai presus de orice orgoliu de pe lumea asta.

ramaneti cu bine.....as fii vrut sa poata fi altfel....

si aveti grija de forum...VA ROG.....

CER BLOCAREA DEFINITIVA A CONTULUI ONLY....

MULTUMESC PENTRU TOT....
Only
Only
Clopotei
Clopotei

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 19411
<b>Puncte</b> Puncte : 15871
<b>Reputatie</b> Reputatie : 157
<b>Localizare</b> Localizare : his heart <b>Varsta</b> Varsta : 50
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 07/11/1973

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de Rechinu07 Mar Mar 30, 2010 8:46 am

Conturile raman momentan cum sunt pana dupa Paste... Daca ramaneti fermi in decizia luata, le blochez atunci Wink
Rechinu07
Rechinu07
Barbat bine
Barbat bine

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 3528
<b>Puncte</b> Puncte : 7077
<b>Reputatie</b> Reputatie : 36
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 42
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 08/02/1982

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de ampururea Mar Mar 30, 2010 10:15 am

eu un lucru nu nteleg
aveam toti oroare de petitiile gen enola
inca un deja vu ?
sau pt ca ei sunt cei "lezati", nu se pune ?
chiar, mai pot monologa?
ampururea
ampururea
Nimeni

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 2240
<b>Puncte</b> Puncte : 5908
<b>Reputatie</b> Reputatie : 4
<b>Localizare</b> Localizare : tm <b>Varsta</b> Varsta : 93
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/03/1931

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de Mena Mar Mar 30, 2010 10:26 am

Adevarul e ca ,si cu tine..nu te-ntelegi cu nime'... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9611
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de hotsexyro Mar Mar 30, 2010 10:29 am

adevarul e ca in scris totul e mai interpretabil!
io m-am inteles nemaipomenit cu el, verbal! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre hotsexyro in Joi Apr 01, 2010 10:24 am, editata de 1 ori
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12307
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de ampururea Mar Mar 30, 2010 10:34 am

norocu meu ca n ai scris oral Smile
ampururea
ampururea
Nimeni

<b>Sex</b> Sex : masculin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 2240
<b>Puncte</b> Puncte : 5908
<b>Reputatie</b> Reputatie : 4
<b>Localizare</b> Localizare : tm <b>Varsta</b> Varsta : 93
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 05/03/1931

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de hotsexyro Mar Mar 30, 2010 10:37 am

"norocu" meu,bre.ca ma faceam singura de cacao!
nu ca ar fi fost pt prima data! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12307
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de Mena Joi Apr 08, 2010 10:42 pm

Mai..imi place de mor bannerul...si acum sa fiu putin acra(an voie nu?)...buha aia imi provoaca amintiri nu foarte placute..Da o ignor...Smile
Mena
Mena
Sefă pe plantaţie
Sefă pe plantaţie

<b>Sex</b> Sex : feminin
<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 7546
<b>Puncte</b> Puncte : 9611
<b>Reputatie</b> Reputatie : 72
<b>Localizare</b> Localizare : Alba Iulia <b>Varsta</b> Varsta : 49
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/02/1975

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de hotsexyro Joi Apr 08, 2010 10:44 pm

da? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mena ,buha...este simbolul intelepciunii! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si mie imi place mult de tot cum arata"gashca antistres"!
faina gashca!





Ultima editare efectuata de catre hotsexyro in Vin Apr 09, 2010 7:10 am, editata de 2 ori
hotsexyro
hotsexyro
Miss Vitalitate
Miss Vitalitate

<b>Numar mesaje</b> Numar mesaje : 11940
<b>Puncte</b> Puncte : 12307
<b>Reputatie</b> Reputatie : 81
<b>Localizare</b> Localizare : Brasov <b>Varsta</b> Varsta : 69
<b>Data nasterii</b> Data nasterii : 14/05/1954

Sus In jos

Despre acest forum! - Pagina 9 Empty Re: Despre acest forum!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum